завантаження...

Як вибрати шкіряну сумку

Як вибрати шкіряну сумкуШкіряна сумка - не просто стильний аксесуар. Це місце для зберігання дуже важливих речей, документів, косметики та багато чого іншого. Красива сумка може доповнити зовнішній образ і зробити його завершеним. Як же вибрати якісну шкіряну сумку?
Форма сумки

Для початку, як рекомендує інтернет магазин https://sara.com.ua/sumki/, визначтеся, для чого вам потрібна сумка. Жіночі сумки відрізняються різноманіттям моделей і розмірів, тому можна вибрати виріб, який підійде для будь-якого випадку.

Клатч. Якщо аксесуар потрібен для свята або вечірки, то цілком може підійти сумочка-клатч. Компактна форма дозволить скрізь носити її з собою і мати під рукою все необхідне.

Ковш. Ця містка сумка не має конкретної форми, тому в неї можна покласти все що завгодно. Вона відмінно підійде для домогосподарок, які часто ходять по магазинах.

Рюкзак. Це дуже зручний варіант сумки, який повністю звільнить ваші руки і полегшить ношу. Він відмінно підійде як для студентів, так і для молодих мам.

Мессенджер. Ця сумка являє собою прямокутну модель з ремінцем через плече. Вона дуже нагадує сумку листоноші. Такий аксесуар дуже зручний для повсякденного носіння. Завдяки ременю, все навантаження тут рівномірно розподіляється по тілу, тому модель дуже зручна навіть при важкій ноші.

Кругла сумка. Це стильний аксесуар, який підійде великим модницям. Така сумка відрізняється красивим видом і невеликим обсягом. Вона підійде тим, хто не любить носити з собою багато речей.

Портфель. Такий вид сумки користується великою популярністю серед бізнесменів і буває як чоловічим, так і жіночим. Портфель надійно збереже важливі документи і додасть вашому образу презентабельний вигляд.


Як визначити, що сумка шкіряна

Зрізи. Як правило, шкіряні вироби мають однорідні міцні зрізи, зворотний бік яких замшевий. Зрізи штучної шкіри гладкі з обох сторін.

Залом. Натуральна шкіра не залишає заломів. Зігніть м'яку частину сумки на кілька секунд. Якщо після розпрямлення заломів не залишилося, то у вас сумка з натуральної шкіри.

Вода. Натуральна шкіра добре вбирає воду, після чого на ній залишаються плями. Синтетична шкіра не змінить свого виду, навіть потрапивши під дощ.

Пробник. Зазвичай якісні шкіряні сумки мають пробник матеріалу, з якого зроблена сумка. Порівняйте цей пробник з матеріалом сумки і зробіть висновки.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин