завантаження...

Як вибрати стилістику вашого весілля?

Все більша кількість молодих пар замислюються про те, як зробити своє весілля оригінальним, креативним і несхожим на інші! Хтось укладає шлюб під водою або в польоті з парашутом, хтось усамітнюється на «райських» островах і клянеться у вічній любові один одному.

Якщо Ви не любителі екстриму, і хочете провести важливий день свого життя не тільки удвох, а в колі рідних і близьких - ми підкажемо, як зробити Ваш день незвичайним! 

Кольорове весілля

Зараз «кольоровим весіллям» здивуєш небагатьох! Але все ж, приділити увагу одному або 2-3 (не більше) кольорам варто! Це ознака гарного смаку і стилю молодих. Який колір вибрати? Ось декілька простих (і як все просте - геніальних) правил з підбору кольорової стилістики весілля:

1) Це повинен бути Ваш улюблений колір!

2) Колір весілля не повинен дратувати жодного з подружжя.

3) Відібрані кольори повинні поєднуватися один з одним і гармоніювати.

4) Краще вибирати не сильно яскраві, і не сильно бліді кольору.

5) Обраний колір повинен простежуватися у всьому торжестві!

Тематичне весілля

  Більш серйозне і детальне опрацювання стилю Вашого весілля. Вибравши тематичну стилістику, Ви повинні розуміти, що все свято має бути підпорядковане цій тематиці. А саме:

- Дизайн та оформлення торжества;

- Можливо, костюми гостей і нареченого з нареченою;

- Конкурсна і розважальна програма;

- По можливості, навіть банкетне меню!

Яку тематику вибрати? Зараз найбільш часто вибираними темами для весіль є наступні: ретро-весілля, весілля в стилі оскар, весілля в гангстерському стилі. Якщо Ви хочете, щоб Ваше весілля пройшло досить незвично і цікаво, але не маєте часу для його детальної організації - Ви можете вибрати один з цих варіантів тематики. У цьому випадку ведучі зможуть відразу запропонувати Вам програму, а дизайнери-флористи варіанти оформлення.

Якщо ж наречена з нареченим яскраві індивідуальности і хочуть, щоб їх весілля було самим незвичайним і абсолютно несхожим ні на яке інше - готуйтеся до більш серйозних тимчасових витратах! Вибирати тематику свого незвичайного весілля потрібно врахувавши спільні переваги.

Як це зробити?

1. Можна вибрати тематику відповідну Вашому спільному хобі. Приміром, Весілля в стилі казино або шахове весілля (чорно-біле оформлення, а торжество можна влаштувати в стилі жартівливого бою чорних і білих фігур, або ж королівського балу).

2. Або ж весілля, присвячене Вашій мрії. Мрії про кругосвітню подорож або космос! Космічне весілля - столи гостей можна назвати різними планетами, оформити зал зірками, а галактична музика і переодягання гостей в прибульців, які вкрадуть туфельку (або скажімо, захисний скафандр нареченої :) - створять атмосферу невагомості на Вашому весіллі! :)

3. Вибираючи тематику весілля, також можна приділити увагу Вашому улюбленому предмету. Це може бути машина, квіти, шоколад! Та все, що завгодно !! Шоколадного кольору атласні тканини, що прикрашають зал, безліч шоколадних фонтанів, конкурси на назви шоколадок і обов'язково шоколадний торт! :)

4. Весілля, присвячене якійсь країні. Скажімо, Весілля в Французькому стилі, Грецьке весілля або Іспанське ... Національні традиції, музика, національна їжа і костюми і Ви вже не в Україні:)

5. Весілля в стилі Вашого улюбленого фільму, музичної групи та ін.

 Весілля за сценарієм

У весіллях за сценарієм можна обіграти всі традиційні весільні обряди і конкурси так, що всім знайомі викуп, крадіжка туфельок і продаж торта - постануть перед гостями в новому світлі! Це прекрасний спосіб здивувати і заінтригувати запрошених, залучити до весільне торжество і надовго залишити його в пам'яті!

Загалом, варіантів маса! Потрібно тільки визначитися із загальними перевагами! А ідей вистачить на весь світ! Вперед - до весілля Вашої мрії!)
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин