завантаження...

Як здивувати кохану в шлюбну ніч

Перша ніч після весільного торжества - особливий час, наповнений романтикою, чарівністю та загадковістю. Щоб вона залишилася в пам'яті на все життя, варто до неї ретельно підготуватися. Особливе значення цій традиції надають жінки, тому й підготовка, як правило, лежить на їх плечах.

Перш за все потрібно визначитися з місцем. Першу шлюбну ніч можна провести в готелі, в орендованій квартирі або котеджі, у власній  квартирі або будинку. Найбільш підходящим варіантом є номер для молодят. Співробітники готелю підготують до вашого приходу шампанське, фрукт , прикрасять постіль та ванну квітами (полотенцесушители киев -  це основний атрибут кожної ванної кімнати) і включать повільну, розслаблюючу музику. Однак за такий сервіс передбачена додаткова оплата . Якщо немає фінансової можливості, доведеться організувати все своїми силами.

Здивувати чоловіка можна різними способами. Не обов'язково наважуватись на кардинальні заходи, наприклад, на збільшення губ або грудей. Використовуйте більш прості методи і не забувайте про особисті уподобання вашого чоловіка. В першу чергу можна одягатися в сексуальний пеньюар або нову нижню білизну, що підкреслює всі достоїнства вашого тіла. Підібрати відповідну річ вам допоможуть продавці магазину.

У наречених великою популярністю користується інтимна зачіска. Однак з вибором малюнка слід бути обережною , чоловікам - консерваторам більше до вподоби однотонний візерунок, для « екстремалів » можна використовувати кілька кольорів, стрази. Простий орнамент можливо виконати самостійно в домашніх умовах. Для цього буде потрібно теплий віск, крем- депілятор або машинка для дизайну, пінцет і трафарет. 

При виборі малюнка слід враховувати природний колір волосся і фігуру. Вони можуть підкреслити стрункість фігури або, навпаки, відвернути увагу від деяких недоліків. Для повних дівчат підходять наступні візерунки: трикутник з опуклою верхньою стороною, широка смужка, квадрат; для струнких: тонка смужка ( бразильська ), трикутники, поперечна смужка. Більш складні візерунки підбираються після консультації з фахівцем.

Прекрасною прикрасою вашого тіла служить тимчасове татуювання. Сучасна косметологія має в арсеналі ряд методів, що дозволяють створити привабливий малюнок без шкоди для здоров'я. Найвідомішим вважається біотату, в основі лежить застосування іранської хни темного кольору. Вона легко наноситься на шкіру, не викликає алергії. Зроблене за годину татуювання триматиметься 1-2 тижні. Потім воно поступово змиється, ніяких хімічних засобів для виведення використовувати не обов'язково.

Таким чином, щоб вразити свого чоловіка, потрібно проявити фантазію і винахідливість. Зазвичай після насиченого дня молодята відчувають себе втомленими і стомленими. Підбадьоритися допоможуть спільний прохолодний душ і масаж. При правильному настрої перша шлюбна ніч стане для вас і для чоловіка незабутньою подією.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин