завантаження...

Як зробити гарні весільні фотографії: поради новачкам

Як зробити гарні весільні фотографії: поради новачкамВесілля! Як багато значить це слово для кожного з нас. Напевно, немає такої людини, яка б не хотіла погуляти на власному весіллі або, на крайній випадок, на весіллі рідних або друзів.

Отже, у вас або у ваших друзів, родичів, знайомих скоро найщасливіший день у житті? А хіба можна допустити, що хоча б один важливий і значущий момент буде безповоротно втрачено. "Зупинись, мить, ти прекрасна", - сказав всесвітньо відомий поет Йоганн Вольфганг Гете. Ці рядки були вимовлені у вісімнадцятому столітті, а як вони актуальні зараз, в двадцять першому столітті, столітті інформаційних технологій, і головне, - в столітті фотографії. 

Щоб зафіксувати всі значущі миті, вам необхідно заздалегідь підготуватися до процесу фотозйомки. Для початку, розшукайте свій фотоапарат і зарядний пристрій до нього. Якщо у вас фотоапарат на батарейках, купіть запасний набір, а краще відразу два або навіть три. Повірте, двох наборів не вистачає. Ідеальний варіант, - якщо у вас акумуляторні батареї, тобто такі, які ви зможете зарядити прямо на весіллі. Тоді вам в принципі буде досить і двох комплектів: поки один на підзарядці, ви користуєтеся іншим, і навпаки. Отже, батарейки і фотоапарат зібрані.

Далі, необхідно вивчити інтернет-сайти, і подивитися весільні фотографії майстрів-професіоналів. Повірте, ваша фантазія безмежна, але, як кажуть, одна голова добре, а дві краще. 

Після того, як ви вивчили досвід попередників, складіть собі невеликий план, що складається з ключових моментів. Пропонуємо вам приблизний перелік. Звичайно, у кожному конкретному випадку можливі свої додавання і виключення.

Починати робити фотографії слід не з самого дня весілля, а задовго до нього: заручини, зустріч з батьками, вибір і покупка весільних нарядів. Ці фотографії, як правило, роблять самі молодята. Потім не варто забувати про дівич-вечорі і парубочу вечірку. Погодьтеся, буде цікаво дізнатися, чим займався ваш обранець без вас. А також, під прицілом фотокамер вашій половинці доведеться вести себе відповідно і на ранок про головний біль можна буде забути.

І ось настав найвідповідальніший момент. Фотографуйте нареченого і наречену, як вони встануть: як вони одягаються, готуються, хвилюються. На цей момент має бути мінімум два фотографи: один в будинку нареченої, інший - у будинку нареченого. Далі слід докладно відобразити викуп нареченої. Хочеться звернути вашу увагу на такий момент. Якщо весілля відбувається восени або взимку, і викуп ви починаєте знімати на вулиці, то, коли ви заходите в будинок до нареченої, об'єктив пітніє. Таким чином, подальша зйомка на деякий час стає неможливою. У ці миті ми і можемо упустити найцікавіше. Тому продумайте заздалегідь цей момент, Можете прихопити з собою два фотоапарати, якщо, звичайно ж, є така можливість.

Далі ми вирушаємо в РАГС. Там знімаємо класичні фотографії: розпис, обмін кільцями, перший танець, привітання родичів, загальна фотографія. Але й тут можна зробити незвичайні кадри.

Після РАГСу молодята вирушають на прогулянку по місту, а потім і в ресторан. І тут ви можете дати простір своїй фантазії. Не пропустіть ці моменти. Наречений з нареченою потім будуть вам вдячні. Пропонуйте їм різні варіанти ракурсів. Але в той же час і не перестарайтеся. Закоханим потрібно побути і наодинці один з одним. Краще знімати фотографії в ті хвилини, коли молоді думають, що їх ніхто не бачить. Тоді й кадри вийдуть більш живі й цікаві.

Також слід пам'ятати, що весілля - це не тільки свято двох люблячих сердець, а й ще свято всіх присутніх на ньому людей. Тому не забувайте клацнути і вельмишановних гостей. Сімейні пари, маленькі гості свята, знайомі, друзі - всі сьогодні важливі для фотографа. Конкурси, танці, весільний торт, феєрверк і багато-багато іншого. Також не можна забувати про медовий місяць - можна оформыть визы в Испанию і разом з молодятами зробити ще багато захоплюючих кадрів.

Після весілля ви можете за бажанням урізноманітнити отримані фотографії. Існують різні способи для цього: незвичайний підпис, рамка і багато іншого.

Весільна фотосесія - це і складний і водночас цікавий процес. Виконана вами робота безцінна і залишиться в пам'яті молодих на довгі роки.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин