завантаження...

Як зробити пропозицію?

Будь-якому одруженню передує один важливий і зворушливий момент - пропозиція руки і серця. Відбувається ця подія по- різному: в одних випадках чоловік робить коханій дівчині офіційну пропозицію, в інших вирішення цього питання бере на себе жіноча половина пари. Нерідко обходиться і зовсім без пропозицій і супутніх сентиментів.

Як би то не було, більшість жінок мріє почути від чоловіка заповітну фразу, хоча сучасні леді і не люблять зізнаватися в цьому. Романтична пропозиція руки і серця залишається в пам'яті жінки назавжди як один з найбільш зворушливих і хвилюючих моментів.

Однак багато представниць прекрасної статі залишаються незадоволеними отриманими пропозицією руки і серця, вважаючи її недостатньо романтичною. З дитинства дівчата готують себе до цієї події, прочитуючи безліч любовних романів і переглядаючи незліченну кількість мелодрам. У багатьох творах мистецтва пропозиція руки і серця подається як щось незвичайне і хвилююче! І якщо реальна пропозиція не відповідає фантазіям дівчини, вона відчуває розчарування.

Як же зробити пропозицію руки і серця так, щоб не розчарувати кохану? Важливо, щоб це було несподівано - пропозиція- сюрприз викличе у неї масу вражень. При цьому потрібно вибрати такий спосіб піднесення сюрпризу, який буде відповідати її характеру, смаку і способу життя. Комусь з дівчат сподобається ситуація, коли офіціант разом з десертом подасть їй коробочку з колечком, а музиканти в цей момент заспівають серенаду.

Однак деякі пані порахують, що такий спосіб пропозиції руки і серця занадто тривіальний. Не підходить ресторанний сюжет? Можна вимовити (вірніше, прокричати) заповітні слова під час спільного стрибка з парашутом. А якою буде її реакція, якщо вона почує звернення до себе в радіоефірі? Класичний варіант - пропозиція, зроблена в якому-небудь романтичному місці. Наприклад, на колесі огляду - якраз в той момен, коли молоді люди знаходяться максимально високо над землею.

Велике значення мають слова, вимовлені в цей момент. Небажано, щоб пропозиція була сформульована в наказовому або спонукальному тоні. Замість "Я хочу, щоб ти стала моєю дружиною" або " Виходь за мене ! " Краще використовувати форму запитання - наприклад, "Ти згодна бути моєю дружиною ?". Слова пропозиції можна припіднести в віршованій формі. Прекрасно, якщо є можливість покласти їх на музику і виконати їй серенаду (самому або запросивши для цього професійних музикантів) . Інший варіант - написати слова крейдою на асфальті під її вікном або встановити навпроти її будинку великий рекламний щит із задуманим текстом.

Єдиної  книги рецептов  немає і бути не може! І це чудово, адже відкривається простір для фантазій, а значить - з'являється можливість дійсно здивувати і вразити кохану. Окрема порада дівчатам, які вже давно вирішили для себе, якою має бути пропозиція руки і серця - не варто чекати і сподіватися, що у чоловіка раптом відкриються екстрасенсорні здібності, і він прочитає ваші думки.

Натякніть йому про те, якою ви хочете бачити цю подію. У цьому випадку, звичайно, загубиться одна з головних переваг - несподіванка. Зате ви точно не будете розчаровані! Натякнути можна, надіславши коханому посилання на певну статтю і на картинку з інтернету або порекомендувавши йому подивитися той чи інший фільм . При цьому потрібно не забути хитро і загадково посміхнутися.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин