завантаження...

Як зробити весільний фотоальбом самому


Створення весільного альбому своїми руками це одне з найприємніших справ фінальної частини весільної суєти. Кожна пара хоче мати красивий і змістовний фотоальбом, присвячений їх дню весільної церемонії. Створення фотоальбому вимагає неабиякого терпіння і забирає велику кількість часу і сил, навіть у професіоналів. Для того щоб не помилитися, варто присвятити цьому деяку кількість свого часу, протягом якого ви не будете відволікатися на інші справи і вам ніхто не заважатиме. Не варто робити це поспіхом. Адже це ваша особиста історія і вона залишиться з вами на все життя.

Погляд зі сторони.

Складно одній людині розібратися з величезною кількістю весільних фотографій отриманих від фотографа. Розбираючи їх поодинці легко можна заплутатися і не помітити яких-небудь важливих моментів, тому рекомендуємо взяти собі помічника (в ідеалі це ваша друга половинка). Напевно, не варто підключати до цієї справи вашу бабусю, адже тоді є ризик розглядати у вашому весільному фотоальбомі лише дорогих родичів. Краще звернутися до неї вже у фінальній частині процесу. Те, що її думка важлива для вас, підлестить їй, а ви отримаєте ще думку людини трохи іншого світогляду.

Сортування.

Насамперед потрібно відсіяти явно невдалі фотографії. Також варто вибрати кілька знімків, які точно будуть присутні у вашому весільному фотоальбомі. Тепер  фото, які залишилися потрібно розбити на категорії: підготовка до весільної церемонії, сама церемонія, зустріч з батьками, банкет, танці, розрізання торта і т.д. Кількість фотографій у категорії і кількість самих категорій буде залежати від специфіки вашого торжества. Пам'ятайте, що в кінцевому підсумку повинна залишитися певна кількість фотографій (зазвичай це число варіюється між 50 і 100).

 Позначка фотографій коментарями може трохи спростити ваше завдання. Для цього краще використовувати простий олівець, тому що ручка може продавити фото або забруднити її. Зручно використовувати різнокольорові стікери, ними можна відзначити фотографії однієї категорії або другого альбому (наприклад весільний альбом гостей).

Вибір самого альбому.

Зараз на ринку існує велика різноманітність фотоальбомів. Вони можуть відрізнятися за формою, обсягом фотографій, матеріалів з яких зроблені. Купівля такого альбому справа смаку кожного, але пам'ятайте - ця річ у вас надовго і альбом з обкладинкою з натуральної шкіри або замша буде набагато довше зберігати свій презентабельний вигляд.
Якщо вас не влаштовують класичні варіанти, можна пошукати щось оригінальне в інтернеті  http://fotostudio-fm.ru/ або зробити альбом на замовлення. Таку послугу, на сьогоднішній день, знайти не складно.

Ще одним варіантом є фотокнига. Вона являє собою журнал, на сторінках якого будуть надруковані ваші фотографії. При бажанні до них можна додати коментарі або вставити повноцінні статті. Правда, цей варіант не з дешевих.

Швидше за все, фотограф може надати вам знімки в цифровому форматі. При великому бажанні можна зробити гарне й оригінальне слайд-шоу. Його можна викласти на вашій сторінці соціальної мережі і і воно буде доступне для всіх охочих (наприклад для тих людей, які з яких-небудь причин не змогли відвідати ваше весілля).

Альбом повинен читатися.

Весільний альбом, зроблений своїми руками повинен передавати набагато більше емоцій, адже ви вкладаєте в нього душу. Спробуйте не просто розкидати фото по сторінках, а написати свою історію і проілюструвати її своїми фотографіями. Переконайтеся в тому, що ви не упустили жодного важливого моменту і нікого не забули (брати і сестри, бабусі й дідусі, близькі друзі і родичі).
Деталі можуть додати вашому весільного альбому глибину і про щось розповісти. В якості таких деталей можна використовувати фотографії великих планів букетів, подарунків і сувенірів, святкового столу.

Поекспериментуйте з чергуванням чорно-білих і кольорових фото, а так само їх розмірами.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин