завантаження...

З якого матеріалу "зроблена" річниця весілля

Існує безліч традицій, пов'язаних з одруженням і сімейним життям і одна з найбільш відомих - святкування річниць, які в народі отримали різні назви. У цій статті розглянемо "круглі"  річниці і розповімо про подарунки, які прийнято на них дарувати.

Перший рік відносин після одруження прийнято вважати найменш стабільним, а тому його порівнюють з таким неміцним матеріалом, як ситець. Один рік з моменту весілля - ситцеве або ще її називають марлева річниця. Що дарувати? Найчастіше перевагу віддають ситцевим хусткам, постільній білизні і іншим виробам з даного матеріалу. Подарунок коханому чи коханій також можна загорнути в ситцеве матерію.

Своєрідний ювілей можна відзначати після п'яти років спільного життя - дерев'яне весілля. Вважається, що сімейна пара зуміла за п'ять років звести міцні відносини, які по міцності не поступаються дерев'яного будинку. Але потрібно не забувати про те, що деревина легко запалюється, а під вогнем слід розуміти сімейні сварки. Презенти на дерев'яне весілля можуть бути найрізноманітнішими, але відвідуючи магазин подарунків, увагу рекомендуємо звернути на такі вироби з дерева, як шкатулки, предмети інтер'єру, меблі.

Після десяти років спільного життя приходить час олов'яного або рожевого весілля. Будь-яких обмежень щодо подарунків не існує, але вважається, що вони повинні відповідати десятирічній міцності відносин. На стіл прийнято ставити тільки рожеве вино. Чоловік може піднести дружині букет з одинадцяти троянд, з них десять червоних - подяка за прожиті спільно роки і одна біла - символ надії на подальше щасливе життя.

Двадцята річниця  називається порцеляновим весіллям і зазвичай відзначається з великим розмахом. Вважається, що після двадцяти років спільного життя у подружньої пари практично не залишилося посуду, а тому потрібно заповнити цей пробіл . Порцелянові  столовые сервизы  - незамінний подарунок на двадцяту річницю.

А от після двадцяти п'яти років подружня пара добирається до річниці з дорогоцінного металу - срібне весілля. Найкращі подарунки - вироби зі срібла. Чоловік з дружиною можуть обмінятись срібними колечками, які потрібно носити протягом усього року як додаток до шлюбних.

Тридцята річниця - перлове весілля, що характеризується чистотою та прозорістю відносин. Дарують будь-які вироби, прикрашені перлами.

Сорокова річниця дуже символічна, оскільки вважається рубіновою, але ж цей матеріал по міцності порівняємо з алмазом, а тому сформовані за стільки років узи вже ніщо не зруйнує.

П'ятдесят років - це золоте весілля. Чоловік та дружина обмінюються новими обручками, а старі передаються у спадок неодруженим внукам або правнукам.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин