завантаження...

Значення букета для нареченої

Значення букета для нареченоїНеможливо собі уявити весільне торжество без квітів. Погодьтеся, весілля без традиційного букета нареченої і красиво прикрашеного залу - це не весілля. У всі часи образ прекрасної нареченої був прикрашений пишністю різних квітів і рослин. Весільний букет нареченої - традиція, що має великі вікові корені. У минулому столітті букет нареченої мав ще більше значення, так як кожна квітка, кожна гілочка в ньому повинні були вберегти молоду сім'ю від нещасть і мали принести радість в їх будинок.

У різні часи склад букету для нареченої змінювався. У Стародавньому Римі в букет нареченої традиційно вплітали ароматичні трави та сухоцвіти, такі як розмарин і часник. Вони символізували достаток в будинку і вірність подружжя одне одному. Також в букеті нареченої завжди були колосся пшениці, які здатні були відігнати злих духів.

У Греції весільні прикраси не обходилися без троянд і плюща - символів вічного кохання і вірності. А молодим прийнято було дарувати на весілля апельсинове дерево, що дарує молодій сім'ї достаток і виконання бажань.

У наші дні склалася традиційна схема прикрашення весілля квітами. На весілля обов'язково готують весільний букет нареченої і дві бутоньєрки, однією з яких прикрашають зачіску нареченої, а другу прикріплюють до костюма нареченого.

Тому виходить, що для того, щоб скласти повний образ нареченої, його обов'язково треба доповнити квітами. Коли складають букет нареченої, продумую все: і колір весільного плаття, і тканину, з якої вона пошита, і зачіску нареченої, і оформлення приміщення для весілля. Обов'язково треба врахувати і побажання самої нареченої, і її улюблені квіти.

Якщо ви плануєте звернутися за допомогою в складанні букета нареченої до флориста, то радимо це зробити не менш ніж за два тижні до призначеного дня весілля і надати максимум інформації про майбутнє весілля. Це дозволить спеціалісту скласти той самий букет, який доповнить образ чарівної нареченої найкращим способом.
Так, і не забудьте домовитися заздалегідь про доставку цветов по Киеву, щоб вони прибули до вас точно в строк і позбавили вас від непотрібних турбот.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин