завантаження...

Знайомство з чоловіком...Вибираємо місце...

знайомствоУ чоловіків свої уявлення про те, де їхні дружини можуть бувати й чим займатися. Ці уявлення вони поширюють і на своїх майбутніх дружин. Можна знайомитися із чоловіками в різних місцях, але деякі з них зменшують ваші шанси вийти заміж за чоловіка, з яким ви там познайомитеся.
Бар. Це одне з найгірших місць для знайомства із чоловіком, за якого ви хотіли б вийти заміж. Майже напевно його там немає, і навіть якщо він є, то зовсім не очікує знайти тут свою дружину. Більшість чоловіків не розглядають своїх дружин як завсідників барів і навряд чи одружаться із жінками, з якими вони знайомляться в барах. Тут позначається різниця у віці. Чоловіки старшого віку, швидше за все, сприймають бари негативно. Є й національні розходження. Ірландці, німці й англійці куди краще ставляться до барів, ніж італійці, латиноамериканці та євреї. Тип бару також відіграє роль. Існують регіональні розходження, а також розходження, пов'язані з освітою і суспільним становищем. Але в кожному разі бари — навряд чи підходяще місце для знайомства, тому що багато з людей поводять там себе неприродно, що посилюється дією спиртного. Якщо ж ви все-таки волієте знайомитися із чоловіками в барах, робіть це після роботи, а не пізно ввечері. Інакше ви можете провести багато годин із тим, хто навіть не згадає вас наступного дня.
Церква. Храм може бути гарним місцем для знайомства, але тільки якщо ви дуже релігійні й наполягаєте на шлюбі зі своїм одновірцем. У протилежному випадку церкви й інші місця богослужіння підходять для знайомства лише за умови, що вони цілком відкриті й не належать до тієї або іншої секти.
Робота. Почніть із чоловіків на роботі, але не зупиняйтеся на цьому. Знайомтеся із чоловіками через роботу й на роботі, включаючи постачальників і клієнтів. Ключ до знайомства із чоловіками — мати підхід до них і брати ініціативу у свої руки.

Книгарня. Набагато легше виявити інтереси чоловіка, якщо ви знайомитеся з ним у книгарні. До того ж є ймовірність зустріти там найкращих представників чоловічої статі. Не будьте занадто соромливою й скромною. Книгарця — це не бібліотека. Запитайте його, які книги він може порекомендувати. Крім того, чоловіки, які шукають цікавих жінок, знають, що їх можна зустріти в книгарнях.
знайомствоУніверсам. Приходьте до магазину раннім вечором, коли багато чоловіків ходять за покупками. Зверніться по допомогу, якщо не можете дістати товар з верхньої полиці, але не виглядайте незграбною. Ще краще дати йому можливість звернутися по допомогу до вас. Ходіть в магазини, де буває багато чоловіків, включаючи ті, у яких продаються електроніка, спортивні товари або інструменти. Але не заходьте у відділи чоловічої білизни.
Бібліотека. Якщо поблизу немає доброї книгарні, спробуйте зайти до бібліотеки. У великій бібліотеці завжди можна підібрати до смаку літературу — і чоловіків. Головна перевага бібліотеки в порівнянні із книгарнею — можливість присісти й знайомитися із чоловіками не на ходу. Побувайте в залі періодики: обстановка тут неформальна й найкраще сприяє розмові.
Кегельбан та інші спортмайданчики. Ця гра має багато переваг перед іншими видами спорту. Грати в неї можна цілий рік, у будь-яку погоду. І недорого. Крім того, у кегельбані легше спілкуватися, ніж в інших спортивних центрах. Досвідчені гравці сусідять із новачками, майстерність абсолютно різна. Так що тут легко завести нове знайомство. У секціях веслування чоловіків набагато більше, ніж жінок. Якщо ви любите веслування, то маєте чудову можливість для знайомства із чоловіками.
Зали чекання в аеропортах. Вам не потрібні квитки в перший клас, щоб познайомитися з пасажирами-чоловіками. Якщо дозволяє бюджет, вступіть в який-небудь авіаклуб і скористайтеся членським квитком, навіть якщо не летите. Чоловіки менш сковані, розмовляючи з «попутником».
знайомствоПодорожі. Як турист знайомтеся із чоловіками скрізь, де ви бувале. Найкраще там, де небагато туристів. До вас буде більше уваги. Подорожуючи в групі, можна познайомитися із ще більшою кількістю чоловіків.
Поліклініка. Коли ви йдете на прийом до лікаря, у вас є можливість познайомитися із чоловіками в приймальні. Але забудьте про цей спосіб знайомства, коли йдете до акушерки або гінеколога.
Громадські й політичні організації. Громадські об'єднання й політичні партії можуть забирати багато часу й сил, але вони дають реальну можливість знайомитися з багатьма цікавими чоловіками. Однак може вийти так, що через якийсь час ви будете зустрічати тих самих людей постійно.
Навчальні заклади. Це прекрасна можливість для знайомства із чоловіками, навіть якщо ви вже вийшли зі сту¬дентського віку. Майже в кожному інституті є студенти старшого, віку, не кажучи вже про викладачів і співробітників.
Вечори. Навряд чи вечірка буде одночасно живою і порівняно спокійною, але це найкращий спосіб знайомства із чоловіками. Уникайте голосної музики й обмежте себе в спиртному, і ви зможете покласти непоганий початок.
Клуби за інтересами. Використовуйте своє захоплення для знайомства із чоловіками. Якщо ви збираєте марки, монети, книги або записи, ви можете познайомитися із чоловіками, що поділяють ваші інтереси.
Вечірні заняття й курси. Прекрасна можливість познайомитися із чоловіками. Займайтеся в групі, а не індивідуально, якщо це можливо. Вибирайте теми, які цікаві вам і привабливі для чоловіків.
Благодійні акції. Ви зможете зустріти добрих і щедрих чоловіків, запрошуючи їх разом з вами брати участь у благодійних акціях. Переконайтеся, що вони проходять гладко, або беріть участь в інших фондах.
Суспільні події. Відвідуйте такі заходи, як церемонія присяги, політична дискусія або відкрите засідання з дискусійної проблеми. Беріть участь у них по можливості активно, ставте питання.
Ресторани. Так, можна знайомитися із чоловіками в ресторанах. Це необов'язково дуже дорого: немає потреби відвідувати найшикарніші. Крім того, треба ж десь поїсти. Запитайте сусіда, яку страву він порадить вибрати.
Клуби. Досить дорога можливість познайомитися з досить обмеженою кількістю чоловіків. Перед тим як вступити до такого клубу, підрахуйте витрати на можливе знайомство. Але якщо ви вже використовуєте клуб для якихось інших цілей, то використовуйте його й для знайомства із чоловіками.
Нова робота. Іноді для того щоб зламати хронічну невдачу, від жінки потрібен рішучий крок. На рівні зміни роботи.
 Можна прорахувати професії, що забезпечують часті контакти із чоловіками не за професійною лінією. Наприклад, стати продавцем. Але не жіночої білизни й кухонного начиння, а мисливського магазина. Щоб пропонувати мисливцям-чоловікам рушниці, ножі, патрони й заодно себе. Або лікеро-горілчані вироби, де щодня — сотні чоловіків! 
Можна також податися в офіціантки або танцівниці нічного клубу. У стюардеси. Провідниці СВ-вагоніЬ. Бібліотекарем до технічного інституту. Вихователем до чоловічого гуртожитку. Стати лікарем-урологом військового госпіталю. Або влаштуватися банщицею чоловічого відділення лазні, де їх ще більше й вони як на долоні й тому в деяких питаннях помилитися неможливо...
Якщо подумати, то можна назвати сотні професій, які припускають спілкування із представниками чоловічого племені. Якщо, звичайно, подумати, а не нарікати на свою нещасливу долю.
 Три традиційно жіночі професії сприяють заміжжю. Стюардеси, офіціантки й медсестри користуються успіхом у чоловіків тому, що персоніфікують дружелюбність; доступність і турботу, і це приймають чоловіки. Старання й увагу чоловіка сприймають за ознаку того, що вони подобаються, тому жінки цих професій мають доступ до чоловіків всіх верств суспільства.

Цікаво знати: Якщо ви подорожуєте і шукаєте житло на короткий термін подобово, або, якщо ви просто хочете заощадити при оренді чи купівлі нерухомості і обійтися без посредников, онлайн сервіс допоможе вам у цьому. В першу чергу проект покликаний допомогти власникам квартир знайти відповідних орендарів, а орендарям знайти гідне житло за адекватною ціною і в найбільш підходящому місці.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин