завантаження...

Знімаємо свій весільний фільм

Знімаємо свій весільний фільмЯкщо ви передбачливі, то у вас після весілля залишаться весільні фотографії та чудовий відеофільм, який можна буде не тільки подивитися самим, але й показати друзям, знайомим і навіть своїм майбутнім дітям. Зняти такий фільм непросто. Відеокамери є у всіх, але кому потрібно чергове банальне побутове відео? Для того, щоб створити цікавий фільм про весільне свято, необхідне сучасне відеоустаткування, творчий підхід і обов'язково досвід роботи. Тому зробити це може тільки професійний відеооператор.

З чого почати?

За кілька місяців до весілля складіть список фірм, в які вам потрібно буде зателефонувати. Для початку дізнайтеся, чи вільний відеооператор в день вашого весілля і скільки буде коштувати його робота. Ціни можуть бути самими різними, але пам'ятайте - професійна техніка коштує недешево, робота, відповідно, теж.
Якщо оператор в потрібний вам день поки що вільний, ціни влаштовують, а співробітники були привітні і доброзичливі, то, щоб зробити остаточний вибір, таку фірму потрібно відвідати самим. Подивіться їх відеофільми - якщо стиль вам сподобався, значить, це саме те, що ви шукали. Залишилося тільки висловити свої побажання і ще раз уточнити день, час і місце проведення весільного торжества.

Ідеальний весільний фільм

Весільний фільм має бути дуже динамічним, щоб його було цікаво дивитися не тільки вам самим, розглядаючи себе в різних ракурсах, а й друзям і знайомим. Невипадково деякі відеооператори називають такий фільм весільним кліпом - в ньому є чіткий сюжет, покладений на відповідну музику. Якщо ви хочете, щоб в результаті у вас вийшла цікава розповідь про весілля, то бажано, щоб оператор був з вами з самого початку весільного дня. Тоді «за кадром» не залишаться такі цікаві моменти, як, наприклад, викуп нареченої. Оптимальний час весільного фільму - 1 година. Багато - не означає добре. Три години вихідного матеріалу ще не гарантують веселого і гарного фільму. Сюжети (церемонія одруження, прогулянка, весільний банкет, поздоровлення молодят) повинні тривати не більше 8-10 хвилин - цього часу достатньо, щоб відобразити найважливіші моменти і не дати глядачеві скучити.

Постарайтеся не зловживати спецефектами - безліч зірочок, сердечок і іскорок добре виглядають в дитячих мультфільмах, а у весільному відео на першому місці повинні бути ви самі. Якщо на весіллі планується щось незвичайне, або ви хочете, щоб у кадрі була часто присутня ваша улюблена бабуся, то обов'язково заздалегідь попередьте про це відеооператора.
Домовтеся з відеооператором про свою присутність при монтажі весільного фільму - тоді в нього увійдуть всі цікаві з вашої точки зору кадри.

Ви - зірки!
Пам'ятайте, що весільний фільм чи свадебное фото - це не тільки праця відео та фотооператора: неможливо зняти щось цікаве на нудному і неоригінальному весіллі. Чим незвичніше, яскравіше і веселіше буде ваше весілля, тим цікавіше потім вам і вашим знайомим буде дивитися весільний фільм. Тому постарайтеся надати відеооператору якомога більше оригінального і різноманітного матеріалу. Посміхайтеся, смійтеся, гуляйте по красивих місцях міста, влаштовуйте веселі конкурси та ігри - тоді йому буде, що зафіксувати на плівці!

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин