завантаження...

Де святкувати весілля...Вибираємо місце...

нареченаalt

Напередодні реєстрації наречений і наречена відвідують рагс для уточнення порядку проведення церемонії. Вони самі вирішують, як проводити реєстрацію: тільки зі свідками, з рідними, з використанням обрядової символіки, з музичним супроводом або без нього. Обраний ними стиль весілля визначить місце проведення свята. 

У ресторані

Хороший ресторан - ідеальне місце для святкування офіційного чи неофіційного весілля. Хоча деякі з ресторанів в змозі вмістити до сотні і більше гостей, в більшості  з них є окремі банкетні зали, розраховані на групи до п'ятдесяти чоловік. Іноді можна домовитися про оренду головного залу на певний час, в який ресторан зазвичай не працює. Всі заклади мають кожний свою манеру організації і проведення приватних прийомів, тому необхідно заздалегідь обговорити деталі проведення свята.

 


 ресторанЯкщо гостей запрошено порівняно мало, для кожного з них можна замовити щось за його смаком. Якщо гостей більше двадцяти п'яти, тоді краще зробити попереднє загальне замовлення або зупинити вибір на двох - трьох основних стравах. Вартість такого обіду буде підраховуватися як звичайно - тобто до неї увійде вартість закусок, напоїв, послуг. Може бути, що для приватного святкування буде запропонований  ряд особливих послуг. У більшості випадків святкування, які організовують ресторани, проходять в стилі традиційних застіль, хоча можливі виключення, коли вони здійснюються в стилі а-ля фуршет. 
 Ресторан, однак, може не цілком влаштовувати організаторів, і не тільки через обмеженість простору. Не всі ресторани в змозі забезпечити гостей досить інтимною обстановкою. Крім того, ресторани абсолютно не підходять у тих випадках, коли метою зустрічі є не стільки застілля, скільки спілкування. 
 ресторанВибирайте ресторан, розміри залу якого відповідають кількості гостей на весіллі. Зал не повинен бути величезним або занадто тісним. Домовляючись про меню та оплату оренди з адміністратором, не соромтеся задавати йому питання про чеки за приготовані страви, про те, скільки буде коштувати розбитий келих або тарілка, в кінці кінців, про наявність мила і рушника в туалетній кімнаті. Гроші адміністратору краще принести удвох з нареченим. Так буде надійніше. 
 Не всі заклади в змозі надати приміщення і обслуговування на багатогодинний коктейль, наступний після вечері, музику і танці до глибокої ночі. 
 Але в тому випадку, коли організатори хочуть посидіти з друзями в тісному колі за хорошим столом, затишний невеликий ресторан буде саме тим, що потрібно.

Під відкритим небом

під відкритим небомЯкщо весілля намічене на літо, а ви або ваші родичі живете у власному будинку з великим двором, то зручніше за все справити його вдома. Над столом і майданчиком для танців натягніть  тканину, яка не промокає і тоді у разі раптового дощу веселощі не припиниться. Швидше за все, святкування затягнеться до пізньої ночі, тому подбайте і про електричне освітлення. Недолік проведення весілля вдома в тому, що його організаторам практично не вдасться посидіти разом з гостями за столом - доведеться взяти на себе всі турботи по сервіровці, зміні блюд і т. д. 
 Якщо ж ви хочете веселитися разом із запрошеними, виручить служба побуту, що обслуговує банкети. Ви можете найняти двох-трьох офіціантів, які займуться сервіровкою столу і обслуговуванням гостей. Справляти весілля у дворі дома зручніше  і в тому випадку, якщо ви вирішили скликати багато гостей. 
 На таке весілля можна запросити не тільки молодь, а й людей старшого віку - за умови, що вони будуть мати можливість відпочити (посидіти в альтанці, в кріслах в саду). Молодь зручно вмоститься на траві. 
 Незалежно від ступеня офіційності свята, весільне гуляння, яке влаштовується в саду, створює атмосферу домашнього затишку Гостей оточують квіти і дерева. Садовими і польовими рослинами можна прикрасити столи і весільний торт. Меню повинне бути легким. Сад і відкрите повітря накладають на нього певні обмеження. 
 Наречена і її оточення для посилення пасторального мотиву можуть одягнутися відповідним чином. Романтизм і свіжість образу молодих, а також гостей додадуть прикрашені квітами капелюшки або пастельних тонів піджаки. 
 Проведення весілля на свіжому повітрі може стати дійсно прекрасною подією, якщо погода сприятиме. Але в будь-якому випадку потрібно бути готовим до найгіршого. 
 Неодмінно треба подбати про намети, танцевальні  майданчики, лавки, електричне освітлення та про інші деталі, які пов'язані з проведенням заходу на свіжому повітрі. Причому необхідно передбачити захист, щоб погодні зміни - дощ, вітер, температурні перепади - не зменшили надійності і безпеки цих та інших споруд. 
 У цьому випадку єдиним обмеженням можливостей організаторів є розмір їх саду. Скільки чудових весіль і скільки величних за своїм розмахом шлюбних церемоній було проведено на свіжому повітрі! 
Але, слід зізнатися, весілля в саду - це завжди велике навантаження на всіх членів сім'ї.

Домашнє весілля

домашнє весілляЯкщо весілля намічене на пізню осінь, зиму або ранню весну, вам доведеться зустрічати гостей у самому домі або в квартирі. Однак на такому варіанті можна зупинитися лише в тому випадку, якщо ви запросили мало гостей. 
  Весільне застілля, влаштоване в рідному будинку чи іншому дорогому серцю місці, має особливе забарвлення, неповторну атмосферу. Проте тут є про що подумати. Перш за все, такий прийом обійдеться вам нітрохи не дешевше будь-якого іншого. Навпаки, може навіть виявитися дорожчим. Все одно вам доведеться подбати  про кухню, напої, квіти, музику, скачать фото і про все інше. Причому все повинно відповідати стилю урочистості. Більш того, відповідати за все доведеться самим організаторам. Вигідне в грошовому відношенні весілля в домашніх умовах можливе тільки в тих випадках, коли наречена і її сім'я беруть всі приготування на себе. 
   На таке весільне свято запрошують рідних та близьких друзів. Застілля починається вдень, відразу після регістрації шлюбу. Учасники урочистості приходять на нього в одязі будь - якого типу, проте краще підібрати сукні. Виключаються офіційні чорні костюми у чоловіків. 
паті

Весілля-паті

Таке святкування передбачає невелике приміщення бару, хорошу танцювальну музику, шампанське, запалені свічки. Краще орендувати не кілька столиків, а весь зал. У цьому випадку на дверях ресторану чи кафе буде висіти табличка         "Банкет ", інші відвідувачі в приміщення не потраплять і ви будете позбавлені від непрошених " гостей ". Турбот у вас виявиться менше: кухар буде займатися приготуванням страв, а офіціанти - обслуговуванням гостей. Ви ж разом з іншими гостями зможете веселитися на весіллі. 
 Одяг присутніх довільний: кожен приходить в тому, в чому відчуває себе зручно. Можна за загальною домовленістю одягнутися у вечірні сукні та  костюми.

Фуршет

фуршетЯкщо організатори вирішили проводити молодіжне весілля, проблем буде менше. Для молодіжної урочистості головне - танці, які можна влаштувати в квартирі, кафе і навіть спортивному залі. Великий стіл можна замінити фуршетом. Обслуговувати таке весілля буде набагато простіше: достатньо лише виставляти частування на великий стіл і вчасно замінювати спорожнівший посуд. Ви цілком зможете зробити це самі або запросіть одного офіціанта. 
 Такого типу весілля популярні за кордоном, входять вони в моду і у нас. Їх перевага полягає в тому, що навіть у невелику квартиру можна запросити багато гостей. При цьому немає необхідності піклуватися про те, де посадити їх, хоча вони повинні мати таку можливість. На фуршет зазвичай запрошують у такий час, коли гості не голодні: відразу після церемонії шлюбу, якщо вона відбудеться в 11 годин, або після полудня, або піздно увечері. Особливість такого весільного свята полягає в тому, що його призначають не на певний час, а на проміжок часу: наприклад, між 12  і 15 год., або між 16 і 19 год., або пізно увечері. На весіллі - фуршеті тостів не виголошують, а за здоров'я молодих п'ють з нагоди - в групі, до якої вони приєдналися. Гості приходять і йдуть, коли забажають. Молоді можуть не помітно зникнути, якщо залишаються їх батьки. Якщо вони самі господарі, робити це не прийнято. 
 

завантаження...
 

Популярні поради

Підготовка до весільної церемонії

ПЛАН ДІЙ, АБО ВЕСІЛЬНИЙ РОЗКЛАД Весілля — найурочистіший день у житті, тому, звичайно, хочеться,...

Як вибрати колечко для заручин?

Для заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке...

Весільний рушник

В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному...

Перша шлюбна ніч

Як правило, молодята вже мають сексуальний досвід, який вони змогли придбати задовго до весілля....

Перший танець молодят

Перший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на...

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах...

9 правил для нареченої

Ти - наречена чи скоро нею станеш, а значить, можна вередувати скільки захочеш і...

Весільний танець - поради

Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами. 1. Головне правило...

Як правильно зробити пропозицію...

Доля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і...

Солодкий стіл на вашому весіллі

Весільне торжество - прекрасний привід забути про нудні дієти і зануритися в пучину солодких...

Інтернет магазин