завантаження...

Як правильно підібрати фотографа на весілля?

весільний фотографВесілля - відповідальний момент. Переграти більшість моментів не вдасться, а  зберегти їх треба. Ось кілька порад, як правильно вибрати фотографа на весілля.

Два головних параметра

Ось два головних параметри, за якими ви повинні зрозуміти, чи підходить вам фотограф:
- якість фотографій,
- характер фотографа.

Якість фотографій

Професіонали оцінюють фотографії по параметрах:
* композиція,
* природна освітленість,
* природна кольорова гама,
* точна передача півтонів в світлих і темних частинах фото,
* загальний настрій фотографії.

Якщо оцінити композицію непідготовленій людині досить складно, то інші параметри цілком можна побачити будь-якому замовнику.

Природна освітленість: проблеми бувають, якщо на обличчі з'являються забілені місця, відблиски. Це погано, професійний фотограф такі речі не допускає.

Природна кольорова гама: найкраще визначити за кольором обличчя. Колір шкіри не має бути ні жовтих, ні помаранчевим, ні сірим, ні бежевим. Природним. Це не складно.

Точна передача півтонів особливо ясно помітна на весільних фотографіях нареченого і нареченої. У нареченої плаття не повинно перетворитися на білу пляму, а костюм нареченого в чорну. Якщо півтони видні і природні, значить фотограф молодець.

 Весільна фотозйомка має всі вище приведені параметри. У наш час, в епоху цифри і фотошопу не менш важлива робота по подальшій обробці фотографій.

Фотошоп - велика програма, це вже факт. Але переоцінювати його вплив не варто. Не правда, що за допомогою фотошопу можна врятувати погану фотографію. Фотошоп тільки допоможе додати знімку трохи більше природності, десь витягнути тіні, десь краще кадрувати, і все.

 Років десять тому в ужиток увійшло слово "Креатив", що по-російськи стало синонімом "Не стандартно". Добре це чи погано? Все добре в міру, це головне правило.

 Якщо фотографії нудні, всі гості вишикувалися в ряд і намагаються зображати серйозні обличчя - це погано. Але погано так само, якщо через чур креативний фотограф знімає чорт знає як, використовує купу фільтрів фотошопа, всякі рамки,   об'ємні написи поверх фотографій. Загалом, не вибирайте людей, які впадають у крайнощі.

 Отже, результат роботи фотошопа - це зробити і без того гарну фотографію ще краще. Ще більш природною. Згадайте, як виглядають фотографії у глянцевому журналі? Так, як ніби ви безпосередньо спілкуєтеся з моделлю. Наче модель прямо перед вами, і ні якого фотошопу між вами. Ось такими ж і повинні бути весільні фотографії хорошого фотографа на весілля.

Характер фотографа

Загальний настрій фотографії - більше суб'єктивний параметр. У кожного фотографа свій погляд на життя і на об'єкти зйомки. Це відбивається на настрій у кадрі. Різні фотографи знімають один і той же сюжет, а результат виходить різний. Так що дивіться на фотографії і запитуйте себе - подобається чи ні. Фотограф може бути професіоналом, але контакту немає.

 Не випадково згадується суб'єктивність. У різних сім'ях різні цінності, різні акценти. Тому, що добре одним, погано іншим. Так що дивіться на настрій в кадрі і запитуйте себе - хочете ви, щоб на знімках вашого весілля було приблизно такий же настрій?

 З суб'єктивністю розібралися, а тепер давайте перейдемо до об'єктивності. Насправді більшість молодих хочуть виглядати красивими, сучасними, живими, відкритими. А як створити подібний настрій? Дуже просто - такий же характером повинен мати і фотограф.

Вам пощастило, якщо у фотографа характер легкий і поступливий. Він повинен вміти легко йти на контакт, швидко встановлювати легкі і позитивні взаємини. Скільки гостей буде на вашому весіллі? Десятки. Буде час у фотографа з кожним познайомитися? Немає. Значить він повинен вміти і без цього знайти контакт. Швидко і позитивно.

 Важливий момент - чи подобається вам особисто фотограф. Чи будете ви посміхатися йому? Адже коли ви будете дивитися в фотокамеру, ви будете дивитися саме на нього. І камера зафіксує ваш вираз обличчя. Запитайте себе, чи будете ви посміхатися, дивлячись на фотографа?

І ще  одна порада

  Перед весіллям потрібно провести фотосесію з майбутнім фотографом: наречений, наречена і фотограф. Можете пофотографуватися в фотостудії, можете на вулиці або в кафе. Це потрібно для того, щоб налагодити стосунки з фотографом. Потім перегляньте з ним фотографії, які вийшли на комп'ютері, і ви зможете побачити себе з боку. До весілля ви будете готові.

Цікаво знати: Американский фондовый рынок саме для вас. Заходьте на тематичний інтернет сайт та дізнавайтеся багато нового та цікавого.

завантаження...
 

Популярні поради

Підготовка до весільної церемонії

ПЛАН ДІЙ, АБО ВЕСІЛЬНИЙ РОЗКЛАД Весілля — найурочистіший день у житті, тому, звичайно, хочеться,...

Як вибрати колечко для заручин?

Для заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке...

Весільний рушник

В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному...

Перша шлюбна ніч

Як правило, молодята вже мають сексуальний досвід, який вони змогли придбати задовго до весілля....

Перший танець молодят

Перший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на...

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах...

9 правил для нареченої

Ти - наречена чи скоро нею станеш, а значить, можна вередувати скільки захочеш і...

Весільний танець - поради

Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами. 1. Головне правило...

Як правильно зробити пропозицію...

Доля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і...

Солодкий стіл на вашому весіллі

Весільне торжество - прекрасний привід забути про нудні дієти і зануритися в пучину солодких...

Інтернет магазин