завантаження...

Як правильно зробити пропозицію...

пропозиціяДоля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і маєте намір розпочати серйозні стосунки з продовженням їх на довгий період, не кваптеся набиватися в чоловіки або коханці до жінки. Стосунками можна і потрібно управляти, направляти їх в те русло, яке вам необхідне.

По-перше, продовжуйте жити і радіти, не прив'язуйте кохану до ваших планів, що далеко йдуть. Буде менше розчарувань, якщо раптом союз не відбудеться, і нефорсовані події йтимуть своєю чергою. (Природно, мову ми ведемо про серйозні стосунки, а не про одноденні зв'язки.)

По-друге, продовжене щастя - це те, яке ще не завершилося, радійте тому, що існує, живіть сьогоденням з планами на майбутнє, дайте волю розвитку ваших стосунків.

А в третіх, лише відчувши і усвідомивши необхідність союзу, коли зможете собі признатися: "Я хочу одружитися саме з нею", і почувши у відповідь бажання коханої бути  разом, робіть пропозицію. Потрібним моментом "робити пропозицію", що настав, мабуть, буде бажання завжди бути поруч ( в горі і в радості). Не розраховуйте на те, що "злюбиться і стерпится", якщо вже на початку стосунків, що зароджуються, вам очевидні деякі її явні недоліки(мінуси)..

З приводу правил, як грамотно зробити пропозицію - їх не існує. Які слова будуть сказані, і який вираз очей буде при цьому, залежить від ситуації, яку ви змоделювали, якого рівня взаємин ви досягли.

Звичай сватання, без якого не обходилося жодне весілля за старих часів, ще трапляється напередодні і сучасного весілля, а ось до признань з пропозицією руки і серця зі всіма супроводжуючими його діями відношення помінялося. Або молоді починають просто жити разом, або вирішують зареєструвати свої стосунки без всяких там зайвих словесних вишукувань. Серенади і романси, завірення у вічному коханні, прохання стати дружиною стали пережитками минулого. Може, і так: для чого витрачати душевні сили на зізнання, які утопічні вже за визначенням. "Вічне кохання", яке не може продовжуватися вічно, "рука і серце", які не можуть бути віддані, бо дуже міцно прикріплені до тіла. Напевно, трохи шкода. Жінці властиво все своє життя пам'ятати, як коханий вперше сказав про кохання, як просив її стати дружиною, теплота і радість того щасливого моменту довгий час зігрівають їй душу.

А може, якраз ви і не побоїтеся здатися старомодним зі своєю пропозицією руки і серця? Тоді вас чекає незабутня ситуація хвилюючого і урочистого стану. Відшукайте в глубині своєї душі найтепліші, найщиріші слова, станьте на одне коліно і скажіть: "Я люблю тебе дуже. Стань моєю дружиною, будь ласка!". Ваша обраниця оцінить таку поведінку по гідності, навіть якщо їй захочеться трохи пограти в нерішучість і почути ще і ще раз настільки милі і пестячі вухо слова.

На правах реклами: Надійний сайт знайомств створено для того, щоб допомогти усім людям, незалежно від віку та місця проживання, завести знакомства. Сайт знайомств може допомогти вам знайти  друзів, а може навіть другу половинку. Він забезпечить відвідувачам максимум комфорту  в спілкуванні.

завантаження...
 

Популярні поради

Підготовка до весільної церемонії

ПЛАН ДІЙ, АБО ВЕСІЛЬНИЙ РОЗКЛАД Весілля — найурочистіший день у житті, тому, звичайно, хочеться,...

Як вибрати колечко для заручин?

Для заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке...

Весільний рушник

В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному...

Перша шлюбна ніч

Як правило, молодята вже мають сексуальний досвід, який вони змогли придбати задовго до весілля....

Перший танець молодят

Перший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на...

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах...

9 правил для нареченої

Ти - наречена чи скоро нею станеш, а значить, можна вередувати скільки захочеш і...

Весільний танець - поради

Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами. 1. Головне правило...

Як правильно зробити пропозицію...

Доля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і...

Солодкий стіл на вашому весіллі

Весільне торжество - прекрасний привід забути про нудні дієти і зануритися в пучину солодких...

Інтернет магазин