завантаження...

Як вибрати колечко для заручин?


каблучкаДля заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке колечко з жовтого або білого золота. Є також комбіновані і незвичайні, наприклад титанові). До них в день одруження добавляють ще й обручку. Разом з колечком для заручин вони стають ніби єдиним цілим. Як разом, так і окремо такі каблучки виглядають дуже незвичайно і красиво. А, взагалі, ніяких особливих правил щодо вибору колечка на заручини не існує, так що вибір виключно за вами. Але, не зупиняйтеся на тому чи іншому варіанті каблучки для заручин, майте на увазі, що носять його частіше всього лише до весілля, його можна зберігати і потім передати своїм дітям.

При виборі  колечка дуже важливо не помилитися з розміром. Адже це вам не обручки, які майбутні молодята купують разом. Самий безпрограшний варіант при визначенні розміру - це взяти у коханої якесь колечко, і сходити в ювелірний магазин. Там вам допоможуть зняти розміри, полегшивши тим самим завдання при виборі «подарунка» для заручин. Але майте на увазі, що цей спосіб має і свої недоліки. По-перше, якщо ваша кохана збирається носити колечко на безіменному пальці, вам потрібно постаратися визначити найбільш підходяще за розміром серед усіх її кілець. А, по-друге, дівчині може не сподобатися, що ви копаєтесь в її речах, якщо вона ненавмисно виявить пропажу.

Більш надійний хід - покладіть колечко на папір і обведіть його. З цим малюнком можете сміливо йти в ювелірний магазин, де вам запропонують великий вибір каблучок для заручин відповідного до малюнку розміру.

Ще один варіант - надягніть колечко на свій палець, зробивши відмітку на тому місці, де максимально щільно буде сидіти кільце. Далі, підбирайте каблучку по позначці на пальці.
Самим безпечним способом буде прохання до подружки нареченої, щоб подружка уточнила розмір вже конкретно безіменного пальця. Але будьте обережні. Постарайтеся, щоб ваша кохана не змогла ні про що здогадатися.

Колечко для заручин за традицією носять на безіменному пальці правої руки, але ви можете носити його на тому пальці, на якому вам подобається, особливо якщо при покупці колечко для заручин наречений трохи помилився з його розміром. Адже головне - це те, що ви зі своїм обранцем знаєте справжнє призначення цього подарунка.

На правах реклами: Найкращі ціни на модні колекції жіночого одягу. Хороші скидки, сезонні розпродажі, распродажа женской одежды,  обновки по дисконтних цінах - все це для вас.

завантаження...
 

Популярні поради

Підготовка до весільної церемонії

ПЛАН ДІЙ, АБО ВЕСІЛЬНИЙ РОЗКЛАД Весілля — найурочистіший день у житті, тому, звичайно, хочеться,...

Як вибрати колечко для заручин?

Для заручин звичайно вибирають колечка з дорогоцінними каменями, зокрема, з діамантами. Звичайно це тоненьке...

Весільний рушник

В давнину загалом на весілля готували аж до 40 рушників різноманітного призначення. У весільному...

Перша шлюбна ніч

Як правило, молодята вже мають сексуальний досвід, який вони змогли придбати задовго до весілля....

Перший танець молодят

Перший танець молодят один з красивих моментів весільного вечора. Аби він запам'ятався запрошеним на...

Правила поведінки за столом

Нам здається, не буде зайвим нагадати, як слід поводи­тися за столом. На весільних банкетах...

9 правил для нареченої

Ти - наречена чи скоро нею станеш, а значить, можна вередувати скільки захочеш і...

Весільний танець - поради

Щоб бути впевненим під час виконання весільного танцю, скористайтеся нашими порадами. 1. Головне правило...

Як правильно зробити пропозицію...

Доля подарувала вам зустріч, вам пощастило знайти кохану людину. Навіть, якщо ви визначилися і...

Солодкий стіл на вашому весіллі

Весільне торжество - прекрасний привід забути про нудні дієти і зануритися в пучину солодких...

Інтернет магазин