завантаження...

Чи шити весільну сукню на замовлення?


Весільне плаття, зшите по вашій фігурі, з тих матеріалів, що ви захотіли, того фасону і кольору, що побажали, та ще й ексклюзив, як не крути! - чи не це ідеальне рішення при виборі весільного вбрання?
На жаль, все не так чудово, як може здатися. У сукні на замовлення багато плюсів, але є і свої мінуси. Тому варто це питання добре обміркувати, зважити всі «за» і «проти», чим ми сьогодні і займаємося!


Позитивні сторони
пошиття весільного плаття на замовлення в ательє або у приватній кравчині:


1. У вас буде оригінальне, ексклюзивне плаття. В жодної нареченої такого Ви не побачите.

2. Ідеальне плаття, яке сидить по фігурі. Досвідчена кравчиня допоможе приховати недоліки і підкреслити достоїнства вашого тіла.

3. Просто це більш дешевий варіант. Стверджують, що зшити плаття на замовлення значно дешевше, ніж купити таке ж у весільному салоні.

4. Дешевше, ніж оригінал. Багато хто йде таким шляхом: побачили фотографію шалено красивої, але і захмарно дорогої сукні, а хочеться обрати саме таку. Тоді треба робити більше «бюджетну» копію! До речі, існують навіть фірми, які займаються створенням подібних копій шакарних весільних суконь.

5. Нема вашого розміру. Так, ви знайшли плаття своєї мрії і дивитесь у ньому добре, але воно вам велике або мале. Результат: фотографуємо з усіх боків і вирушаємо до кравчині.

6. Всім подобається плаття, але деякі елементи, деталі вам би хотілося в ньому змінити. 

7. Незвичайна, екстравагантна, стилізована і інші різновиди суконь Ви зможете «знайти» тільки при пошитті на замовлення - такі серіями не випускають. Ваш вибір. Ваш стиль. Ваша задумка.

8. Можливо, що Ви, не знайшовши СВОЄЇ сукні ні в одному з весільних салонів, і підете до кравчині в надії на допомогу. Тут головне - відома, перевірена кравчиня з великим стажем і хорошим смаком. Тоді Ви зможете «сісти» і спільними зусиллями намалювати ескіз сукні вашої мрії: досвід і чуття кравчині + ваші відчуття і побажання + час і націленість на успіх = відмінний результат!


Можливі негативні сторони
пошиття весільного плаття на замовлення.
Рекомендації.1. Братися за пошиття сукні варто лише тоді, коли ви точно знаєте, що хочете, адже випробувати різні варіанти не вийде: де відріжуть, там уже повернути на місце буде нелегко. Тому треба не тільки знати, що ви хочете в кінцевому рахунку отримати, але і зуміти толково пояснити це кравчині, а так само переконатися, що ви абсолютно правильно один одного зрозуміли.

Не думаю, що ваше плаття народилося виключно в ваших думках, швидше за все ви або бачили подібне десь вже, або з 2х суконь хочете «скласти» щось своє, або ... веду до того, що треба сфотографувати ці сукні «прототипи», записати, замалювати деталі, уважно і прискіпливо обговорити всі дрібниці з кравчинею і обговорювати! обговорювати! обговорювати! всі моменти при кожній примірці (ну, і, звичайно, ДО початку всіх робіт). Та хоч папку заведіть, де все це буде зберігатися і куди буде записуватися: ваша кравчиня, швидше за все, шиє не тільки вам, так що ви і собі і їй допоможете маючи таку «шпаргалку».

2. Часто їздити на примірки: саме під вашу фігуру, її особливості шиють плаття і, чим частіше ви будите відвідувати свою швачку, тим краще буде результат.

3. До речі, напевно всі тканини вам доведеться купувати самій: вам лише буде сказано «скільки і чого треба». Врахуйте це і шукайте хороші магазини.

4. Не дозволяйте нав'язувати собі чужу думку: це ваше плаття і ви його так, а не інакше, бачите. Ваша кравчиня може лише запропонувати і показати, пояснити доцільність і правильність (адже тут же досвід! А Ви можете просто не розуміти деяких тонкощів). Або ж нехай намалюють результат запропонованих маніпуляцій, хтось робить навіть макети суконь. Не піддавайтеся на тиск (якщо такий буде), а приймайте виважене і обдумане рішення. Другого шансу, швидше за все, не буде.

5. І все ж існує варіант: прогадати. Готова весільна сукня виявиться не такою, як ви мріяли, ви не відчуєте себе в ній королевою, ви не відчуєте ті відчуття, що представляли собі, вам воно сподобається не на 100%. Так що цей ризик існує і до нього треба бути готовою.

Ну ось, мабуть, і все! Підводячи підсумок, хочеться відзначити: шити плаття на замовлення дуже заманливо, але і ризиковано; дуже важливий вибір кравчині і ваш зважений і розумний підхід до цього питання. 
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин