завантаження...

Купити весільну сукню або шити?


З чого починається підготовка до весілля для жінки? Звичайно, з вибору весільного плаття.
Можливо, ви вже почали шукати весільну сукню своєї мрії. Судячи по запитах в інтернеті, найпопулярнішими серед наречених залишаються пишні весільні сукні. Це класика - прекрасна повітряна принцеса біля вівтаря. Тим не менше, кожна дівчина мріє бути найкрасивішою нареченою, єдиною і неповторною. Несхожою на інших. І це значить, що весільна сукня має бути особливою, підкреслювати індивідуальність нареченої.

Ви скажете - але плаття з весільного салону може бути дуже навіть красивим! Більше того, воно  відразу готове, не потрібно чекати, нервувати. А ви знаєте, що пошиття весільного плаття може обійтися дешевше, ніж прокат брендової сукні?

"Ідеальна весільна сукня - не може бути з конвеєра, тому що воно індивідуальна за визначенням".

Ми розповімо про те, з чого почати, якщо ви вирішили шити весільну сукню на замовлення, і як знайти досвідченого дизайнера весільних суконь.

ЗА І ПРОТИ СУКНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

+ Ви разом з дизайнером створюєте весільну сукню і берете участь у процесі на всі сто - від створення образу до вибору тканини і фурнітури.

+ Якщо ви шукаєте плаття лаконічного європейського крою, швидше за все, проблематично буде його знайти у весільних салонах.

+ Справжній майстер дасть професійні рекомендації по стилю і фасону весільного плаття саме по вашій фігурі. Тільки уявіть таке плаття - воно буде ідеальним.

+ Коли плаття буде зшито, ви будете володіти ексклюзивною річчю, ніхто вже не скаже "А я бачила таке в магазині".

+ Пошиття весільного плаття дійсно може бути нижче за ціною, ніж прокат (а тим більше купівля) брендової сукні з салону. Остаточна вартість пошиття весільного плаття залежить від використовуваних матеріалів.

- Будьте готові до того, що пошук необхідної тканини, яка вам буде потрібна для втілення сукні, може виявитися довгим. Тут необхідно затратити певні зусилля.

- Знайти майстра може бути не так просто, рекомендації знайомих - хороший аргумент.

- Пошиття весільного плаття - тривалий і клопіткий процес, в якому передбачається і ваша безпосередня участь. Закладайте мінімум 2 місяці і будьте готові до декількох примірок і підгонок.

- Якщо ви хочете багатошарове плаття - воно обійдеться дорожче через вартість тканин.

- У ваших інтересах застосувати пильний контроль за роботою майстра на всіх етапах, інакше, якщо результат вам не сподобається, ви даремно витратите час і гроші.

ДЕКІЛЬКА ПОРАД

Якщо Ви не знайшли майстра через своїх знайомих, то уважно вивчайте фотографії робіт дизайнерів весільних суконь. На сайті  http://pcmarket.by/   ви знайдете багато корисного.

Попередньо вивчіть можливі фасони весільних суконь, почитайте про модні весільні тенденції, тканини. Приходьте до дизайнера з конкретними побажаннями. Про коротке плаття ви мрієте, або про довге з казковим шлейфом? Лаконічне або багате і шикарне? І так далі.

Майстер повинен мати конкретний досвід пошиття саме весільного плаття, адже у Вас немає можливості ризикувати. Перегляньте портфоліо - у кожного серйозного майстра воно має бути.

Обов'язково прислухайтеся до порад майстра щодо фасону майбутньої сукні, тому що один і той самий фасон може сидіти по різному на кожній дівчині. Узгодження повинно відбуватися за допомогою ескізів, які виконує майстер.

Будьте на одній хвилі з майстром, між вами не повинно бути умовлянь і суперечок. У вас повинен бути хороший емоційний контакт, адже це професіонал, який допомагає вам втілити мрію в життя.
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин