завантаження...

Найрозкішні весільні сукні

Найрозкішніші сукніСукня нареченої давно перетворилась з святкового елемента гардероба в справжній культ. Більш того, деякі особливо видатні екземпляри перейшли в ранг предметів мистецтва, які впору виставляти в музеї як арт-об'єкти. Поговоримо про те, які саме весільні сукні стали об'єктами загального прагнення. 

1 місце

Найдорожче плаття за всю історію весільної моди створили ювелір Мартін Катц і дизайнер Рене Штраус. Вартість становить не багато не мало 12 мільйонів доларів! Ліф сукні оздоблений безліччю дорогоцінних діамантів, які важать в цілому 150 карат. Дивно, однак, незважаючи на пильну увагу з боку преси, за шість років цей твір мистецтва ще ніхто не купив.

2 місце
Найрозкішніші сукні

Весільне вбрання від японського дизайнера Юмі Кацура, законодавця моди в Країні висхідного сонця, створений знебесного атласу і шовку. Сукня прикрашають тисячі перлин і рідкісний білий 5-каратовий діамант. Цей твір мистецтва оцінюється у 8 мільйонів доларів.

3 місце

Розкішне плаття з пір'я павича було представлено на весільній виставці в китайському місті Нанка. Вісім майстрів вручну робили його цілих два місяці, на створення пішло рівно рівно 2009 пір'я. Придбати незвичайний шедевр можна за 10 мільйонів юанів, або півтора мільйона доларів. До речі, в період щорічної линьки павичі-самці скидають приблизно 200 пір'їн, тому легко припустити, що китайським майстрам знадобилося близько десяти птахів.

4 місце

Елегантне вбрання ціною в 300 тисяч доларів створене модельєрами американської фірми Anthony La Bate of Francesca Couture. Весільне плаття прикрашають 1100 алмазів вагою 300 карат, а також 3000 кристалів «Сваровськи». Крім того, на виготовлення пішло щонайменше 45 метрів шовкової органзи. За деякими даними, це плаття купив для своєї коханої дочки якийсь арабський шейх, який побажав залишитися невідомим.

5 місце

Японський модельєр і ювелір Гінза Танака презентували вечірнє плаття, зроблене з найтоншого, але в той же час надзвичайно міцного золотого дроту. Ціна, до речі, дуже навіть нічого: всього лише 250 тисяч доларів, вага - близько 1 кг. За окрему плату можна придбати сумочку з платини, обсипану 2000 діамантами вагою в 208 карат. Коштує така радість трохи більше півтора мільйона доларів. При бажанні ручку сумочки можна відстебнути і надіти на шию як стильне кольє.

Не турбуйтеся через те, що подібні сукні вам не по кишені. Повірте, щаслива посмішка люблячої і коханої нареченої затьмарить будь-який, навіть самий розкішний наряд! А якщо ви любите оригінальні плаття, то запрошуємо в интернет - супермаркет Барс R&I, де на вас чекає великий вибір найрозкішніших вечірніх суконь.
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин