завантаження...

Підбираємо корсет нареченої

Кожна жінка прагне вибирати для себе той наряд , який їй до лиця. У примірочних магазинів одягу жінок терзають сумніви і думки: з чим носити цю спідницю , яка хустка підійде до пальто, як прикрасити костюм , чи не будуть повнити брюки цього фасону? І що ж виходить? Не дивлячись на те, що купівля - плід тривалих роздумів і зважувань всіх « за» і «проти», на вулицях можна часто зустріти людей, які, згідні з нашою думкою, одягнені без смаку. А хтось, можливо, і наш наряд вважатиме негарним ... Нехай так. Іноді можна поступитися собі: надіти плаття просто тому, що подобається тканина, з якої воно зшите, і при цьому добре розуміти, що фасончик - то краще був би інший.
Проте є ситуації - наприклад, весілля, - коли виглядати потрібно бездоганно з усіх точок зору ( в прямому і переносному сенсі). Вбрання нареченої - якщо, звичайно, мова не йде про відсутність такого або про епатаж явною зневагою до романтичності і урочистості моменту - повинен бути гармонійний і за формою, і за змістом, а сама винуватиця торжества прекрасна в будь-якому ракурсі.

Універсальним рішенням для весільного вбрання вважається плаття - ансамбль корсета і спідниці. Універсальним рішенням - і, зауважимо, що уніфікує, адже пишну сукню з корсетом всі жіночі фігури перетворює все-таки в одну і ту ж класичну дамську постать, але нескінченно жіночну ! Моделювання силуету «пісочний годинник» забезпечено корсетом - а з'явився він ще в стародавній Греції, хоча саме слово вперше було озвучено в середині XIX століття у Франції - блискуче майбуття. Ось чому багато магазинів жіночого одягу, а також ряд модних бутиків з незмінною постійністю включають в свій асортимент корсет, а дами - у свої гардероби. Що стосується наречених - то прагнення зашнурувати себе в корсет цілком зрозуміло - в сукні нареченої втілюється мрія кожної дівчинки побути принцесою, надівши в день весілля наряд, схожий на той, в який ми одягали принцес на своїх дитячих малюнках.

Тим часом, в роки нашого дитинства широкому колу модниць про корсеті можна було тільки мріяти, тоді як зараз купити жіночі корсети всіх видів і модифікацій простіше простого. Більш того, цей звабливий предмет гардероба став повсякденним. Комбінування корсета з різними предметами одягу - спідницями, брюками, сукнями - творчий процес.

Якщо раніше краса в прямому сенсі вимагала жертв - корсети виготовляли з дерев'яних брусків або затягнутих у тканину металевих пластин, і тільки потім почали використовувати набагато більш гуманний китовий вус, - то зараз справа йде набагато простіше. Так, сучасні корсети в основному виготовляють з міцного і еластичного полотна, та й потреби носити їх з 7 років (саме в цьому віці дівчинка одягала свій перший корсет ) цілодобово відпала. Проте, корсет зберігає форму і стежить за поставою і формами своєї господині, і , якщо це потрібно, піднімає груди подібно бюстгальтеру push - up, приховує зайві сантиметри в області талії, створюючи ту привабливу пропорцію з стегнами, яка змушує чоловічі серця битися частіше ...

Так навіщо ж нареченій корсет? А навіщо жінці жіночність ? Думається, корсет - одне з втілень жіночності в дамському вбранні. Хоча, зрозуміло, нареченим не забороняється експериментувати з іншими моделями, адже і пустотливий весільний наряд з коротенькою спідницею і пишним хвостом, і плаття силуету ампір, і багато інших варіанти весільних шат не тільки можуть звучати гармонійно, але і звучать - коли ансамбль підібраний талановито . ..
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин