завантаження...

Що потрібно знати при виборі весільної сукні


Напевно кожна жінка мріяла в дитинстві стати казковою принцесою, одягненою в розкішне довге плаття. Доводилося міряти мамині сукні, не по росту широкі, пишні, і уявляти себе королевою чарівного балу.

На власному весіллі будь-яка жінка повинна стати принцесою. Головне - віддати перевагу весільній сукні відповідного покрою.

Всупереч прийнятому стандарту, колір весільної сукні може варіюватися від класичного білого до будь-якого іншого, індивідуально підібраного вам. В період готики і ренесансу, наприклад, сукня нареченої або окремі частини її костюма були червоного кольору. Це символізувало владу і могутність, бо наречена була королевою весільного дня. У Китаї до цих пір дівчата виходять заміж в нарядах червоного кольору, що символізує щастя, любов і достаток.

Вишукане весільне плаття

Звичайно, біле плаття виглядає урочисто і по контрасту з класичним чорним костюмом нареченого створює підняту атмосферу весільних веселощів. Адже наречена - центр весілля, що притягає погляди всіх гостей. Але необхідно звернути вашу увагу на кілька неприємних особливостей білих нарядів.

Весільне плаття з довгим шлейфом

На фотографіях, знятих під час весілля, біла сукня,  яка зачарувала вас в дорогому магазині-салоні, не виробляє ні найменшого враження ексклюзиву. Ручна вишивка бісером, за яку була взята велика націнка, на знімку зіллється в єдину однотонну пляму. Драпірування, зроблені з тканини сукні, на фотографіях також не помітні, а нарукавні крильця з білого фатину, можливо, будуть виглядати занадто невигадливо.

В таких випадках для пам'ятних фотографій кращими варіантами весільних суконь є ті, що були розраховані на «гру» тканин різних фактур, тобто сукні, скомбіновані з двох видів тканин. Звичайно, їх нелегко підібрати в магазинах, але на фотографіях вони виглядають прекрасно.

Буває, що придбати бажаний фасон або потрібний розмір весільного плаття в магазині неможливо. Наприклад, стандартний ріст пропонованих в магазинах суконь -162-165 см без урахування передбачуваних туфель нареченої на підборах шести-семи сантиметрів. А як бути дівчатам з модельними параметрами, наприклад з ростом від 175 см і вище та ще на каблуках? Нелегко буває підібрати  свадебные платья  і на повну дівчину, адже салони орієнтовані на самі ходові розміри - 44-48.

Значить, весільний наряд доведеться шити. Врахуйте, якщо ви вирішили замовити сукню в ательє, при її пошитті з вас візьмуть до 50% націнки за те, що плаття білого кольору.

Витончена весільна сукня

Що слід запам'ятати. Як і будь-який інший одяг, весільна сукня має «звикнути» до своєї господині. Вперше надівши наряд «принцеса», наречена може виявити, що незвичайна довжина і крій викликають труднощі. Необхідно навчитися носити сукню, тому походіть трохи в ній по квартирі.

Безпосередньо перед поїздкою в РАГС нареченій непогано було б прорепетирувати під руку з нареченим, як вони будуть підніматися по сходах рагсу.

Зазвичай у нареченої зайняті обидві руки: однією рукою вона тримає під руку нареченого, у другій - квіти. А довга сукня вимагає до себе підвищеної уваги. Пам'ятайте, як добра фея, подарувавши плаття Попелюшці, вчила в ньому ходити - витончено підводячи поділ кінчиками пальців. Так само доведеться йти і прекрасній нареченій в сукні «принцеса».

Наречений повинен знати наступне: до сходинок сходів наречена в одній руці несе квіти, а другий - тримає його під руку. Перед сходами наречена відпускає його руку і притримує сукню, щоб не наступити на неї. А наречений може взяти її під лікоть, щоб підтримати. Чоловікам неможливо й уявити, які небезпеки таять у собі довгі сукні і високі підбори!
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин