завантаження...

Весільна сукня для вагітної нареченої


Центром будь-якого весілля завжди є наречена в прекрасній весільній сукні, підібраній спеціально під її образ. У наші дні весільні салони пропонують найширший асортимент весільних суконь, віночків, капелюшків , білизни, рукавичок і інших аксесуарів, які допоможуть створити з нареченої казкову принцесу.
Вибір весільного плаття - це відповідальний і хвилюючий вибір для кожної нареченої, особливо якщо мова йде про вагітну наречену. На сьогоднішній день все більше людей починають дотримуватися думки, що не можна соромитися цього природного стану, відмовляючись від придбання весільної сукні своєї мрії. Сьогодні те, що наречена є вагітною, не означає, що вона буде непомітною або немодно одягнена, а тому весільні салони пропонують своїм покупцям найширший вибір стильних і в той же час комфортних весільних суконь для наречених в цікавому положенні.

У першу чергу це прекрасні класичні весільні сукні в античному стилі, які зазвичай мають прямолінійний силует і високу талію, що допомагає візуально подовжити фігуру, зробити її стрункішою. При цьому в таких сукнях вагітна жінка не відчуває ніякого дискомфорту - вони вільні і зручні. До такого вбрання найкраще підходять стильні, але непомітні прикраси та аксесуари, які в надлишку пропонують весільні салони.

Також досить непогано на вагітних наречених виглядають весільні сукні так званого "А- силуету". У цьому випадку робиться акцент на плечах, для прикраси плечей і ліфа використовуються різноманітні багатошарові драпірування і волани, що успішно відволікає увагу від живота.

Ні в якому разі вагітним нареченим не варто вибирати плаття надто прикрашені, з великою кількістю бантів, рюшів і мереживних драпіровок в області талії, це тільки підкреслить кругленький живіт. Також не рекомендується використовувати блискучі тканини, всілякі великовагові чудернацькі аксесуари та взуття на високому каблуці. Останнє шкідливо також і за медичними показаннями, особливо якщо врахувати, скільки часу наречена в середньому проводить в день весілля на ногах.

При цьому немає ніякої необхідності повністю ховатися за безформними нарядами, наприклад, якщо у нареченої  красивая грудь, то цілком можливо зупинити свій вибір на весільній сукні з рифленим ліфом, а також з багатошаровим драпіруванням. Це також відверне увагу від наміченого живота, привертаючи увагу до грудей.

Деякі наречені, які особливо мають стрункі фігури, не прагнуть надто маскувати животик, для них чудово підійдуть весільні сукні з прямим силуетом, що не мають драпіровок. Варто відзначити, що елементом, який об'єднує багато моделей весільних суконь для вагітних, є спеціальна еластична вставка. Вона робиться в області грудей і живота, для того, щоб сприяти свободі рухів.

Деякі вагітні наречені вибирають весільні сукні в casual стилі, які ефектно доповнюються накидками, пасками та іншими аксесуарами. Такі сукні можна носити і після весілля.
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин