завантаження...

Весільна сукня: купляти чи брати на прокат?

нареченаВибір сукні
Вдивляючись в своє прекрасне відображення в дзеркалі, ви посміхнетеся, передчуваючи захоплені погляди нареченого і гостей. Вибір весільного плаття - одна з найприємніших і хвилюючих подій в низці передсвяткових клопотів. Різноманітність моделей настільки велика, що пошуки можуть затягнутися на невизначений термін, а в "особливо важких випадках" на місяць і більше.

Щоб не втрачати дарма дорогоцінного часу, фахівці радять наперед продумати основні параметри весільного плаття, що значно полегшить перетворення вашої мрії в реальність.

При виборі весільної сукні необхідно врахувати безліч факторів: 
- пору року, на яку призначено проведення весілля, адже від сезону залежить вибір тканини і такі важливі деталі плаття, як довжина рукава, глибина декольте, і багато іншого
• ступінь офіційності торжества. Правила етикету строго наказують форму одягу і норми поведінки для кожного прийому. Наприклад, шлейф - неодмінний атрибут весільного плаття для офіційної церемонії, що додає особливу урочистість святу, не доречний на одруженні, що проводиться у вузькому колі родичів і близьких друзів
• особливості фігури, яким слід приділити спеціальну увагу. Уміло підібране плаття допоможе підкреслити достоїнства фігури і завуалювати недоліки, якщо вони є, зробивши вашу зовнішність ще більш ефектною і чарівною
• якщо хочете підкреслити свою індивідуальність, до ваших побажань поставляться з увагою.

Багато салонів надають такий вид послуг, як пошиття моделі по ескізу замовника або внесення змін у вже готове плаття. Дуже важливо не втратити відчуття міри, і перш ніж зробити замовлення, бажано, щоб ви звернулися за консультацією до модельєра. Кваліфікована рада фахівця допоможе добитися оптимального результату вірніше, ніж "делегація" покликаних на допомогу рідних і подруг.

Не варто запрошувати на пошуки весільного плаття нареченого. Справа навіть не в поганій прикметі. Ваша поява на урочистостях в казковому, чудовому вбранні має стати для нього сюрпризом, повною несподіванкою, зайвий раз він переконається: яка красуня дісталася йому в дружини!

Вибір зроблено. У випадку, якщо під час примірки з'ясується, що вподобана вами модель не "сидить" на фігурі ідеально, не турбуйтеся: у салоні безкоштовно підженуть сукню за вашими індивідуальними мірками. Якщо ви вирішили узяти весільний наряд напрокат, врахуйте, в цьому випадку підгонка по фігурі не робиться. У весільному салоні, можна підібрати і всі необхідні аксесуари: туфлі, рукавички, фату. Ретельно підібрані, вони додадуть гармонійну завершеність вашому образу. Пропонований весільними салонами асортимент моделей задовольнить навіть найвимогливішу і найпримхливішу наречену.

наречена1Плаття на прокат
Практично всі весільні салони надають можливість узяти весільне плаття на прокат. Прокат весільних платтів - незамінна послуга для практичних і ощадливих людей, звиклих детально розписувати свій бюджет і строго його дотримуватися. Але навіть найбільш розважливі люди хочуть виглядати розкішно і неповторно в один з найбільш урочистих днів свого життя, в день весілля.

Майбутня наречена або наречений мають повне право пред'являти високі вимоги до якості одягу і різноманітності пропонованої колекції. І багато вітчизняних весільних салонів прагнуть задовольняти потреби вимогливих споживачів, прагнучи відповідати міжнародним стандартам. Успішність існування будь-якої послуги залежить від обізнаності в правовій сфері, як представника послуги, так і споживача, а також від того, наскільки вони виконують положення договору. Тому, радимо уважно прочитати умови прокату і з'ясувати щонайменші незрозумілі деталі договору, щоб не опинитися в неприємній ситуації.

Кожен салон повинен на видному місці помістити правила прокату, щоб всі бажаючі мали можливість ознайомиться.
• Салон надає речі для прокату, повна вартість яких повинна бути позначена в прейскуранті
• Іноді пропонуються додаткові послуги - підгонка плаття по фігурі
• При виборі плаття досконально огляньте його на наявність щонайменших вад, тому що при поверненні наряду вам не вдасться довести, що "так і було!"
• Умови дотримання прокату повинні відбиватися у відповідних паперах, завірених обома сторонами - це може бути договір, квитанція, заставний бланк
• Для того, щоб взяти річ в прокат потрібно внести заставу - повна вартість плаття за прейскурантом
• У договорі обмовляється термін прокату плаття. Недотримання терміну може каратися виплатою компенсації. Поняття заборгованості по термінах встановлює салон: може бути єдиний термін - місяць, а потім штраф, може бути термін - чотири дні, а потім за кожен прострочений день нараховуються пені
• Замовлення на прокат плаття робиться наперед - визначається дата замовлення. Зазвичай за порушення дати з вас беруться, хай не великі, але гроші
• За відмову від замовлення з вас утримають деякий відсоток вартості замовлення, чим пізніше ви передумаєте, тим більше заплатите. Ну, а вже якщо, замовлення не виконав салон, тут ви маєте право зажадати повну вартість замовлення назад
• Ціна прокату речі може складати від 30% до 50% від її ціни продажу, знайдете дешевше - ви знаєте, що робити (хоча низькі ціни можуть говорити про якість послуг)
• При поверненні плаття ви пред'являєте паспорт, квитанцію або відповідний папір. Потім продавець перевіряє, в якому стані воно знаходиться. А то, буває і так: не сподобається їм зовнішній вигляд плаття, зуміють відмітити маленьку дірочку, цятка, затягування - скажуть "зіпсували плаття"

Не виключений такий варіант: якщо вам дуже сподобалося нове плаття, ви можете його купити, а після весілля повернути в салон за меншу вартість (за умови, що плаття має товарний вигляд). Звичайно, таку можливість потрібно попередньо узгодити з продавцем.

З прокатом плаття клопоту предостатньо. Дбати про підтримку його цілісності і зовнішньої привабливості обтяжливо удвічі, якщо плаття чуже або узято на прокат.Не секрет, що плаття потрібно носити дуже акуратно і постійно стежити, особливо в процесі переміщення в машину / з машини, під час прогулянки...
Але все-таки саме головне в цей день - не підтримка ідеального стану плаття, а ваша чарівна усмішка.

Замітка: Для школярок та студенток найактуальніше питання звучить так: что надеть на выпускной 2011? Модні тенденції змінюються, тому читайте інтернет - статті та підбирайте своє індивідуальне та сучасне випускне плаття.

завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин