завантаження...

Весільне плаття очима нареченого

Весільне плаття та весільні салониКожна наречена хоче бути прекрасною на своєму весіллі. Більш того, кожна дівчинка з самого дитинства прагне до краси. Однак, у женихів часто свій погляд на весільну сукню.

Деталі

Саме основне правило, яке варто запам'ятати і прийняти про сприйняття чоловіками наших нарядів - чоловіки в цілому і женихи зокрема оцінюють образ нареченої цілком, вони не бачать деталі. Можна безліч годин бродити по магазинах і складати гармонійний ансамбль між сукнею, кольором очей і шпильками в зачісці, проте рідкісний чоловік оцінить концепцію. Іноді женихи можуть вгадувати образ, як кросворд: "Ось ці сережки до стрічки на туфлях, правда?" 

Але не варто впадати у відчай і відмовлятись від найдрібніших ніжних серцю нареченої нюансів. Всі ці деталі доставлять велике задоволення самой нареченій і завершать цілісність образу, а наречений потім зможе зітхнути від щастя, як прекрасна його кохана.

Монашка або куртизанка?

Довжина весільного плаття і глибина декольте не дають спокою ні нареченим, ні женихам. Вибирати доводиться між класичними довгими сукнями в підлогу, і сверхмодниміи та зручними, особливо влітку, короткими весільними сукнями. Кожна наречена вирішує це питання сама, керуючись своїм смаком і перевагами. Питання лише в сміливості та актуальності.

Якщо передбачається вінчання і якщо родичі дуже консервативні, доведеться піти на поводу громадської думки та традицій і вибрати весільну сукню принцеси.

Влітку часто буває жарко і незручно. Володаркам красивих ніг хочеться їх продемонструвати. Якщо сміливість і можливості дозволяють, немає нічого кращого короткого плаття нареченої. Іншим женихам абсолютно байдужий фасон, колір, декор сукні - їм подавай короткі весільні сукні, оскільки видно красиві ноги нареченої і немає небезпеки наступити на шлейф.

Але й тут слід дотримувати баланс між новаторством моди і традиційністю весілля. Не варто вибирати ультракоротку довжину, оскільки провокувати ревнощі жениха в такий день недоречно й небезпечно. Залиште все найцікавіше на шлюбну ніч.

Каблуки

Наречені обирають висоту каблука орієнтуючись на свої сили і запити. Але женихи дивляться на жіночий каблук з двох сторін. Перша і найбільша причина вибору каблука нареченої для нареченого - це його ріст. Якщо при 12-см шпильці наречена буде значно вище нареченого, фотографії вийдуть не органічними, а поцілунки - незручними. Чоловіки трепетно ​​ставляться до свого росту і варто заздалегідь приміряти туфлі поруч з нареченим.

Другий значимий фактор - втома нареченої. Якщо після прогулянки наречена стане кривитися через занадто вузькі туфлі і втоми від високого каблука, жених буде страждати і переживати, при цьому єдиним шансом допомогти - це носити наречену на руках. Це чудово і дуже мило, але не цілий же день!

Ціна питання

Ми звикли готуватись до весілля, як до однієї з найбільш значних подій в житті. Ціна і розкіш сукні нареченої тільки підкреслює урочистість і особливість весільного дня.

Практично кожна наречена хоче собі саме чарівне плаття на весілля. І навіть якщо спочатку стаття бюджету була цілком розумна, рідкісна дівчина відмовиться від спокуси купити найдорожче плаття, якщо воно сподобалося. Як же можна економити на весіллі?! Коли перед нареченою не стоять фінансові обмеження на весільні сукні, ціни перестають грати велике значення. Важливіше вироблений ефект.

Але якщо прийняти сторону нареченого, то весільне плаття і його ціна грають велике значення. Адже весілля - це один день, а потім починається спільне життя. Не варто економити надмірно, але й забувати, що попереду загальний бюджет і безліч господарських витрат теж не потрібно. Зверніть увагу на те, що завджи в нагоді може стати  женская одежда оптом.

Таким чином, весільна сукня нареченої для нареченого складається з зовсім інших акцентів, ніж для нареченої. Чи будете ви одягнені навіть в рогожку, але з променями щастя в очах, ви будете здаватися найпрекраснішою нареченою в самому красивому платті, адже для нареченого важливіший ваш настрій і те, як ви себе відчуваєте на весіллі! 

завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин