завантаження...

Весільні сукні - нареченій на замітку

Вибір сукні для нареченої - це справжній ритуал. Тут вам і дівочі мрії, і прагматичні міркування про ціну, і спогади про те, що подружки на своє одруження надягали ... - Все, що називається, в одному флаконі. Головне, щоб назавжди збереглося у дівчини справжнє відчуття : вона - єдина і неповторна!

Не дивно, що вибір цей по -справжньому болісний, благо, що сучасні каталоги пропонують сотні, якщо не тисячі, варіантів . Один з таких: онлайн магазин женской одежды, в якому ви знайдете речі, які можливо вас зацікавлять.

І нехай весільні сукні - придбання, по суті, на один день. Для нареченої саме цей день є головним у житті . Відповідно, головним стає і плаття, точніше, його вибір.

Ціна? Та хто згадає про неї, дивлячись на те, як приміряє вінчальний наряд пританцьовуюча паняночка ? Будь-які гроші віддаси заради того, щоб вона була щаслива і в день свого весілля, і багато років після нього ! А якщо цих грошей трошки не вистачить, магазин вам назустріч готовий піти завжди, видати сукню напрокат, наприклад ...

Про те, що сукня має виключно підкреслювати достоїнства фігури нареченої, нагадувати зайвий раз, думається, не варто. Це вже настільки відомо, що смішно говорити про це ще раз. Але за модними тенденціями слідкувати вам не просто не забороняється, а настійно рекомендується!

Не вірте тим, хто, відправляючи вас в салон весільних нарядів, буде наполегливо радити вибрати наряд найбільш сексуальний - мовляв, нині саме такий модний тренд. Дурниця! Весільне плаття є символом чистоти і непорочності, тому дуже обережно слід підходити до вибору його довжини, розмірів декольте, ступеня відкритості спини і живота.

Стрази і бусинки в якості прикраси шлюбного вбрання? А ось це ні в якому разі не забороняється. І навіть вітається. Популярний корсет. Драпіровка, квіти - а як же без них? Весільне плаття - це справжній політ для фантазії!

Якщо ви все ж вирішили зупинитися у своєму виборі на короткому вбранні, не забудьте, що для церковного вінчання воно не прийнятне. Тому, якщо у весільній церемонії цей обряд вже передбачений, нареченій слід надіти більш строге плаття. Або ж використовувати в якості додаткових аксесуарів накидку або шаль.
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин