завантаження...

Вінчальні сукні

Весільна сукня трохи відрізняється від традиційного весільного вбрання, є тільки кілька обмежень, які нескладно дотриматися при підготовці до таїнства вінчання. По-перше, плаття для вінчання може бути як класичного білого кольору, так і будь-якого іншого, але обов'язково світлих тонів, наприклад, блакитне, бежеве і т.д. Категорично не вітається поява в церкві у фіолетовому, і будь-якому іншому вбранні, темного тону, що в принципі, мало кому може прийти в голову. По-друге, довжина сукні не повинна бути вище колін нареченої, це теж обумовлено обов'язковою традицією вінчання. Що стосується тканини, з якого зшито плаття, то тут ніяких обмежень і умов не пред'являється.

Всім відомо, що до церкви жінка не має права входити з непокритою головою, і наречена в цьому випадку не є винятком. Тому голову нареченої обов'язково повинна покривати або фата, або палантин - аксесуар весільного вбрання. Крім того, для покриття голови не забороняється використовувати тонке покривало, легкий шарфик або невелику капелюшок.

Колись не стояло питання, в якій сукні вінчатися, а в якій йти в РАГС, оскільки подібних державних установ тоді просто не існувало. Сьогодні ж у наречених виникає проблема, пов'язана з тою обставиною, що згідно з церковною традицією в храмі не можна з'являтися в вінчальних нарядах із занадто відкритими плечима і декольте, але ж хочеться на фото і відео, зроблених в РАГСі, виглядати сексуальною і чарівною, чого важко добитися, позуючи перед камерою в «глухому» платті. Що ж робити?

Деякі просто купують дві сукні відповідних фасонів, але витрати при цьому досить великі і не кожна наречена може дозволити собі такий варіант. Тому зверніть вашу вагу на те, що є  ярмарка мастеров, де ви завжди знайдете щось цікаве для вас. У цій ситуації на допомогу прийшла православна церква як відома своїм терпимим і гнучким ставленням до своїх парафіян. Священнослужителі пішли назустріч молодятам бажаючим вінчатися, і дозволили, у випадку якщо у нареченої всього одне плаття, але досить відверте, просто прикривати відкриті ділянки тіла чим-небудь типу тонкого палантина, шарфа. Сильно відкриті плечі можна прикрити спадаючою фатою, яку надалі наречена за своїм розсудом зможе поміняти на будь-який інший аксесуар, діадему або що завгодно інше. Якщо плаття взагалі без рукавів, то для того щоб приховати оголені руки слід надіти рукавички, бажано до ліктів. Одним словом, головне, щоб в церкві були дотримані православні традиції, а як бачите, зробити це зовсім не складно.

Тепер кілька заміток по темі. На сьогоднішній день, часто в якості вінчальних нарядів пропонують плаття з довгими шлейфами, які на церемонії, за нареченою несуть діти. Вінчатися в такій сукні можна, проте подібний фасон не має нічого спільного з православними традиціями і прийшов до нас з католицької Европи. Весільне плаття, в якому відбувалося таїнство вінчання, прийнято зберігати вдома. Його не можна ні продавати, ні передавати в користування комусь - така традиція. А взагалі-то, непогано було б перед вінчанням поговорити зі священником тієї церкви, в якій ви плануєте провести обряд вінчання, і уточнити всі нюанси.
завантаження...
 

Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин