завантаження...

Тести. Ідеальний чоловік

весільні тестиПорівняй свого ненаглядного з еталоном «ідеального чоловіка». За кожну відповідність постав йому один плюсик. 
1. Коли дружина просить ідеального чоловіка щось зробити по будинку, він каже «так» чи «ні», завжди люб'язно пояснює причину своєї відмови і не пускається в нескінченні докори на тему «як ти могла потривожити мене в хвилину настільки сильної втоми» або « настільки відповідального футбольного матчу ».
2. Якщо дружина йому про щось розповідає, він її уважно слухає, не читає при цьому газету, не дивиться на екран телевізора, а свою крайню зацікавленість підтверджує вигуками «угу-угу», «та-а-а» і виразами «хто б міг подумати »,« невже »і« не може бути ». 
3. Йдучи з будинку, він запитує, чи не треба на зворотному шляху заглянути в магазин або в хімчистку.
4. У всіх конфліктах дружини з подругами або з колегами по роботі він приймає її сторону і не морочить їй голову поняттями вищої справедливості і об'єктивності. 
5. Він здатний без будь-якого приводу придбати для неї великий торт, букет квітів, духи, ананас, книжку або коробку морозива.

6. Він ніколи не обіцяє того, чого не може виконати. 
7. Він завжди помічає, якщо дружина чимось засмучена або втомилася, і запитує, чим можна їй допомогти. І допомагає.
8. Він ніколи не клацає пультом по телевізійних каналах перед носом дружини, яка щось переглядає. 
9. У ресторані, на званій вечері або на ювілеї всупереч етикету він сідає за стіл поруч із дружиною і приділяє їй більше уваги, ніж усім іншим гостям разом узятим.
10. Увечері він приймає душ і користується дезодорантом, кожен день міняє шкарпетки і завжди опускає за собою сидіння унітазу.
11. У вихідний день він встає раніше її і приносить їй каву в спальню або готує сніданок на всю сім'ю.
12. Час від часу він її обіймає, гладить і цілує без того, щоб його ласки тут же завершилися сексом. Це своєрідна мода и красота

А тепер підрахуй його плюсики і зроби висновки.
10 і більше балів
Можеш радіти тобі дуже пощастило. Твій чоловік ідеальний настільки, наскільки взагалі це можливо для живої людини. Ах, він тобі все одно десь чимось не подобається? Напевно, ти просто відчуваєш поруч з ним, таким ідеальним, комплекс власної неповноцінності.
7-9 балів  
Твій чоловік потребує деякого удосконалення. Але можна жити з ним і так. 
2-6 балів
Тобі належить серйозна робота над виявленням та закріпленням його достоїнств. До спільного проживання придатний мало: не чуйний, грубуватий, твоїми інтересами нехтує.
1 або 0 балів
Незрозуміло, навіщо ти живеш з цією чужою для тебе людиною. Ти погано уявляєш собі його характер. Він відповідає тобі повною байдужістю. Для початку запроси його куди-небудь в кафе, щоб на нейтральній території познайомитися з ним по-справжньому. І якщо він тобі дуже сподобається приступай до обробки та шліфування.

Цікаво знати: скоро у вас весілля і ви ніяк не можете скинути зайві кілограми. Сьогодні це не проблема. А допоможе вам гречневая диета, за допомогою якої ви обов'язково завжди будете у хорошій формі...

завантаження...
 

Популярні тести

Тести. Ідеальний чоловік

Порівняй свого ненаглядного з еталоном «ідеального чоловіка». За кожну відповідність постав йому один плюсик. ...

Наскільки міцні ваші стосунки

1. Ти мрієш про розкішну обручку, а він підносить простеньке колечко. Твоя реакція:  А)...

Тест на спокусливість

Чи багато у вас життєвих принципів?  Чи здатні ви передати словами свої відчуття? Чи...

Чи хоче він дитину

Як майбутній батько вашої дитини відноситься до домашніх тварин?  А) годинами просиджує біля клітки...

Чи ви влюбчиві

Вирушаючи на побачення ви одягаєте:   а) сукню, яка подобається вам - 2  б) плаття,...

Інтернет магазин