завантаження...

Все для нареченого

Як вибрати костюм нареченому?

костюм нареченогоПочинати примірку костюма варто саме з штанів. 

Якщо ви хочете, щоб штани сиділи правильно - обирайте їх у відповідності з вашим ростом. На невідповідних по росту брюках можуть утворюватися  "вуса" - горизонтальні складки в районі ширінки. У добре облягаючі штани досить вільно входить долоня. 

Коли ви стоїте, брюки повинні доходити до середини каблука черевика ззаду і закривати верхні отвори для шнурків спереду, над підйомом утворюється одна м'яка складка. Штани без манжету ззаду повинні бути довшими, ніж спереду, на 1,5 - 2 см, з манжетами - паралельні підлозі. Щоб правильно визначити довжину брюк, необхідно виставити ногу на один крок вперед. Якщо при цьому видно шкарпетки, то штани короткуваті. 

Приміряючи піджак, зверніть увагу на плечі. Якщо піджак хоч трохи завеликий в плечах, у процесі експлуатації костюма плечі можуть опуститися, що порушує чистоту ліній і псує силует. Низ піджака повинен прикривати сідниці.

Читати далі: Як вибрати костюм нареченому?

 

Як вдало вибрати парфуми для нареченого і нареченої?

парфум для нареченого і нареченоїУ житті молодих людей, які кохають один одного самим важливим, урочистим і відповідальним днем, зрозуміло, є день одруження. У цей день як наречений, так і наречена намагаються виглядати якнайкраще. Це стосується і парфуму для наречених. 

При виборі вбрання для нареченого і нареченої вже звичною справою став підбір фасону і колірної гамми костюма, щоб молоді добре виглядали один з одним, адже в день весільного торжества так хочеться, щоб все було на висоті. Для цього часто вдаються до послуг стилістів, які допоможуть підібрати колірні поєднання весільного наряду, зробивши костюми нареченого і нареченої оригінальними, але в той же самий час ідеально відповідними один до одного.

Читати далі: Як вдало вибрати парфуми для нареченого і нареченої?

   

Краватка нареченого

краватка нареченогоКраватка - це неодмінний атрибут костюма будь-якого чоловіка, і вже тим більше нареченого. Це та частина чоловічого одягу, яка може багато розповісти про його власника. Щоб правильно вибрати краватку, потрібно звертати увагу на те, якого забарвлення піджак і сорочка. Зазвичай краватка або виділяється на тлі костюма, або за кольором містить в собі і тон сорочки, і тон піджака. До того ж при виборі краватки потрібно приділяти увагу комплекції її майбутнього власника. 

Будь-які форми краватки підійдуть високим струнким або людям середнього зросту і середньої комплекції.

Для високих і худих більше підійдуть широкі краватки з горизонтальними смужками, які візуально ущільнять фігуру. Замість горизонтальних смужок на краватці може бути великий малюнок. Але ні в якому разі не потрібно вибирати краватку з вертикальними смужками. 

Читати далі: Краватка нареченого

   

Наречений: як зав'язати краватку-метелик

краватка метеликНіщо не прикрашає так нареченого і не створює надзвичайну урочистість образу, як краватка метелик. Вам здається, що зав'язати метелика складно? Дивіться фото інструкцію і дивуйте своїх наречених. 

 Готуючись до весілля або іншої значної події з дрес кодом black-tie, чоловіки часто відмовляють собі в такому вишуканому аксесуарі, як краватка метелик, не вміючи правильно її зав'язувати. Ті, хто навчився зав'язувати краватку, стверджують, що не все так складно, як здається. Головне, не зав'язуйте її  за аналогією з шнурками. 

Пропонуємо вам фото посібник крок за кроком як правильно і просто зав'язати краватку метелика. 

 1. Оберніть краваткою шию таким чином, щоб кінці звисали навколо шиї. Кінець А (зліва від вас) повинен бути трохи довшими кінця Б (праворуч від вас). 
 2. Перекиньте кінець А через кінець Б зверху. 
 3. Оберніть кінець А навколо кінця Б і просуньте його в петлю. Потягніть за кінці, щоб утворився вузол. 
 4. Поверніть петлю за допомогою кінця Б. Це буде половина метелики. 
 5. Потім, перекиньте кінець А так, щоб він просто звисав поверх петлі, яку ви тільки що згорнули. 
 6. Тримайте все фіксовано, коли будете обертати кінець А позаду вузла знизу. Потім зверніть його навпіл, формуючи другу частину метелика. Проткніть цю петлю через простір, позаду петлі Б. 
 7.Ура! Ви зав'язали краватку метелика. Якщо результат виглядає смішним, а краватка асиметричною. Потягніть за кінці і відрегулюйте центр вузла. 

Читати далі: Наречений: як зав'язати краватку-метелик

   

Як вибирати діаманти

діамантиДорогоцінні камені споконвіку оточені переказами, легендами і повір'ями. Дорогоцінні камені змушують дивитися на них годинами, ви іноді не можете відірвати погляд, зачаровані таємничим блиском. Дорогоцінних каменів багато. Але їх королем з усіх, без сумніву, є діамант. За ним йдуть: сапфіри, смарагди і рубіни. 

Діамант виготовляють з алмазу шляхом огранювання. Алмаз - найтвердіший природний камінь, який обробляється з величезною працею. Найчастіше алмази безбарвні, але іноді мають відтінки жовтого, коричневого, бузкового і дуже рідко - блакитного та зеленого кольорів. Іноді невеликий камінь стоїть у десятки разів дорожче великого, якщо останній має гіршу якість.

 У виготовлених з алмазів діамантів є характеристики - чистота і дефектність. Їх вказуються на етикетці. Купуючи діамант, звертайте увагу на цифри. Давайте розшифруємо такий напис. Наприклад, на етикетці написано: 3 Кр 57 - 0,26 4 / 2. Цифра «3» означає, що у виробі три камені. «Кр» вказує форму ограновування, в даному прикладі - це класична кругла. «57» - кількість граней в ограновуванні одного діаманта. Це стандартна ограновування, але є спрощені, зі зменшеним числом граней, наприклад - 17. «0,26» загальна вага діамантів, виражена в каратах. Дріб вказує на кольоровість і дефектність. 

Читати далі: Як вибирати діаманти

   

Сторінка 3 з 7

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин