завантаження...

Все для нареченого

Вибираємо обручки. Корисні поради.

обручкиПри виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу і чи підійде воно мені, і як не помилитися з розміром.

Щоб правильно вибрати розмір обручки треба, перш за все, мати на увазі, що розмір пальця змінюється в залежності від погоди (літо / зима, жарко / холодно, волого / сухо) і часу доби. Тому вимір, наприклад, холодних пальців не дає точних результатів, так як пальці на холоді стають вужчі. Не можна правильно визначити розмір пальця після відвідування душу, після заняття спортом, перенесення важких сумок, великого споживання рідини. Тому для правильного визначення розміру ми радимо вам уникати вищеперелічених навантажень і визначати розмір в кінці робочого дня, коли пальці приймають свою типову товщину.

Читати далі: Вибираємо обручки. Корисні поради.

 

Як вибрати обручку?

обручкиПеребуваючи на порозі такої серйозної події як одруження, вибір обручок і колечка для заручин є найважливішим завданням, адже саме вони є символами майбутнього подружнього життя. Розібратися у всіх правилах, вимогах і нормах дуже непросто, однак ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

По-перше, в чому відмінність колечка для заручин і обручки?

Колечко на заручини наречений вручає майбутній нареченій. Дана традиція сягає своїм корінням у минулі століття, коли дівчина на виданні була на утриманні у батьків або родичів, і вручити у відповідь нареченому обручку не могла. Сучасний світ відводить жінці менш пасивну роль, тому якщо ви вважаєте себе досить сучасними, варто обмінятися колечками.

Крім, традицій є і зовнішні відмінності між колечками для заручин і обручками.. На колечку для заручин, як правило, присутній дорогоцінний камінь. Традиційно, це - діамант, що символізує чистоту і міцність любовних уз. Втім, не кожна обраниця ввідає перевагу діамантам, які, як відомо, кращі друзі дівчат. Деякі дівчата можуть дружити і з такими каменями, як аквамарини, аметисти, топази або прозорі турмаліни. Зрозуміло, необхідно бути заздалегідь про це поінформованим, щоб не сталося непорозумінь.

Як правило, колечко для заручин срібне, а весільне - із золота.

Читати далі: Як вибрати обручку?

   

Види поверхонь обручок

обручки_ Шероховата, матова поверхня.

 

_  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.

 

_  Насичена і текстурована, рівна матова поверхня.

 

_ Сатинова поверхня (тьмяно матова).

 

_ Полірована поверхня.

 

Акцентування деталей сучасних ювелірних прикрас, досягається за рахунок різної техніки обробки поверхонь. Це може бути: дзеркальний блиск, комбінація матової і блискучої поверхонь, гравірування, накладний метал, карбування, кування,полірування, обробка поверхонь під шкіру рептилій, під кору дерева, під текстиль, алмазна обробка і т.д. Нижче наведені основні види поверхонь,які використовуються при виготовленні обручок: 

 

Читати далі: Види поверхонь обручок

   

Головне, щоб костюмчик сидів!

нареченийЦе, звичайно, вірно. Адже наречений - нарівні з нареченою головний на весіллі.
 Костюм для нареченого радимо купити в магазині, а не шити на замовлення. Відомо чимало випадків, коли зшитий "відомою кравчинею" костюм у підсумку виглядав жахливо, але вже пізно було щось міняти. На замовлення вартує шити тільки в тому випадку, якщо в нареченого нестандартна фігура.
 Гарний костюм або смокінг, білосніжна сорочка, дорогі туфлі, парфум ... Справжній принц! Але й цього мало. Тепер прикріпіть до петлиці піджака невелику бутоньєрку, виконану з тих же кольорів, що і букет нареченої. Запевняємо вас, що таке доповнення до костюма дуже елегантне і доречне (не хвилюйтеся, ви не будете схожі на Івана - гармоніста з сусіднього села).
 Для нареченого буде незайвим обговорити свій костюм з нареченою, адже весілля - це свято для двох. Ось кілька варіантів одягу для нареченого:

Читати далі: Головне, щоб костюмчик сидів!

   

Поради по догляду за весільними обручками із золота

обручкаОбручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно витримати її в міцному водному розчині аміаку, він взаємодіє з верхнім шаром нальоту оксидів міді та срібла. На жаль, за допомогою аміаку не вийде очистити сульфідні сполуки, які так само вносять свій внесок у " чорну справу " псування поверхні золотих обручок. Для чищення сильно потемнілого золотого колечка потрібні способи сильніші, засновані на використанні абразивних матеріалів. Зрозуміло, вибирати такі матеріали треба обережно, враховуючи цінність предмета, оскільки будь-яка чистка обручки означає стирання і втрату більш-менш товстого верхнього шару. Для щоб приготувати очищувальну пасту, використовують найтонші порошки корунда, білої магнезії, крейди, карбонату свинцю. Єднальними компонентами такої пасти служить вазелін, рослинне масло в крайньому випадку мильна вода.

Читати далі: Поради по догляду за весільними обручками із золота

   

Сторінка 4 з 7

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин