завантаження...

Все для нареченого

Чоловічий верхній одяг

 чоловічий костюмФрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з англійським коміром, з вирізаними (загостреними) спереду полами на рівні талії і двома довгими вузькими фалдами ззаду. Традиційно фрак надягають у випадках особливо урочистих та офіційних заходів, які проходять за суворим протоколом. Грандіозне весілля, з великим числом запрошених і вінчанням у соборі передбачає відповідний стиль одягу: для нареченої - розкішне плаття з довгим шлейфом, а для нареченого - фрак або візитка. Повна парадна форма для фрака складається з білої сорочки з коміром "метелик", краватки "метелик" або новомодної краватки "пластрон", туго накрохмаленої манишки під відкритим жилетом. 

Читати далі: Чоловічий верхній одяг

 

Вдягаєм нареченого Поради

НареченийГоловними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути найгарнішими. Наречений набагато простіше підходить до свого зовнішнього вигляду. Зазвичай він одягає на весілля темний костюм (взимку темний, влітку світлий) і обов'язково білу сорочку, яку за існуючим звичаєм йому дарує наречена. Звичайно ж, колір костюма дуже сильно залежить від кольору сукні нареченої. Треба щоб вони гармоніювали між собою.

Коли ви купуєте в магазині вже готовий костюм для весілля, що треба зробити заздалегідь, ви повинні враховувати і те, що, можливо, доведеться скористатися послугами кравця, щоб підігнати одяг. Тому не відкладайте похід по магазинах у довгий ящик.
Штани, наприклад, зазвичай утворюють легку складку над верхом туфель, комір піджака повинен облягати шию, а манжети - висовуватися з рукавів піджака.

Читати далі: Вдягаєм нареченого Поради

   

Весільні аксесуари для нареченого

нареченіКраватка
 Особливої уваги в костюмі нареченого вимагає краватка. Її вибір залежить від кольору, малюнка і тканини костюма. Існує правило, що краватка повинна бути одного тону з костюмом, або вони повинні бути контрастних кольорів.
  На зміну вузьким шовковим краваткам приходять краватки середньої довжини з більш щільної тканини. Вузол у краватки повинен бути досить широким. Мода тяжіє до однотонних краваток сріблясто-сірого або золотого кольору. Паризькі модельєри пропонують нареченим різноколірні моделі, аж до малинових у фіолетову смужку. Краватки залишаються класичними, хоча метелик все більше їх тіснить.

Читати далі: Весільні аксесуари для нареченого

   

Обручки з білого золота

обручкиБіле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота і декількох білих металів, наприклад, срібла та паладію. Вимірюється в каратах, може бути 18 каратів, 14, 9 і т.д. 18 каратів білого золота означає, що воно містить 75% золота і 25% срібла і паладію. 

 У перший час застосування білого золота в ювелірній справі у сплавах використовувався нікель замість паладію, але зараз застосування нікелю повністю припинено через викликання ним алергії у багатьох людей. 

 Відмінності від жовтого золота полягають в металах, що використовуються в сплавах. У білому золоті використовуються срібло і паладій, в той час як в жовте золото входить мідь і цинк. Золота однаково в обох сплавах, розходження в кольорі полягає в інших металах, використовуваних в сплаві. 

Читати далі: Обручки з білого золота

   

Бутоньєрка нареченого

бутоньєркаДуже елегантним наряд нареченого робить бутоньєрка. Вона відрізняється чоловічим характером і благородною, стильною формою.
 Слово «бутоньєрка» походить від французького boutonniere, буквально перекладається як «квітка в петлиці». Цю елегантну маленьку квіткову композицію - традиційну весільну прикрасу нареченого, прикріплюють на лівий лацкан піджака, просунувши її в спеціальну петельку.

Найчастіше бутоньєрка замовляється разом з весільним букетом нареченої. При виборі цього аксесуара важливо керуватися головним правилом: бутоньєрка повинна гармонійно поєднуватися і виконуватися в тій же кольоровій гамі, що й букет нареченої. І як правило, створюючи бутоньєрку флористи використовують ті ж квіти, що і для весільного букета.

Читати далі: Бутоньєрка нареченого

   

Сторінка 5 з 7

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин