завантаження...

Чоловічий верхній одяг

 чоловічий костюмФрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з англійським коміром, з вирізаними (загостреними) спереду полами на рівні талії і двома довгими вузькими фалдами ззаду. Традиційно фрак надягають у випадках особливо урочистих та офіційних заходів, які проходять за суворим протоколом. Грандіозне весілля, з великим числом запрошених і вінчанням у соборі передбачає відповідний стиль одягу: для нареченої - розкішне плаття з довгим шлейфом, а для нареченого - фрак або візитка. Повна парадна форма для фрака складається з білої сорочки з коміром "метелик", краватки "метелик" або новомодної краватки "пластрон", туго накрохмаленої манишки під відкритим жилетом. 

Візитка - "рід полуфрака, кафтанчик особливого крою, придуманого для ранкових роз'їздів". У минулому тон в чоловічій моді задавали англійці - "як денді лондонський одягнений". По-англійськи вид сюртука, про який йде мова, називається "morning coat" і перекладається як "ранковий сюртук". І оскільки раніше, за етикетом, візити належало робити вранці, в першій половині дня, з'явилася назва "візитка". Візитка - сюртук з бортами, які від лінії талії поступово звужуються до низу (розходяться в сторони), утворюючи конусоподібний виріз спереду. Ззаду довжина візитки досягає рівня колін. Візитку прийнято носити з брюками в смужку, сорочкою з коміром "метелик" під класичним жилетом і з краваткою "пластрон". 
Сюртук - від французького "surtout", чоловіче широке верхнє вбрання. Класичний сюртук - чоловічий верхній одяг. В останніх колекціях чоловічого одягу сюртук вельми популярний, причому однобортний (двобортні піджаки зараз не в моді). Модні тенденції для сюртука такі: рівна планка, висока застібка (неглибокий виріз коміра), англійська комір, чотири гудзики,  довжина сюртука до середини стегна. До сюртука підходить сорочка з відкладним коміром і краваткою "чотири-в-руці" (four-in-hand) (сучасний і широко поширений вид краватки). 
Смокінг - від англійського "smoking-jacket". Можна перекласти і як "домашня куртка", і як "клубний піджак", але сенс від цього не зміниться. Смокінг призначався для неформальних зустрічей з партнерами по бізнесу в клубі або неспішних бесід з друзями. Джентльмени в смокінгах затишно розташовувалися в шкіряних кріслах домашньої бібліотеки, потягуючи бренді і викурюючи кубинську сигару.
Смокінг - традиційно чорний, сильно відкритий на грудях піджак з довгими, обшитими чорним шовком лацканами. Аналог смокінга по-американськи називається "вечірній піджак" (dinner jacket \ suit) і може бути білого кольору або кольору айворі.
Традиційний чорний смокінг, втім, як і білий "вечірній піджак", прийнято носити з чорними брюками. Штани від смокінга мають одну відмінну деталь, через яку відразу можна визначити - одягнений чоловік у смокінг або на ньому чорний костюм. Адже смокінг може бути як однобортним, так і двобортним, з англійським коміром, на двох, чотирьох або шести гудзиках. Тому може виникнути плутанина. Щоб її вирішити потрібно пам'ятати, що класичні штани від смокінга обов'язково з лампасами, тобто мають з боків широку чорну смужку з шовку (такий же шовк, яким обшиті лацкани смокінга). Хоча останні віяння чоловічої моди прагнуть остаточно заплутати ситуацію. Зараз зі смокінгом модно носити брюки без лампасів. 
Під смокінг одягають сорочку з коміром "метелик", краватку "метелик", обов'язкову хусточку для нагрудної кишені і традиційно пояс (якщо білий смокінг - білий пояс, якщо чорний смокінг - чорний пояс). Кушак можна замінити на жилет, тим більше вони зараз дуже популярні. 
Класичний костюм - зараз як ніколи популярна "трійка" - піджак, жилет і штани. У моді приталений піджак, однобортний, на чотирьох гудзиках, з англійським коміром і високим вирізом, таким, що видно, практично, тільки вузол краватки. На відміну від фрака, візитки і смокінга, класичний костюм підходить для більш скромного весілля, у колі друзів і близьких родичів. 
Френч - англійське слово, що позначає куртку військового зразка в талію з чотирма зовнішніми накладними кишенями і хлястиком ззаду. Роки два тому була ще в моді така варіація френча - подовжений однобортний піджак з коміром стійка і без накладних кишень.
Пальто - останнім часом все частіше простежується тенденція до подовження піджака - досить актуальні сюртуки, і, як максимальний результат такої тенденції, популярні суконні довгі пальта, зшиті з тієї ж тканини, що й штани, і які замінять собою піджак...

Заметка: Постельное белье интернет магазин высокого качества с существенной скидкой. Широкий выбор: хлопок, сатин, шелк - разнообразные ткани и цвета.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин