завантаження...

Обручки для чоловіків - прояв індивідуальності

Обручки - це важливий символ і атрибут будь-якого весілля . Вони нагадують про те прекрасне моменті , коли був укладений шлюб між люблячими один одного людьми. Цікавий той факт , що найчастіше молодята прагнуть купити однакові кільця , які є універсальними і однаково добре підходять як нареченому , так і нареченій.
Проте , наш сайт розповість Вам саме про чоловічі обручки. Адже набагато цікавіше показати свою індивідуальність , яка зовсім не виявляється при традиційній покупці абсолютно ідентичних аксесуарів. Отже, є кілька основних критеріїв , які необхідно враховувати при їх виборі .

стиль життя

Життя чоловіка може бути поєднана фізичними навантаженнями на роботі , в спортзалі , іноді вдома . Про це необхідно пам'ятати і , отже , купувати не просто красиве або вподобане кільце , а ще й враховувати його міцність , так як при великих навантаженнях воно може деформуватися або тріснути. Отже , потрібно вибирати кільця з твердих металів.

Метал для кільця

Більш міцними і стійкими до пошкоджень є платина і титан. Однак у нас вони не так популярні, як в західних країнах , і, відповідно , їх асортимент менше. Це , насамперед, пов'язано з незвичним видом таких кілець , а також з їх дорожнечею. Але зате така покупка відрізняється винятковою якістю . У нашій країні , безумовно , лідирують кільця, виготовлені з золота. Жовтий колір цього дорогоцінного металу - найбільш популярний серед чоловіків , хоча кількість покупців білого золота також швидко зростає .

зручність

Кільця для чоловіків  можуть бути дуже зручними , якщо їх правильно підібрати . Для цього потрібно враховувати ширину і форму весільного атрибута. По-перше , необхідно звернути увагу на ті кільця , у яких краю м'яко закруглені  із зовнішнього та внутрышнього боку. А , по-друге , при виборі ширини обручки , пам'ятайте , що обов'язково треба враховувати розмір і довжину долоні. Чоловіки з великими долонями і довгими пальцями вибирають середню ширину і більше. В іншому випадку , женихи зазвичай купують кільця шириною 5 міліметрів або ще менше.

Дизайн

Коли мова йде про кільця для чоловіків , відразу представляється звичайний класичний весільний аксесуар , так як традиційно женихи вибирають саме такі варіанти. Хоча в сьогодні намічається тенденція , коли молоді люди відходять від цих стандартних поглядів і купують кільця з більш різноманітним дизайном. А вибір їх , звичайно , зараз дуже широкий , хоча все залежить тільки від особистих переваг чоловіки. В цілому , серед них виділяються:
- прості плоскі кільця з жовтого , білого золота , титану і платини ;
- кільця з діамантами та іншими різними каменями ;
- кільця зі вставками з інших металів ;
- кільця з рифленими , хвилеподібними краями ;
- подвійні кільця з комбінаціями різних металів ;
- кільця унікального дизайну і т.д.

Головне пам'ятайте , що обручки зі вставками , візерунками , каменями можуть бути легше пошкоджені.

індивідуальність

Обручка має показувати індивідуальність чоловіка . Звичайно , це може бути класичний аксесуар , а може бути і більш оригінальний , що відрізняється від усіх інших. Наприклад , стала популярна гравірування кілець. За допомогою неї , найпростіше кільце стане нестандартним .

Наш весільний портал радить всім чоловікам поставитися до вибору обручки грунтовно , адже це не просто символ любові , але ще і модний аксесуар , який показуватиме індивідуальність нареченого. А варіантів дійсно дуже багато. Вам залишилося тільки вибрати!
завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин