завантаження...

Вдягаєм нареченого Поради

НареченийГоловними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути найгарнішими. Наречений набагато простіше підходить до свого зовнішнього вигляду. Зазвичай він одягає на весілля темний костюм (взимку темний, влітку світлий) і обов'язково білу сорочку, яку за існуючим звичаєм йому дарує наречена. Звичайно ж, колір костюма дуже сильно залежить від кольору сукні нареченої. Треба щоб вони гармоніювали між собою.

Коли ви купуєте в магазині вже готовий костюм для весілля, що треба зробити заздалегідь, ви повинні враховувати і те, що, можливо, доведеться скористатися послугами кравця, щоб підігнати одяг. Тому не відкладайте похід по магазинах у довгий ящик.
Штани, наприклад, зазвичай утворюють легку складку над верхом туфель, комір піджака повинен облягати шию, а манжети - висовуватися з рукавів піджака.

Черевики підбираються в поєднанні з кольором костюма.
Особливу увагу вимагає краватку. Його вибір залежить від кольору, малюнка і тканини костюма. Існує правило, що краватка повинна бути одного тону з костюмом, але світліша або темніша, вони повинні бути контрастних кольорів. Не варто надягати чорну краватку. Перед будь-яким нареченим зазвичай постає питання: краватка або метелик? Краще, звичайно ж, друге. По-перше, вона не буде вам заважати, а по-друге, її можна завжди зняти й заховати навіть у сумочці нареченої. Метелик може бути не тільки чорним, але і білим, залежно від вашого смаку. 

У нагрудну кишеню піджака можна покласти білий носовичок, а на лівий лацкан прикріпити квітку або бутоньєрку з тих же кольорів, що і в нареченої в букеті. Але обов'язково він повинен відрізнятися від кольорів інших чоловіків на весіллі. 
 Завжди весільний час вважалося сприятливим часом для розгулу нечистої сили, і люди споконвіку намагаються захистити себе від чарів. Так ось у день весілля необхідно приколоти шпильку на одяг нареченого.

Існує три види святкової чоловічого одягу:
Строгий костюм
Темні тони костюма, біла сорочка, сріблясто-сіра або чорно-біла краватка, світло-сірий жилет, чорні шкарпетки і черевики. З нагрудної кишені обов'язково повинен визирати біла хустка. Сучасний етикет дозволяє доповнити строгий костюм жилетом, краваткою і хусткою, виконаних з тканини з декоративним орнаментів. Але тільки треба обов'язково ретельно підібрати колірне сполучення з тоном костюма. 
А вже якщо ви додаєте декоративний орнамент у свій ансамбль, подбайте про те, що б і в нареченої у весільному вбранні був присутній такий же декоративний орнамент.

Смокінг
Смокінг - модний вечірній чорний піджак з коміром "шалька" або класичним коміром, лацкани якого облямовані сатином або шовком. До смокінга надягають штани, оброблені шовковою тасьмою, що проходить по зовнішньому шву, а також білу сорочку. 

Фрак
Фрак з чорного крепу, який вузький спереду і з довгими фалдами ззаду, брюки, біла накрохмалена сорочка, метелик. 

Для більшості наречених, зрозуміло, постає одне дуже болюче питання - ДЕ КУПИТИ КОСТЮМ для винуватця торжества? З нами, дівчатами, все зрозуміло, а от з нашими другими половинками це питання стає великою проблемою. Тому радимо вам не зволікати з цим і підготуватись заздалегідь.

Цікава замітка: цікавить вас нерухомість.. Мрієте купити свою справжню квартиру десь у Києві чи області... Ми допоможемо вам здійснити свою мрію.. На нашому порталі оголошень, якщо вас цікавить продажа квартир в Киеве Массив - для вас доступна велика кількість пропозицій, з яких  ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно... 

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин