завантаження...

Весільна обручка

обручкаКаблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од ному з очерету, а звичні для нас металеві з'явилися в Дав­ньому Римі.

У стародавні часи існувало повір'я, що підмізинний палець лівої руки — палець серця. Обручка на цьому пальці слугува­ла знаком — «я щаслива людина, тому що знайшов свою по­ловинку!» До речі, у багатьох народів уважалося, що палець, на який надівається обручка, має магічну силу.

Зараз у європейських країнах, в Україні й у Росії весільні обручки заведено надягати на праву руку.

Традиційно придбанням обручок займається майбутній чо­ловік, іноді молодим їх дарують батьки. Останнім часом у нас набуває поширення європейська традиція дарувати обручки й на заручини, і в день весільної церемонії (весільна обручка надівається на палець поруч із заручною). Для заручин ви­бирають каблучки з каменем (алмазом, смарагдом, аметистом, рубіном, сапфіром, бірюзою). Весільна обручка не прикра­шається каменем, вона достатньо строга — плоска або у формі бочечки.

Вибір обручок — справа дуже відповідальна, тому не вар­то квапитися й купувати перші, що попалися.

     Чисте золото через свою пластичність не використовуєть­ся в ювелірних цілях. Цінність і якість золота значною мірою Підготовка до весільної церемонії

залежать від того, які саме метали й у яких кількостях вико­ристовуються як добавки. Наявність у сплаві 58,5 % золота відповідає 585-й пробі, 75 % золота — 750-й пробі. Чим біль­ший процентний уміст золота в сплаві, тим вища проба й вартість.

 

Жовте золото

Дуже гарний сплав — сонячний, яскравий. Жовте золо­то з давніх часів цінувалося й набуло слави дорогоцінного металу, а також стало символом королівської влади й багат­ства. Саме із цього золота найчастіше роблять обручки на Заході.

 

Мідне золото

До його складу входить мідь, що надає червонуватого відтінку. Найпопулярніший і найдоступніший тип золота в країнах СНД. Найчастіше представлене золотом 585-ої проби.

 

Біле золото

Білого кольору сплав золота набуває завдяки додаванню паладію й вирізняється яскравістю й блиском. Прикраси з білого золота в усьому евіті є знаком престижу й приналеж­ності до вищого класу.

 

Червоне золото

Дуже м'яке золото, що легко деформується, тому його зараз практично не використовують при виготовленні юве­лірних виробів. Хоча раніше робили обручки тільки з нього. Вони були товсті, важили близько 8 грамів, що компенсува­ло м'якість металу. Сьогодні обручка в середньому важить 2 грами й має ширину 2-3 мм, залежно від технології вироб­ництва.

 

Платина

Найтвердіший, найміцніший і найдорожчий метал. Гіпоа-лергенний, адже інші метали — срібло, навіть золото — мо­жуть викликати алергійну реакцію. На платині зазвичай став­лять 950-ту пробу. Платина важко піддається обробці й поліруванню, тому найчастіше виглядає як сіруватий, навіть брудно-білий метал і сильно схожа на алюміній.

Комбінація з металів

Іноді золото різних кольорів комбінують між собою й одер­жують незвичайно гарні ювелірні вироби. Найчастіше це сполучення трьох відтінків: рожевого, жовтого й білого. Кла­сичний приклад обручки, що поєднує в собі три золотих від­тінки — це популярна модель «trinity», що з'явилася на по­чатку минулого століття. «Trinity» складається із трьох глад­ких кілець, переплетених між собою: кільце з жовтого золота символізує відданість, з білого золота — дружбу, а з рожево­го — кохання.

обручка2Коли ви визначитеся, які обручки хочете: золоті або пла­тинові, класичні або авангардні, обов'язково примірте їх (не­погано було б хвилин десять не знімати обручки, щоб відчу­ти, чи не з'явиться у вас почуття дискомфорту).

На замітку! Щоб перевірити якість обручки, її потрібно кинути на гладку поверхню з висоти 10-15 см. Якщо обручка виконана на високому рівні, вона підстрибне із приємним ме­лодійним дзенькотом. Виріб зі швом від пайки впаде приглу­шено.

Купуючи обручки, зверніть увагу на відбитки тавр, циф­ри яких визначають їхню пробу. Для таврування ювелірних виробів у різних країнах застосовуються тавра різноманіт­них форм і малюнків. Вони містяться на внутрішньому боці блучок. Ювелірні вироби слід купувати тільки в спеціаль них салонах і магазинах, а не з рук у якого-небудь вуличного торговця.

При бажанні на каблучках можна вигравіювати будь-які написи: імена або ініціали нареченого й нареченої, дату одру­ження. Це також можуть бути короткі крилаті вирази рідною мовою або латиною:

Кохання перемагає все (Omnia vincit amor).

Лови мить (Carpe diem).

Навічно (In aeternum).

Людина — річ священна (Homo res sacra).

На вічну пам'ять події (Ad perpetuam rei memoriam).

Без сумніву (Procul dubio).

Будь здоровий і кохай мене (Vale et me ama).

Немає ліків від коханая (Amor non est medicabilis herbis).

З Божої волі (Deo volente).

Сталося (Consummatum est).

 

обручка3Багато наречених мріють про обручку з дорогоцінним ка­менем. Найпопулярніший камінь — це діамант, що символі­зує вічну любов між чоловіком і жінкою.

Що потрібно знати, купуючи каблучку з діамантом:

- Є різні форми огранювання. Найпопулярніші з них: кругла, овальна, «смарагд», «маркіз», серцеподібна, грушо­подібна. Правильне огранювання є запорукою краси й уні­кального блиску діаманта.

- Діамант повинен бути чистим, без плям. Тут знадобить­ся допомога ювеліра. Якщо ви зупинили вибір на тому або іншому камені, то можете попросити для пильнішого розгля­ду збільшувальне скло.

- Дуже важлива характеристика —чистота кольору каме­ня . При цьому враховується не гра світла, відбитого від граней, а колір самого каменя. Іноді важко розпізнати справжній колір діаманта, особливо при штучному освітленні. Діаманти* що маютьтеабоіншезабарвлення, — велика рідкість, вонидосить дорогі. У традиційних білих каменях треба розглядати чисто­ту кольору, ступінь його прозорості. Діамант, у якому перева­жає жовтий тон, менш коштовний, ніж чистий білий камінь.

- Вага каменя виміряється каратами. Карат ділиться на сто пунктів. Так, діамант вартістю в десять пунктів важить одну десяту частину карата.

- Купуючи виріб із діамантом, ви повинні отримати сер­тифікат, який підтверджує його справжність і ступінь якості.

Але не варто забувати, що існує безліч інших каменів, які не поступаються йому красою. Це природні самоцвітні камені: коштовні (смарагд, сапфір, рубін, алмаз), напівкоштовні (гра­нат, місячний камінь, аквамарин, бірюза), виробні (агат, ма­лахіт, сердолік).

 

Визначити, який із каменів вибрати, ви можете, викорис­товуючи поради астрологів:

Овен — алмаз;

Телець — смарагд;

Близнюки — сяючий аквамарин;

Рак — місячний камінь;

Лев — топаз;

Діва — зелений нефрит;

Терези — алмаз, опал;

Скорпіон — геліотроп;

Стрілець — бірюза;

Козеріг — яскраво-червоний рубін;

Водолій — темно-синій сапфір;

Риби — фіолетовий аметист, прозоро-зелений смарагд.

Цікаво знати: Яскравий весняний інтер'єр кімнат саме для вас. Він покращить вам настрій у будь - яку погоду. Життєрадісна палітра кольорів  та затишна атмосфера в кімнаті забазпечена.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин