завантаження...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

обручкиПри виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу і чи підійде воно мені, і як не помилитися з розміром.

Щоб правильно вибрати розмір обручки треба, перш за все, мати на увазі, що розмір пальця змінюється в залежності від погоди (літо / зима, жарко / холодно, волого / сухо) і часу доби. Тому вимір, наприклад, холодних пальців не дає точних результатів, так як пальці на холоді стають вужчі. Не можна правильно визначити розмір пальця після відвідування душу, після заняття спортом, перенесення важких сумок, великого споживання рідини. Тому для правильного визначення розміру ми радимо вам уникати вищеперелічених навантажень і визначати розмір в кінці робочого дня, коли пальці приймають свою типову товщину.

 Отже, ви в магазині. Перше, до чого треба бути готовим - до того, що розмір кольца, вказаний на бирці, може відрізнятися від реального розміру. Розмір може змінюватись в обидві сторони і доходити до 0.4мм. Тобто, помірявши обручку в магазині "А", ви можете здивуватися, що в магазині "Б" колечко "такого ж" розміру буде вам маловате. І чим колечко дешевше, тим більша ймовірність нарватися на неправильний розмір. Особливо це характерно для магазинів, де пропонується повний розмірний ряд декількох моделей.

По-друге, треба мати на увазі, що визначати розмір треба на колечках тієї ширини, які ви будете носити. Так, якщо ви хочете купити або замовити обручку шириною 10мм, а міряєте колечко шириною 4-5мм, то вам необхідно мати на увазі, що треба буде додати до розміру 0.5мм, так як колечко такої ширини буде сидіти вже не поруч з суглобом, а "заїде" на фалангу, де зовсім інший розмір. Для таких випадків правилом повинно бути наступне: якщо колечко має ширину 4-5мм, то на більш широких колечках на кожен 1мм ширини обручки треба додавати 0.1мм розміру.

обручкиПо-третє, розміри обручок сильно залежать від внутрішнього профілю колечка. В Україні абсолютна більшість обручок випускається з плоским внутрішнім профілем, в той час як імпортні, в основному, мають опуклу округлу форму, яка називається "comfort fit" (комфортна посадка). При такій формі профілю колечка навіть великої ширини сидять набагато зручніше, не врізаються в шкіру, коли пальці набрякають, і найголовніше - якщо з віком руки поправляться, то у таких колечок можна буде сполірувати внутрішню поверхню до потрібного розміру, що особливо актуально для обручок з діамантами, які неможливо збільшити іншими способами. Тому, якщо ви міряєте колечко з плоским внутрішнім профілем, а хочете замовити колечко з "comfort fit", то вам необхідно з розміру відняти 0.1мм (при ширині колечок 4-6мм), і додати 0.1мм, якщо міряєте "comfort fit", а будете замовляти плоский внутрішній профіль. Якщо перед вами постане вибір між двома розмірами - виберіть більший, якщо внутрішній профіль буде плоским, і менший, якщо буде "comfort fit".

Кілька слів про товщину (висоту) колечка. У сучасних європейських колечок середня товщина складає 1.8-2.1мм і зумовлена фізичною висотою діамантів, закріплених в колечку, а також турботою про клієнта. Колечка такої товщини легко розтягнути, коли вони без каменів, і легко сполірувати зсередини, щоб збільшити розмір обручки з діамантами, на відміну від нашої "класики" середньої товщини 1.2мм, яка порветься або втратить форму навіть при збільшенні на 0.2 мм у діаметрі, і говорити про міцність якої не представляється можливості. Дуже часто доводиться чути міркування про незручність товстих обручок. Так от. Як правило, такі питання виникають тільки з обручками прямокутного профілю. Крім того, ви звичайно ходите не зі стиснутими кулаками, а з розслабленою кистю, де товщина не заважає. Колечко знаходиться у суглоба, де товщина пальця менша, і відповідно не сильно виступає над рівнем пальця. І, нарешті, це питання звички. Коментарі багатьох власників товстих обручок: пара-трійка годин - і порядок, а знімеш - чогось не вистачає ...

обручкиГоворячи про те, як вибрати обручку, а саме практичні поради ми і даємо, треба відзначити наступне:

- На довгих тонких пальцях (14.0-15.7) добре виглядають або вузькі колечка шириною 2.5-3.5мм або широкі 8-10мм. Середня ширина 4-6мм може підійти, може не підійти. Це залежить від індивідуальних переваг і особливостей будови пальця.
- На довгих товстих пальцях (починаючи з розміру 17.5) відмінно виглядатимуть широкі колечка шириною 7-8мм.
- Для коротких вузьких і коротких товстих пальців правило тільки одне - вузькі колечка шириною 2.5-3.5мм.
- На пальцях середньої довжини і середніх розмірів (15.7-17.5) оптимальна ширина обручки 4.5-6мм.
- Якщо у вас суглоб ширший, ніж палець біля основи (30% всіх покупців), то при виборі обручки треба виходити з того, якої ширини ви хочете колечко. Якщо колечко вузьке - воно має з трудом (в розумних межах) пролазити через суглоб, щоб потім не бовтатися під кутом на пальці. Якщо широке - воно має вільно проходити по суглобу, на пальці воно і так буде сидіти добре.
Природно, це загальні правила, з яких можуть бути виключення. Найбільш правильним буде примірка декількох типів обручок, щоб зрозуміти, що вам дійсно підходить. Всі міркування на тему вигнутих, увігнутих або плоских обручок, поздовжніх малюнків або вигнутих форм, які нібито "крадуть товщину пальців" - не правдиві. Забудьте. Всі ці деталі суто індивідуальні. До вибору обручок треба підходити усвідомлено, тому що це єдина річ, яку ви будете носити постійно і ймовірно все життя. Обручка не повинно дратувати, і в ній ви повинні відчувати себе комфортно. І, милі наречені, якщо ви хочете, щоб ваш чоловік носив колечко постійно і не знімав його - не нав'язуйте йому своєї думки, особливо з приводу однаковості обручок, нехай це буде його вибір, в кінці кінців, цю обручку йому носити.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин