завантаження...

Як правильно вибрати краватку на весілля

alt
Невід'ємною деталлю костюма нареченого, звичайно, є краватка. Не всі знають, як правильно вибрати краватку на весілля, а також як вибрати колір краватки. Розмірковуючи на тему, яку краватку вибрати, важливо враховувати фасон і колір костюма нареченого, можна також взяти до уваги колір сукні нареченої і колір букета. Це потрібно для того, щоб в сумі все гармоніювало між собою, адже наречений і наречена протягом усього урочистого дня знаходяться рука об руку, втім, як і в подальшому по життю.

Сучасний ринок пропонує найрізноманітніші чоловічі краватки на весілля, але як вибрати краватку, відповідну саме Вам? Про це ми і поговоримо в цій статті. Отже, про те, що колір краватки повинен гармоніювати з кольором костюма і сорочки ми вже сказали, але важливо відзначити, що краватка повинна бути трохи (приблизно на один тон) темніша сорочки, але при цьому світліша костюма також на один тон. Хоча в деяких випадках можуть бути і винятки. Інші предмети туалети також не повинні занадто контрастувати з краваткою. Це стосується як кольору, так і матеріалу.

Відповідаючи на питання: як вибрати краватку на весілля, хочеться відзначити, що важливо враховувати його ширину. Взагалі його оптимальна ширина становить вісім - одинадцять сантиметрів. Для великих чоловіків допустима ширина дванадцять-тринадцять сантиметрів, тобто, щоб дотримувалися пропорції, і краватка не здавався зовсім маленькою. Враховуйте і той момент, щоб ширина краватки відповідала розміру коміра сорочки.

Як вибрати колір краватки? - Чим дрібніший малюнок і темніший колір краватки, тим більше повсякденно вона виглядає. Краватки з яскравими і великими малюнками варто приберегти до якихось особливих випадків. Струнким, але невисоким нареченим прекрасно підійде однотонна краватка, або з вертикальним малюнком. Навпаки же високим і худим - горизонтальний. Пухким і маленьким нареченим краще вибирати краватки з вертикальною смужкою, або з дрібним строкатим малюнком. На великих (повних) і високих чоловіках краще будуть виглядати великі краватки з чітким геометричним малюнком, або з вертикальними смужками.

Що стосується того, як правильно вибрати краватку по довжині, то наша порада: купуйте краватку, яка в зав'язаному вигляді буде приблизно на пару сантиметрів спускатися нижче ременя. Тобто краватка повинна собою прикривати сорочку нареченого між ременем і нижньої ґудзиком.

Традиційно за матеріалом краватки бувають в основному двох видів: шовкові і з жакардової матерії. Але сучасні технології дозволяють поєднувати в краватках три, а то й чотири фактури, втілюючи в життя самі божевільні ідеї модельєрів. Цінуються італійські краватки ручної роботи, створені з чистого шовку. Часто зараз можна зустріти в магазинах краватки з поліестеру, вони менш якісні, але й ціни на галстуки істотно нижчі. При покупці краватки повісьте її на долоню і подивіться, чи рівно вона звисає, не скручується? Адже, якщо вона має якісь хвилі або перекручується, то відповідно і на Вас вона буде виглядати так само. Зверніть увагу, щоб шов із зворотного боку краватки був рівним і не шорстким, інакше при зав'язуванні краватка не буде ковзати, і зав'язати її так, як Ви хочете вже навряд чи вийде.

І наостанок ще кілька порад по тому, як правильно вибрати краватку на весілля та інші аксесуари. Підбирайте краватку так, щоб не було строкатості ні в кольорі, ні в малюнку, ні в фактурі. Тобто, якщо костюм в смужку, то краватку краще придбати однотонниу. Не купуйте до костюма і краватки ще й білі шкарпетки, вони виглядають недоречно і привертають до себе зайву увагу. Ремінь підбирайте під колір черевик, краще нехай ремінь буде гладким, без рельєфу. Чудово виглядає, коли кишенькова хустка нареченого гармонує за фактурою і кольором з краваткою. Якщо краватка містить різні кольори, то краще нехай хустка буде такою же, як один з домінуючих кольорів з краватки.

Для тих, кого цікавить питання, як вибрати затиск для краватки, хочеться сказати, що головне що розташований затиск, повинен бути так, щоб при застебнутому піджаку, затиск не було видно. І для загального розвитку (не для весілля): не слід надягати краватку на сорочку, якщо зверху буде вдягнути не піджак, а джемпер. Джинси і краватка - моветон.
завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин