завантаження...

Як вдало вибрати парфуми для нареченого і нареченої?

парфум для нареченого і нареченоїУ житті молодих людей, які кохають один одного самим важливим, урочистим і відповідальним днем, зрозуміло, є день одруження. У цей день як наречений, так і наречена намагаються виглядати якнайкраще. Це стосується і парфуму для наречених. 

При виборі вбрання для нареченого і нареченої вже звичною справою став підбір фасону і колірної гамми костюма, щоб молоді добре виглядали один з одним, адже в день весільного торжества так хочеться, щоб все було на висоті. Для цього часто вдаються до послуг стилістів, які допоможуть підібрати колірні поєднання весільного наряду, зробивши костюми нареченого і нареченої оригінальними, але в той же самий час ідеально відповідними один до одного.

Деякі особливості має вибір парфуму для нареченого і нареченої. Тут є кілька правил, яких варто дотримуватися. По-перше, парфум не повинен бути важким. Незважаючи на те, що весілля - це, безумовно, свято, на яке всі приходять в красивих вечірніх нарядах, з майстерно укладеними зачісками та макіяжем святковим, робити упор на вечірні парфуми не варто. Краще за все підібрати нейтральний денний аромат, від якого б ви не втомилися за весь день. Самим оптимальним вибором для нареченої стане аромат, який містить легкі квіткові нотки, наприклад духи Диор. Він, безсумнівно, додасть дівчині легкість і витонченість. Треба враховувати і той факт, що аромат не повинен бути різким. Його також не повинно бути багато, адже на весільне торжество прийде велика кількість родичів і гостей, у яких сильний аромат може викликати неприязнь. 


Це ж правило відноситься і до вибору парфумів для нареченого. Аромат не повинен бути занадто сильним і насиченим. Краще всього вибрати легкий і ненав'язливий парфум, який би чудово доповнював ваш образ протягом усього дня.

Згідно останніх тенденцій, при проведенні весільного торжества аромат нареченого і нареченої повинні поєднуватися між собою. Найоптимальнішим варіантом буде вибір парфумів з однієї колекції. У цьому випадку аромат нареченого і нареченої не зміниться при змішуванні, а буде стійким і гармонійним. 

Крім того, слід враховувати ще й той факт, що багато парфумів змінюють свій аромат з плином часу. Тому при виборі весільного аромату рекомендується протестувати його заздалегідь: походити з ароматом цілий день, подивитися, як змінюється запах. У цьому випадку ви зможете підібрати найкращий парфум для весільного торжества.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин