завантаження...

Як вибрати чоловічі парфуми?

Як вибрати чоловічі парфумиЯкщо раніше існувала думка, що справжньому чоловікові не обов'язково добре пахнути, а навіть дуже навпаки, то зараз і чоловіки приділяють увагу парфумерії, і жінки більш прихильно ставляться до чоловіків, які пахнуть ароматом хорошого чоловічого парфуму. Причому, це, найчастіше, відбувається на несвідомому рівні. Адже будь-який аромат ми сприймаємо на рівні підсвідомості, і миттєво визначаємо своє ставлення до нього - подобається чи ні.

Але, крім цього, ми не замислюючись відносимо цей запах - до чоловічих, а цей - до жіночих. Хоча такий поділ існує не так давно - трохи довше, ніж півтора століття, а до цього їх так не поділяли. Так чим же відрізняються жіночі і чоловічі армати? Що саме в ароматі змушує нас безпомилково відносити духи до чоловічим або жіночим?

Чим відрізняється чоловіча парфумерія?
Особливість чоловічих ароматів визначається складом базових нот. Традиційно чоловічими ароматами вважаються шипрові, деревні , хвойні, шкіряні, морські, пряні ноти. Характерними відтінками чоловічих запахів є амбра і мускус, а також базилік і сандал, перець і дубовий мох та ін.

Однак, в сучасній парфумерії з'явилися нові тенденції: в чоловічих ароматах використовуються домішки традиційно жіночих нот - фруктових, квіткових. Найчастіше здесь використовуються шавлія або лаванда, які надають аромату тютюновий відтінок. Чоловічі аромати насиченіша і стійкіші, вони практично не змінюються на різних ділянках шкіри чоловіків. Природно, чоловіча парфумерія відрізняється дизайном і кольором упаковки - строгі стримані кольори і геометричні форми.

Як правильно вибрати чоловічі парфуми?
Чоловічі духи з «дорогим» запахом вже давно визначені в розряд хороших подарунків, якщо, звичайно, ви вгадали з ароматом. Особливість дорогих чоловічих парфумів в тому, що вони в переважній більшості випадків не змінюють свій запах на шкірі, і тому практично будь-якому чоловіку підійде елітний чоловічий парфум.

Як правильно вибрати чоловічі парфуми в подарунок представнику чоловічої статі?

Для правильного вибору потрібно врахувати стиль, вік і вподобання чоловіка, для якого ви вибираєте парфумерію. Так, наприклад, спортивному чоловікові підійдуть більш різкі і свіжі аромати, з цитрусовими нотами. А інтелігентному чоловікові можуть підійти більш складні аромати з нотами бергамота або перцю. Крім того, на різних чоловіках один і той же запах може «звучати» по-різному. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, то краще не вибирати новинки, а варто зупинитися на класичних парфумах, які підходять майже всім чоловікам.

При виборі аромату слід врахувати ще і поділ чоловічого парфуму на одеколон і туалетну воду. Одеколон - традиційно виключно чоловічий вид парфумерії, що складається на 70% зі спирту. Тому, одеколон має менш стійкий аромат, ніж чоловіча туалетна вода. Туалетна вода має більш насичений запах.

Що ще слід враховувати при виборі чоловічих парфумів?

Вибираючи чоловічий парфум, потрібно враховувати в яких ситуаціях його буде використовувати «носій» аромату: для офісу потрібен один аромат, а для клубу - абсолютно інший. Крім цього, слід враховувати, чи використовує чоловік інші парфумерні засоби - засоби для або після гоління, гель для душу або дезодорант - саме правильне, якщо всі ці запахи будуть з однієї серії чоловічої парфумерії.

Ну і останнє - найважливіше - аромат повинен подобатися чоловікові. Тому, вибираючи чоловіку новий парфум, врахуйте, яким відтінкам ароматів він віддає перевагу.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин