завантаження...

Як вибрати костюм для нареченого на весілля


Як показує практика, вибрати чоловічий костюм на весілля зовсім непросто: вибір залежить від правил етикету, часу доби, на яке призначено весілля, і актуальних модних тенденцій. Якщо наречений володіє невисоким зростом, йому не слід надягати піджаки об'ємних і подовжених моделей. Як і раніше, найчастіше наречений на весіллі з'являється у фраку, в смокінгу або ж строгому костюмі «двійці» або «трійці».

Весільний костюм

Класичний чоловічий костюм на весілля шиють з тканин темного кольору. Такий костюм вимагає наявності додаткових аксесуарів, тобто білої сорочки, краватки в сірих тонах, а також чорних шкарпеток і черевиків. Найчастіше наречений на весіллі вкладає в нагрудну кишеню хустку білого кольору, або ж хустку і краватку виконуються з тканини з однаковим орнаментом. Цей орнамент повинен ідеально підходити до кольору самого костюма. Піджак класичного фасону підходить для будь-якого типу чоловічої фігури, головне, щоб він ідеально підходив за розміром.

Смокінг сучасні чоловіки використовують як вечірній костюм, а не тільки як костюм на весілля. Традиційно смокінг виглядає як піджак чорного кольору, з атласним коміром. Якщо наречений на весіллі буде одягнений у смокінг, то, згідно модним тенденціям, йому буде необхідна сорочка на потайний застібці. Допускається вдягати під смокінг пікейні жилети білого кольору або атласні широкі пояси. Взуття до смокінга надягають виключно чорного кольору, а хустку в нагрудну кишеню, пояс і метелика можна підібрати з однотонної тканини, яка не контрастує з смокінгом або навіть з тканини, що має непомітний строкатий малюнок. Також не  забудьте подбати про  мужские сорочки приталенные.

Фрак - це парадний чоловічий костюм, призначається для особливо урочистих заходів, його відрізняє від інших особливий крій. Короткий піджак, який доходить спереду до рівня талії, а ззаду має довгі фалди, чоловіки одягають на весілля вже протягом кількох століть, і він до цих пір не втрачає своєї актуальності. Лацкани фрака, як і смокінга, обробляють атласом, а брюки надягають тільки з галунами. Під цей костюм на весілля надягають сорочку з коміром типу «стійка» і манжетами, призначеними для ефектних запонок. Якщо планується, що наречений на весіллі повинен бути у фраку, йому обов'язково потрібно підібрати хустку для нагрудної кишені і краватку-метелика. Циліндр, шкарпетки і черевики можуть бути тільки чорними, а всі інші аксесуари - тільки білими.
завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин