завантаження...

Як вибрати костюм нареченому?

костюм нареченогоПочинати примірку костюма варто саме з штанів. 

Якщо ви хочете, щоб штани сиділи правильно - обирайте їх у відповідності з вашим ростом. На невідповідних по росту брюках можуть утворюватися  "вуса" - горизонтальні складки в районі ширінки. У добре облягаючі штани досить вільно входить долоня. 

Коли ви стоїте, брюки повинні доходити до середини каблука черевика ззаду і закривати верхні отвори для шнурків спереду, над підйомом утворюється одна м'яка складка. Штани без манжету ззаду повинні бути довшими, ніж спереду, на 1,5 - 2 см, з манжетами - паралельні підлозі. Щоб правильно визначити довжину брюк, необхідно виставити ногу на один крок вперед. Якщо при цьому видно шкарпетки, то штани короткуваті. 

Приміряючи піджак, зверніть увагу на плечі. Якщо піджак хоч трохи завеликий в плечах, у процесі експлуатації костюма плечі можуть опуститися, що порушує чистоту ліній і псує силует. Низ піджака повинен прикривати сідниці.

Вертикальна м'яка складка на спинці в області пахвових западин не є дефектом - дані складки конструктивно зумовлені і дані для комфорту і свободи рухів. Піджак може мати одну або дві шліци, в цьому випадку необхідно звертати увагу на те, що шліци не повинні ні розходитися, ні настовбурчуватися. 

Рукава сорочки повинні бути довше рукавів піджака на сантиметр-півтора.

Брючний ремінь повинен бути найтемнішою частиною вашого гардеробу і обов'язковий, навіть якщо брюки прекрасно тримаються. 

ЗАНАДТО ВЕЛИКИЙ РОЗМІР
Яким би дорогим і якісним не був костюм, він ніколи не буде прикрашати свого власника, якщо не буде правильно підібраний за розміром. Костюм не повинен обмежувати рухів, але, що особливо важливо, костюм не повинен бути надто вільним. Найбільша помилка - "мій розмір, якщо не тисне". Це невірно. Щоб визначити свій розмір, вам потрібно знати три значення. Перше - це довжина окружності грудей в сантиметрах. Друге значення - ріст - це ваша висота в сантиметрах. Третє - довжина кола талії в сантиметрах. Повнота визначається різницею між довжиною кола грудей і довжиною окружності талії. 

ДОВГІ РУКАВА 

Раз і назавжди забудьте казки своїх тат і дідусів про те, що рукави піджака повинні бути довше сорочки. Класичний закон - рукави правильно підібраного піджака мають бути на 1 - 1,5 сантиметра коротше рукавів сорочки. Якщо ваші руки трохи довші, шукайте костюм більшого росту, якщо коротше - не полінуйтеся залишити піджак в майстерні, щоб відкоригувати довжину рукавів. 

БРЮКИ "ГАРМОШКОЮ"

Костюм з довгими брюками виглядає, м'яко кажучи, неакуратно. Класичне правило - брюки підшиваються так, щоб їх нижній край вільно лежав на туфлях, утворюючи один невеликий залом. Штани з манжетами робляться трохи коротшими, їх нижній край паралельний підлозі. Класичні брюки без манжет на 1-1,5 сантиметра довші з боку каблука, тому нижній край відрізається зі скосом. Під час ходьби, а також коли ви сідаєте в крісло, можуть бути видні шкарпетки - це норма. У цьому випадку слід подбати про досить високі шкарпетки, щоб оточуючим не відкривалися нижні частини ваших литок. 

ЧОРНИЙ КОСТЮМ 

Не одягайтеся в чорний одяг в спекотний літній день, виключите чорні костюми з ділового життя. У цивілізованому світі призначення чорних костюмів добре відомо. Це особливо формальні заходи, весілля і панахиди. Винятком може бути лише модний костюм чорного кольору, надітий на неформальний вечірній захід, наприклад в нічний клуб, бар або казино. В інших випадках, якщо ви не працюєте офіціантом, метрдотелем або конферансьє, слід утриматися від використання чорного костюма. Не менш важливо запам'ятати, що некоректно носити світлі костюми, особливо льняні і шовкові, в холодну пору року або надягати їх влітку в невідповідних ситуаціях, наприклад, на ділову зустріч. 

ЗАСТЕБНУТИЙ НА ВСІ ГУДЗИКИ

Будь - Який однобортний піджак, скільки б гудзиків він не мав, може бути застебнутий на будь-які з них, крім нижнього. Це правило - старовинна англійська традиція, яку до цих пір дотримується цивілізоване суспільство. Недотримання цього правила може дати оточуючим підставу сумніватися у вашому знанні вимог етикету. Однак бути в повністю розстебнутому піджаку далеко не завжди доречно. Виняток - ситуації, коли ви сідаєте за стіл або в крісло. Не рекомендується знімати піджак в громадському місці, особливо якщо вас оточують люди, одягнені в костюми. Двобортні піджаки слід носити застебнутими на всі гудзики, проте чоловікам крупної статури з широкою талією краще залишати крайній гудзик двобортного піджака незастебнутим.

Цікаво знати: Cушилка для овочів і фруктів  EZIDRI  допоможе вам зберегти фрукти, ягоди та овочі без втрати вітамінів і без застосування консервантів і шкідливих добавок. Вона зберігає природний колір і смак продуктів, не змінюючи і не розбавляючи його.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин