завантаження...

Як вибрати обручку?

обручкиПеребуваючи на порозі такої серйозної події як одруження, вибір обручок і колечка для заручин є найважливішим завданням, адже саме вони є символами майбутнього подружнього життя. Розібратися у всіх правилах, вимогах і нормах дуже непросто, однак ми допоможемо вам зробити правильний вибір.

По-перше, в чому відмінність колечка для заручин і обручки?

Колечко на заручини наречений вручає майбутній нареченій. Дана традиція сягає своїм корінням у минулі століття, коли дівчина на виданні була на утриманні у батьків або родичів, і вручити у відповідь нареченому обручку не могла. Сучасний світ відводить жінці менш пасивну роль, тому якщо ви вважаєте себе досить сучасними, варто обмінятися колечками.

Крім, традицій є і зовнішні відмінності між колечками для заручин і обручками.. На колечку для заручин, як правило, присутній дорогоцінний камінь. Традиційно, це - діамант, що символізує чистоту і міцність любовних уз. Втім, не кожна обраниця ввідає перевагу діамантам, які, як відомо, кращі друзі дівчат. Деякі дівчата можуть дружити і з такими каменями, як аквамарини, аметисти, топази або прозорі турмаліни. Зрозуміло, необхідно бути заздалегідь про це поінформованим, щоб не сталося непорозумінь.

Як правило, колечко для заручин срібне, а весільне - із золота.

Вибір обручок:

Бажано, щоб весільні обручки були витримані в одному стилі, що символізує єдиний спосіб мислення, який буде допомагати в подружньому житті. Обмін весільними колечками є символом довгого і щасливого подружнього життя. Кожен день вони будуть нагадувати вам про це, тому треба вибрати обручку, яке буде повністю відповідати вашим смакам і перевагам. Якщо ваші уподобання не співпадають з традиційними поглядами, не хвилюйтеся і купуйте тільки те, що подобатися вам. Ви будете носити її довгі роки - вам вирішувати, що саме.

Який метал кращий: золото, срібло або платина?

Все залежить від ваших уподобань: деякі визнають тільки золото, інші - тільки срібло, а деякі люблять платину. Джерела таких переваг можна знайти в історії розвитку даних металів, яку ми розповімо нижче.Незважаючи на те, що золото і срібло не витримують високих температур, при охолодженні вони не змінюють свого зовнішнього вигляду. Саме за це алхіміки середньовіччя назвали золото благородним металом. Пізніше ця назва закріпилася за всією групою схожих за якістю металів.

обручкиЗолото

Ще на зорі кам'яного століття мисливці і пастухи помічали в руслах пересохлих струмків, і на морських пляжах нетускніючі жовті зерна. Цей метал завдяки своїм дивовижним властивостям - м'якому жовтому кольору, неокисляємості, ковкості, пластичності і красі швидко увійшов у життя людини.

Спочатку золоті самородки служили прикрасами і язичницькими амулетами. Пізніше, в залізному столітті, золото почало виконувати роль грошей.

В античний час багато золота добували в Іспанії, Греції, Англії та Єгипті. Більше всього металу йшло на виготовлення монет. У давнину не були потрібні ні особливі знання, ні складне виробництво, щоб здобути золото. Його добували з річкових пісків, промиваючи їх або просіваючи на вітрі: володіючі високою щільністю крупиці золота неважко відокремити від легкого піску.

Незабаром у золота виявився один недолік: його було занадто мало. Воно стало загальноприйнятим символом багатства і влади, а тому найгостріший дефіцит цього "жовтого" металу став одним з головних мотивів численних воєн і експедицій. У легендах і міфах предмети з золота часто наділяли чудодійними властивостями.

Не минула "золота лихоманка" і Східну Європу. Сибірська золота лихоманка почалася в першій половині 19 століття. Їй передували величезні й тривалі зусилля російських царів знайти власне "домашнє" золото. Воістину титанічні зусилля знайти власні джерела отримання золота зробив Петро Перший, і вони увінчалися успіхом. Кілька пудів першого російського золота були здобуті на Нерчинських рудниках і в Забайкаллі в 1714 - 1721 рр.. З цього золота виготовили монети - червінці, ними нагороджували воїнів на честь підписання Ніштадського миру, яким завершилася Північна війна. Втім, більше його ні на що не вистачило.

З відкриттям сибірського золота Росія швидко обігнала всі інші країни з його виробництва. Корінні родовища були найбільш надійним джерелом золота в минулому, залишаються в даний час і збережуться в майбутньому.

Природні скупчення золота вагою більше 1 г називають самородками. Зазвичай найбільш великим дають імена і зберігають у державних сховищах.

Ось вже 50 років незмінним лідером золотовидобутку є Південно-Африканська Республіка. Тут з давньої гігантської розсипі, відкритої близько 1,9 млрд років тому, отримують від 25 до 50% видобутого в світі золота.

обручкиСрібло

Срібло - другий за значенням дорогоцінний метал. У природі він зустрічається і в самородному стані, і в сплаві із золотом (електрум), і в сплаві з сіркою. Цей білий блискучий метал, подібний до золота, володіє високою пластичністю, ковкістю, найвищою серед металів електропровідністю. Срібло володіє бактерицидними властивостями. Головне достоїнство срібла в тому, що в земних надрах його набагато більше, ніж золота.

Людина відкрила срібло в бронзовому столітті при розробці мідних родовищ. Воно майже в 2 рази легше золота. У розсипах його мало, так як воно легко стирається при перенесенні у водних потоках. Основними джерелами отримання срібла служать руди, що утворилися при виверженнях наземних і підводних вулканів, а також при застиганні гранітної магми на глибині.

У ранні століття античної епохи в Греції срібло цінували навіть вище за золото. Проте часи змінювалися, видобуток і виробництво срібла росли, а разом з тим падала його цінність. Дуже швидко срібло міцно зайняло панівне становище в грошових системах світового господарства. Всі середні століття пройшли під знаком невтомних пошуків і розробки родовищ срібла.

Протягом усього середньовіччя срібним серцем Європи були Рудні гори (Чехія та Німеччина), Гарц (Німеччина), Вогези (Франція), Тюрінгській Ліс (Німеччина) і Богемський Ліс (Чехія). Саме тут в 962 - 973 рр.. було відкрито одне з найбагатших європейських родовищ срібла - Раммельсберг.

Відкриття Америки призвело до того, що потужний потік благородних металів - спочатку золота, а потім срібла - хлинув у Європу.

Росія пізно увійшла до спільноти країн - виробників срібла. Аж до початку 18 століття потреби в цьому металі повністю задовольнялися за рахунок ввезення з інших країн. Перше власне срібло було видобуто на Нерчинських рудниках і в Забайкаллі в 1704 р.

З середини 20 століття срібло перестало грати роль металу, з якого тільки чеканили монети. Виникнення і розвиток таких галузей промисловості, як фотографія, електротехніка, радіоелектроніка, призвели до різкого збільшення попиту на срібло і вилученню його з грошового обігу.

обручкиПлатина

Платина і метали платинової групи були останніми благородними металами, освоєними людством.

Вперше платина була привезена до Європи конкістадорами в 17 столітті з Колумбії, де вона добувалася разом із золотом з розсипів. Цей срібно-білий метал, такий же важкий, як золото, виявився більш твердим і зовні схожим на срібло. Він довго не знаходив застосування. Унікальні властивості металів платинової групи - висока вогнетривалість, хороша електропровідність, хімічна стійкість, здатність поглинати гази - знайшли застосування лише в 20 столітті.
Платина - це дуже рідкісний метал: до 20 століття його головними виробниками були Колумбія та Росія. Платина зовні схожа на срібло, тому слід боятися підробок, і з цієї причини вона не годиться для масового поширення. Вона довгий час була невідома населенню більшості країн і викликала підозри.

У сучасній економіці метали платинової групи використовуються для виготовлення каталізаторів в електронній промисловості, автосправі та медицині.

 У нашій країні і в усьому світі попит на найбільш дорогі прикраси з платини та діамантів постійно зростає.

Цікаво знати: минеральная косметика - це нове покоління декоративної косметики. Це натуральна декоративна косметика. Навіть сама доглянута і безпроблемна шкіра потребує '"маскування"'.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин