завантаження...

Як вийти за нього заміж. Діва

ДІВА

23 серпня - 22 вересня

діваБагато води втече, перш ніж чоловік-Діва вирішить одружитися. Вже на самому початку знайомства він роздумує над тим, чи не та єдина зустрілася на його життєвій дорозі, чи не її він чекав так довго... Проте, поки він в цьому не переконається на сто відсотків, про весілля не може бути і мови. Практичний розум радить йому бути обережним, і він починає уважно спостерігати за жінкою. Недоліки її характеру він помічає майже відразу, розуміючи, що якщо вже зараз вони викликають роздратування, то що говорити про майбутнє спільне життя... Ось він і прагне почекати як можна довше.

Інколи його навіть відвідує бажання одружитися, але підсвідомо він всіляко чинить опір цьому, максимально зволікаючи момент остаточного рішення. Йому добре відома ціна ставки в цій грі: ця ставка - він сам, адже від цієї однієї - єдиної хвилини залежить все його майбутнє. Він розуміє, що обернути час назад неможливо, майже так само неможливо, вважає він, переграти надалі прийняте зараз рішення. Його аналітичний розум прораховує розвиток подій на багато ходів вперед, намагаючись передбачити можливі наслідки.

Ти вже, мабуть, розумієш мотиви, якими керується твій обранець, тому навряд чи тебе здивує, що серед чоловіків, народжених під знаком Діви, так багато закоренілих холостяків. Твоє завдання - завчасно переконати його, що рішення одружуватися - наймудріше, яке він може прийняти, і найсвоєчасніше. Знайомлячить із тобою в процесі спілкування, він в основному помічатиме твої недоліки, а на достоїнства майже не звертає уваги, тому постарайся, аби він прийшов до висновку про необхідність одруження якнайскоріше. Постарайся також подовше зберегти деяку загадковість - протягом деякого часу це вбереже тебе від його їдких зауважень і негативної оцінки. Одним словом, пам'ятай, що доки рішення не прийняте, час грає проти тебе!

Цікаво знати: Ми хочемо вам запропонувати монтаж системы охранно пожарной сигнализации. У нас є великий досвід у реалізації проектів з комплексного оснащення житлових і промислових об'єктів різними системами  відеоспостереження, охоронно-пожежними тощо...

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Жіночий гороскоп. Овен

Гороскоп жінки - Овна (21 березня - 20 квітня). Вона жінка до мозку кісток,...

News image

Як вийти за нього заміж. Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Як чесний, дотримуючий етичні правила чоловік, Лев не...

News image

Як вийти за нього заміж. Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Кожному чоловікові народженому під знаком Терези для щастя...

News image

Жіночий гороскоп. Близнюки

Гороскоп жінки-Близнюка (22 травня - 21 червня). Для чоловіка, котрий шукає жінку, у якої...

News image

Жіночий гороскоп. Козеріг

Гороскоп жінки-Козерога (22 грудня - 20 січня). Справжня жінка-Козеріг кине вам звабливий погляд, а...

News image

Який він в шлюбі? Стрілець

СТРІЛЕЦЬ 22 листопада - 21 грудня Захопленість і оптимізм - ось що ляже в...

Інтернет магазин