завантаження...

Законодавство

Як ділиться майно при розлученні?


Ділити майно при розлученні досить проблематично, особливо якщо предметом розбрату є квартира. За чинним законодавством вся власність колишнього подружжя повинна ділитися порівну, це стосується і нерухомості. Якщо немає в наявності угоди, оформленого подружжям заздалегідь, визначального, кому дістається після розірвання шлюбу житло, воно ділиться навпіл, але тільки в тому випадку, коли нажито чоловіком і дружиною протягом їхнього спільного життя. Головною особливістю розділу нерухомого майна є деякі умови.

Читати далі: Як ділиться майно при розлученні?

 

Укладення шлюбу з іноземцем на території України

Укладення шлюбу з іноземцемСтародавня легенда свідчить, що колись на землі жили великі і могутні істоти, які ні в чому не поступалися богам. Заздрісні боги вирішили позбутися потенційної загрози і розділили кожну істоту на дві частини. З тих пір поневіряються по світу самотні половинки і шукають свою пару. А ще кажуть, що любов не підпорядковується ні часу, ні законам і не знає кордонів. Буває і так, що дві людини, які живуть в різних країнах, зустрічаються, закохуються і хочуть одружитися. Що ж потрібно робити, щоб громадянин України міг укласти офіційний шлюб з іноземцем?

Читати далі: Укладення шлюбу з іноземцем на території України

   

Квартири для молодят: як отримати житло від держави?

Квартири для молодятЗбираючись під вінець, багато пар задаються питанням, де вони будуть жити після весілля. Деяким щасливчикам квартиру дарують батьки, але що робити тим, кому доводиться вирішувати житлове питання самим? Ми можемо порадувати молодят радісною новиною - допомогти в отриманні довгоочікуваного житла їм зможе держава. Про те, як молодятам отримати квартиру, розповість наша стаття.

Програма «Доступне житло»: 30% платить держава

Читати далі: Квартири для молодят: як отримати житло від держави?

   

За і проти шлюбного договору. А ви склали шлюбний договір?

За і проти шлюбного договоруНерозумно говорити, що взагалі не треба укладати шлюб, якщо ти «не довіряєш» коханій людині і вимагаєш в якості забезпечення його порядності підписати шлюбний контракт. Любов вона на те й любов, щоб з'єднувати долі людей. Але якщо одна людина багатша і вже мала негативний досвід - у нього вже є одне або кілька розлучень за плечима, то нерозумно ігнорувати цей факт - природно у нього вже в душі є психологічна травма, природно, що він вже з підозрою ставиться до всіх підряд. І щоб розвіяти ці підозри, щоб надати даний доказ щирості свого кохання і існує шлюбний договір.

Якщо любов пари дійсно сильна, то складання і підписання шлюбного договору так і залишиться порожньою формальністю - офіційною гарантією фінансового благополуччя більш успішного чоловіка, яким він, дай Бог, так і ніколи не скористається, якщо шлюб і сім'я будуть дійсно щасливі і вдалі. 

Читати далі: За і проти шлюбного договору. А ви склали шлюбний договір?

   

Зміна дівочого прізвища: за чи проти?

Зміна дівочого прізвищаПрощання з дівочим прізвищем при заміжжі і зміна на нове - без сумніву, серйозний крок у житті кожної жінки. Одні психологи кажуть, що це початок нового життя, інші - втрата власної унікальності. Так хто ж правий?

У цьому плані українські традиції не суперечать американським і європейським, тобто жінка вільна чинити так, як вважає за потрібне. А от у Китаї та деяких інших східних країнах такої свободи немає: якщо хочеш заміж - зміна прізвища, на жаль, неодмінна умова. 

Читати далі: Зміна дівочого прізвища: за чи проти?

   

Сторінка 1 з 3

завантаження...
 

Популярне із законів

Зміна прізвища після весілля

Традиція брати прізвище чоловіка відома на Русі давно і раніше вибору у новоспеченої дружини...

Перешкоди шлюбу, які встановлені церквою

Священик, перш ніж зробити вінчання, переважно з'ясовує, чи немає церковно-канонічних перешкод до укладення церковного...

Реєстрація шлюбу

Весілля - це не тільки свято, шампанське, обручки і голуби, які злітають в небо;...

Укладення шлюбу з іноземцем на території України

Стародавня легенда свідчить, що колись на землі жили великі і могутні істоти, які ні...

Закон і законний шлюб

Церемонія реєстрації шлюбу в рагсі - саме урочиста, відповідальна і водночас хвилююча подія  весілля....

Розлучення подружжя

Багатьом людям у своєму житті приходилося стикатися з розірванням шлюбу. Розлучення подружжя - явище...

Шлюбні формальності

-  Шлюбом є сімейний союз чоловіка й жінки, зареєстро­ваний у державному органі реєстрації актів...

Шлюбний контракт

Хочеш миру - готуйся до війни. Ось невтішне, але мудре гасло, яким не перешкодить...

Вінчання і розлучення. Як бути?

Вінчання - це взяття на себе певної відповідальності, це прийняття обітниці про вічний союз,...

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу - це важке випробування для будь-якої людини. Незважаючи на те, що в...

Інтернет магазин