завантаження...

Розірвання шлюбу

розірвання шлюбуРозірвання шлюбу - це важке випробування для будь-якої людини. Незважаючи на те, що в наш час розірвання шлюбу стало досить поширеним явищем, що сама процедура спростилася, що на розлучену жінку вже не дивляться, як на приречену на самотність, розірвання шлюбу викликає неприємні емоції, приносить біль і відчуття втрати.

Але, як і всі події нашого життя, розірвання шлюбу має не тільки негативні, але і позитивні сторони. Звичайно, спочатку погодитися з цим досить важко, особливо коли переживаєш гострий період горя і відчаю.

Як же так, така трагедія, після якої життя, можна вважати, скінчилася, і раптом - якісь позитивні сторони. Однак у нашому світі немає нічого неможливого. Треба лише трішки абстрагуватися від власних страждань і глибокого занурення в себе, як можна побачити не тільки прикрі мінуси, а й численні плюси розірвання шлюбу.

Поняття перше: вільне.

Все залежить від того, як кожна людина сприймає свободу. Хтось протягом всього спільного життя до розірвання шлюбу страждав від її ущемлення, а інший після розірвання шлюбу не може зрозуміти, навіщо вона взагалі потрібна.

Мінусом розірвання шлюбу можна вважати відсутність поруч дорогої людини, до якого звик, відповідно, самотність, відчуття порожнечі і непотрібності. Будинок стає порожнім і незатишним, поговорити ні з ким, і людина занурюється в себе і впадає в депресію.

Позитивні сторони розірвання шлюбу швидше побутові і конкретні, а не абстрактні, але від того не менш приємні.

Жінці після розірвання шлюбу: не варто щодня стояти біля плити і готувати обов'язковий сніданок, обід і вечерю, не потрібно вислуховувати претензії з приводу своєї недбайливості, можна дозволити собі ходити ввечері і у вільний час, куди хочеться і проводити там необмежену кількість часу, не ризикуючи викликати гнів і ревнощі чоловіка; можна знайомитися і спілкуватися з усіма чоловіками, які сподобаються.

Чоловік після розірвання шлюбу: не вислуховує претензії з приводу своєї ліні, неохайності, зневажливого ставлення до дружини, може спокійно виїхати з друзями, куди захоче; має можливість знайомитися з жінкою, яка йому сподобається.

І у всіх людей з'являється надія на те, що вони зустрінуть відповідну людину, з якою можна буде побудувати міцну, щасливу сім'ю.

Поняття друге: матеріальне.

Матеріальний добробут зазвичай повертається спиною до жінки, яку забезпечував чоловік, або до тих, хто має невеликий дохід. Життя стає зовсім нестерпним, якщо у жінки після розірвання шлюбу на руках залишився дитина. Аліментів від батька не вистачає, а дитину і саму себе необхідно забезпечувати.

Те ж стосується і чоловіків, у сім'ї яких жінка заробляла більше. Нестача коштів для проживання посилює пригнічений стан після розірвання шлюбу.

Однак навіть тут можуть ховатися свої плюси. По-перше, про себе тепер доведеться піклуватися самому, думати, як заробити кошти на життя. Подібні думки супроводжують швидкий вихід з  депресії, тому що страждання від втрати, причиною яких стало розірвання шлюбу, відступають перед іншою кризовою ситуацією - як прогодувати себе і дитину.

Багато жінок, наприклад, після розірвання шлюбу знаходили роботу, йшли вчитися і робили успішну кар'єру, думки про яку в заміжжі їм навіть не приходили.

Чоловіки після розірвання шлюбу змінювали професію або влаштовувалися на додаткову роботу. Успіх у професійній сфері додає впевненості в собі, піднімає самооцінку.

Поняття третє: творче.

Розірвання шлюбу, розставання з коханою людиною забирають у людини віру в себе і власні сили. У таких випадках кажуть: "Я не хочу жити". Особливо страждають люди творчих професій, у яких розірвання шлюбу впливає на їх професійну сферу.

Натхнення, бажання і спонукання до дій часто з'являються тоді, коли життя підносить неприємні сюрпризи. Щоб відволіктися від важких думок, відігнати болючі спогади, люди починають займатися тим, що подарує їм спокій і впевненість у собі.

Багато людей після розірвання шлюбу знаходили себе у сферах, про які раніше й не думали. Наприклад, одна жінка після розірвання шлюбу зайнялася танцями, і це стало сенсом її життя. Чоловік поступив вчитися і через кілька років захистив докторську дисертацію.

Стреси не тільки роблять боляче людині, вибиваючи її зі звичного життя, але і дають певний поштовх до чогось нового, шанс почати все спочатку і по-іншому. Недарма кажуть, що життя після розірвання шлюбу тільки починається.

Цікаво знати: піклуєтесь про своє здоров'я, мрієте, щоб у вашій оселі була лише чиста вода. Ми знаємо як вам допомогти... Ми пропонуємо фильтры для воды киев, які зроблять вашу воду безпечну для вживання. 

завантаження...
 

Популярне із законів

Зміна прізвища після весілля

Традиція брати прізвище чоловіка відома на Русі давно і раніше вибору у новоспеченої дружини...

Перешкоди шлюбу, які встановлені церквою

Священик, перш ніж зробити вінчання, переважно з'ясовує, чи немає церковно-канонічних перешкод до укладення церковного...

Реєстрація шлюбу

Весілля - це не тільки свято, шампанське, обручки і голуби, які злітають в небо;...

Укладення шлюбу з іноземцем на території України

Стародавня легенда свідчить, що колись на землі жили великі і могутні істоти, які ні...

Закон і законний шлюб

Церемонія реєстрації шлюбу в рагсі - саме урочиста, відповідальна і водночас хвилююча подія  весілля....

Розлучення подружжя

Багатьом людям у своєму житті приходилося стикатися з розірванням шлюбу. Розлучення подружжя - явище...

Шлюбні формальності

-  Шлюбом є сімейний союз чоловіка й жінки, зареєстро­ваний у державному органі реєстрації актів...

Шлюбний контракт

Хочеш миру - готуйся до війни. Ось невтішне, але мудре гасло, яким не перешкодить...

Вінчання і розлучення. Як бути?

Вінчання - це взяття на себе певної відповідальності, це прийняття обітниці про вічний союз,...

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу - це важке випробування для будь-якої людини. Незважаючи на те, що в...

Інтернет магазин