завантаження...

Вінчання і розлучення. Як бути?

weddingВінчання - це взяття на себе певної відповідальності, це прийняття обітниці про вічний союз, непорочного кохання. Тому якщо ви збираєтеся в РАГС в 3-5 раз, швидше за все, обряд вінчання проводити не варто. Будьте чесними самі з собою:)

 Коли заходить мова про шлюб як взаємний договір між люблячими один одного людьми, то це означає тільки одне - союз назавжди. Там, де є початкова установка на можливе розлучення, сім'ї не вийде. Якщо людина любить і любима, якщо вона бажає створити сім'ю, то вона повинна зробити, стрибок через прірву, повірити у свою майбутню сім'ю і зробити такий крок, після якого немає шляху назад.

Стародавні римляни розрізняли два поняття, два типи стосунків чоловіка і жінки: сім'я і конкубінат.

 Конкубінат - це взаємне співжиття без будь-яких зобов'язань та юридичних наслідків. Цивільний шлюб, цілком законне явище, як у давнину, так і в наші дні. Будь-який громадянин нашої країни може вибрати той спосіб життя, який йому підходить. Але погодьтеся, "сім'я" якось краще звучить:)

Щоб вінчання було дієвим, з боку молодят необхідно дотримати декілька умов.

Вінчають тільки сімейну пару - чоловіка й дружину.

Перед обрядом потрібно пред'явити державне свідоцтво про шлюб. Цивільні союзи не вінчаються, а якщо й вінчаються, то не вважаються державно дійсними. А це означає, що в подальшому можуть виникнути юридичні проблеми у вас і ваших дітей.

 Повінчана може бути тільки християнська сім'я. Тобто вінчають союз людей з однаковим віросповіданням. Якщо у вашій родині різне віросповідання, повінчати вас не зможуть. Хоча б тому, що буде складно визначитися з самим обрядом.

Розуміння і прийняття процесу вінчання.

Потрібно розуміти, що вінчання не рятує сім'ю від розлучення, не вберігає від труднощів і не полегшує життя. Але воно дає щось більше - благословення, милість і допомогу для вирішення конкретного завдання - бути сім'єю і долати труднощі, пройти разом по життєвому шляху до самого кінця.

 Не дивлячись на все це, християнство все ж допускає розлучення, пояснюючи це тим, що сім'я - живий організм. Життя або смерть цього організму залежить від самого подружжя. Найважливішим елементом християнської моральності є вчення про свободу і область відповідальності людини, на які навіть Бог не зазіхає. Цілісність сім'ї - це те, що в руках самого подружжя, це їх сфера відповідальності, справа, на яку вони самі наважилися. Але ні близькі, ні психологи, ні навіть Бог не можуть насильно тримати людей разом, вони можуть надати допомогу, дати сили, але жити-то все одно треба самому подружжю.

Замітка: Робота і управління персоналом здесь. Грамотні статті для керівників компаній та HR-менеджерів. Великий вибір на будь -який смак.

завантаження...
 

Популярне із законів

Зміна прізвища після весілля

Традиція брати прізвище чоловіка відома на Русі давно і раніше вибору у новоспеченої дружини...

Перешкоди шлюбу, які встановлені церквою

Священик, перш ніж зробити вінчання, переважно з'ясовує, чи немає церковно-канонічних перешкод до укладення церковного...

Реєстрація шлюбу

Весілля - це не тільки свято, шампанське, обручки і голуби, які злітають в небо;...

Укладення шлюбу з іноземцем на території України

Стародавня легенда свідчить, що колись на землі жили великі і могутні істоти, які ні...

Закон і законний шлюб

Церемонія реєстрації шлюбу в рагсі - саме урочиста, відповідальна і водночас хвилююча подія  весілля....

Розлучення подружжя

Багатьом людям у своєму житті приходилося стикатися з розірванням шлюбу. Розлучення подружжя - явище...

Шлюбні формальності

-  Шлюбом є сімейний союз чоловіка й жінки, зареєстро­ваний у державному органі реєстрації актів...

Шлюбний контракт

Хочеш миру - готуйся до війни. Ось невтішне, але мудре гасло, яким не перешкодить...

Вінчання і розлучення. Як бути?

Вінчання - це взяття на себе певної відповідальності, це прийняття обітниці про вічний союз,...

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу - це важке випробування для будь-якої людини. Незважаючи на те, що в...

Інтернет магазин