завантаження...

За і проти шлюбного договору. А ви склали шлюбний договір?

За і проти шлюбного договоруНерозумно говорити, що взагалі не треба укладати шлюб, якщо ти «не довіряєш» коханій людині і вимагаєш в якості забезпечення його порядності підписати шлюбний контракт. Любов вона на те й любов, щоб з'єднувати долі людей. Але якщо одна людина багатша і вже мала негативний досвід - у нього вже є одне або кілька розлучень за плечима, то нерозумно ігнорувати цей факт - природно у нього вже в душі є психологічна травма, природно, що він вже з підозрою ставиться до всіх підряд. І щоб розвіяти ці підозри, щоб надати даний доказ щирості свого кохання і існує шлюбний договір.

Якщо любов пари дійсно сильна, то складання і підписання шлюбного договору так і залишиться порожньою формальністю - офіційною гарантією фінансового благополуччя більш успішного чоловіка, яким він, дай Бог, так і ніколи не скористається, якщо шлюб і сім'я будуть дійсно щасливі і вдалі. 

До того ж, після закінчення декількох років, більш заможний чоловік може, вже точно переконавшись в любові своєї другої половинки, і сам виступити з ініціативою про зміну деяких умов шлюбного договору або взагалі розірвати шлюбний контракт.

Кому в обов'язковому порядку треба підписувати шлюбний контракт? Причому не просто підписувати шлюбний договір, а спочатку прочитати те, що підписуєш, обміркувати, проаналізувати, обговорити з професійним адвокатом по сімейному праву наслідки всіх пунктів шлюбного договору.

В обов'язковому порядку шлюбний договір потрібний:

- багатим людям, що вступають в «нерівний шлюб»: бізнесменам, політикам, шоуменам, так як у них життя бурхливе, яскраве і непередбачуване, в ньому завжди присутньо багато людей, тому багаті люди - олігархи і просто заможні люди повинні знати, що у них за спиною не голодні шакали клацають хижими зубами, а надійний і захищений тил;

- співакам, співачкам, актрисам і іншим публічним людям, які вступають в шлюб зі своїм безпосереднім «продюсером» - інвестором, спонсором. Згадайте гучні розлучення співачки Валерії і Каті Лель: вони підписували шлюбний договір, не дивлячись, про що згодом потім ще не один раз гірко пошкодували. А завбачливі західні зірки на думку автора популярного жіночого сайту розлучаються буквально за пару днів - і з мінімальними фінансовими та емоційно-психологічними втратами.

Переваги шлюбного договору ми перерахували.  Давайте зупинимося на «Проти» - недоліки складання шлюбних договорів.

1.  Шлюбний договір не потрібен, якщо обоє з подружжя мають рівне майнове становище, обидва вносять рівний матеріал або посильний (наприклад, робота по домашньому господарству - це теж робота) внесок у сім'ю.

 2. Шлюбний договір не потрібен, якщо люблячі один одного люди неподільно один одному довіряють і у них немає негативного досвіду у формі одного або кількох розлучень.

 3.  Шлюбний договір не потрібен, якщо у подружжя взагалі немає цінного майна.

Чи потрібен особисто вам шлюбний договір? Вирішуйте самі: за і проти складання шлюбного контракту ми перерахували. У кожної людини своя доля і свій шлях. В Росії і в Україні поки що не прийнято складати шлюбні договори: практикують складання шлюбних договорів лише найбагатші люди. А взагалі хороший шлюбний контракт захищає матеріальні інтереси подружжя і він потрібен, тому що шляхи Господні несповідимі, і те, що сьогодні нам здається непорушним, завтра розсиплеться в прах.

Якщо ви все таки вирішили укласти шлюбний контракт і шукаєте хорошого нотаріуса, то ми хочемо вам запропонувати такі послуги як нотариальный перевод, консультації, підписання шлюбного договору на сайті zavereno.com.ua...

завантаження...
 

Популярне із законів

Зміна прізвища після весілля

Традиція брати прізвище чоловіка відома на Русі давно і раніше вибору у новоспеченої дружини...

Перешкоди шлюбу, які встановлені церквою

Священик, перш ніж зробити вінчання, переважно з'ясовує, чи немає церковно-канонічних перешкод до укладення церковного...

Реєстрація шлюбу

Весілля - це не тільки свято, шампанське, обручки і голуби, які злітають в небо;...

Укладення шлюбу з іноземцем на території України

Стародавня легенда свідчить, що колись на землі жили великі і могутні істоти, які ні...

Закон і законний шлюб

Церемонія реєстрації шлюбу в рагсі - саме урочиста, відповідальна і водночас хвилююча подія  весілля....

Розлучення подружжя

Багатьом людям у своєму житті приходилося стикатися з розірванням шлюбу. Розлучення подружжя - явище...

Шлюбні формальності

-  Шлюбом є сімейний союз чоловіка й жінки, зареєстро­ваний у державному органі реєстрації актів...

Шлюбний контракт

Хочеш миру - готуйся до війни. Ось невтішне, але мудре гасло, яким не перешкодить...

Вінчання і розлучення. Як бути?

Вінчання - це взяття на себе певної відповідальності, це прийняття обітниці про вічний союз,...

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу - це важке випробування для будь-якої людини. Незважаючи на те, що в...

Інтернет магазин