завантаження...

Жіночий гороскоп. Близнюки

Гороскоп жінки-Близнюка
(22 травня - 21 червня).
Анджеліна Джолі-БлизнюкиДля чоловіка, котрий шукає жінку, у якої є і тіло, і мізки, жінка-Близнюки саме те, що він шукає... Проте вона може являти собою важку і часто приречену на невдачу спокусу. Той, хто сказав, що жінки непостійні, засновував свою думку на жінках-близнюках.
Існує два полярних типи жінок-близнюків. Один з них можна  підсумувати питанням, яке здатна поставити його представниця: "Чому ти не можеш просто любити мене?" У перекладі це означає: "Яке відношення секс має до любові?"
Інший полярний тип - це чуттєва, мандруюча жінка-Близнюк, яка завжди здивована тим, що чоловіки не в змозі зрозуміти, що вона здатна любити двох (або більше) одночасно.
Типова жінка-Близнюк, як правило, струнка. Її енергійність відображається у великих очах, що здаються повними лукавства і життєвого досвіду. Її жвава балакучість може супроводжуватися вишуканою жестикуляцією. Вона красива і недурна, навіть розумна.

Вона може більшою мірою вести інтелектуальні бесіди на теми сексу і понять любові, ніж втілювати це на практиці. Жінка-Близнюк схильна розподіляти складності життя по поличках. Така поличка є у неї для чуттєвості, але немає її для сексуальних збочень, на які вона дивиться зі страхом і огидою.
Маша Єфросиніна-Близнюки
Не можна сказати, що жінка-Близнюк з ентузіазмом Ніколь Кідман-Близнюкиставиться до високої сексуальної активності або виношування дитини, проте у неї є здібності до гри і вона легко може переконати свого партнера в тому, що отримує задоволення тільки від того, що сама вважатиме за потрібне взяти або залишити. Але не допускайте помилок: вона любить компанію, співчуття і трепетні розмови, що супроводжують близькі стосунки, хоча її інтерес до еротики головним чином словесний і скоріше є позою, розрахованої на те, щоб сподобається.
Вона досить легко адаптується до будь-яких умов, за винятком двох моментів: нудної ситуації або нудної людини. Більшу частину вільного часу вона швидше проведе, згорнувшись калачиком з гарною книгою, ніж з надокучливим, надмірно агресивним самцем.
Жінкам-Близнюкам потрібні особливі чоловіки, готові слухати і здатні м'яко застосовувати на практиці деякі їхні вимоги.

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Жіночий гороскоп. Близнюки

Гороскоп жінки-Близнюка (22 травня - 21 червня). Для чоловіка, котрий шукає жінку, у якої...

News image

Гороскоп. Жінка - Козеріг

Ця стримана жінка подібна до кристалу рідкісної чистоти і краси. Вона чудово грає роль...

News image

Жіночий гороскоп. Діва

Гороскоп жінки-Діви (24 серпня - 23 вересня). Як і жінці-Леву, жінці-Діві подобається, коли навколо...

News image

Гороскоп. Чоловік - Скорпіон

До чоловіка цього типу в першу чергу, ймовірно, можна застосувати визначення " майстер вищого...

News image

Жіночий гороскоп. Рак

Гороскоп жінки-Рака (22 червня - 23 липня). Жінка-Рак чутлива натура, якій дуже легко нанести...

News image

Як вийти за нього заміж. Овен

ОВЕН 21 березня - 20 квітня   Шлюб для Овна - проста умовність. «Контракт...

Інтернет магазин