завантаження...

Жіночий гороскоп. Діва

Гороскоп жінки-Діви
(24 серпня - 23 вересня).
Сальма Хаєк-Діва Бйонс-ДіваЯк і жінці-Леву, жінці-Діві подобається, коли навколо неї метушиться перукар або продавець, але догодити їй важче, ніж "левиці", - вона завжди шукає найкращий варіант. Її може спокусити тільки саме ексклюзивне в одязі, косметиці, прикрасах.
Жінка-Діва думає про секс значно частіше, чим займається ним на практиці. Деякі Діви вважають за краще, щоб чоловіки не розпускали руки, принаймні до тих пір, поки не закладено попередній фундамент відносин. Так як вони володіють певним почуттям власної гідності, серед них зустрічаються такі особи, які бережуть своє тіло виключно для особливих людей, а не просто для пересічних Степанаі, Івана або Васі.

Один астролог сказав на адресу Дів: "Неправда, що Діви одержимі невинністю. Вони такі ж сексуальні, як і Скорпіони. Єдина проблема в тому, що вони не хочуть цим займатися тоді, коли цього хочеться вам . Він також додав, що насамперед Діви завжди змушують своїх коханців прийняти душ".
Ну що ж, є деякі чоловіки, які можуть голослівно заявити, що жінки-Діви вважають секс негігієнічними формою відпочинку, яка веде до посилення потовиділення, порушення зачіски і виникнення вагітності. Вони не можуть зрозуміти, що у поводженні з жінками-Дівами необхідно дотримувати деякі норми пристойності.

 

Камерон Діас-Діва Хорошим початком вечора може послужити розумна, змістовна розмова. Але ще до цього переконайтеся, що квіти, які ви їй принесли, дійсно свіжі; до них, до речі, можна прикласти якусь незвичайну, вишукану вазу. Через роки вона може і не згадати, хто подарував її, але буде зберігати як скарб і з задоволенням користуватися нею.
Якщо ви пропонуєте Діві випити, переконайтеся, що пропонуєте краще, підібране до її стилю і смаку, а не просто щось, що можна застосувати, не звернувши уваги. І не забудьте поцікавитися її думкою щодо вин та інших спиртних напоїв в цілому.

Перш ніж доторкнутися до жінки-діви, ви повинні завоювати її повагу і довіру. Чутка про те, що Діви залишаються вибагливими старими дівами, не відповідає дійсності. Однак вони надто вибагливі і можуть чекати в очікуванні кращих варіантів, іноді так довго, що починають сумніватися, чи є взагалі навколо них пристойні чоловіки. Це не той тип, з яким можна пройти тяжке випробування звикання до домашнього життя від "потенційного" до теперішнього чоловіка. 

Але коли чоловікові вдається проникнути в спальню Діви, він виявляє, що це не тільки дружелюбна, готова допомогти, прагнуча принести задоволення жінка - вона також бажає поліпшити якість задоволення всілякими відомими їй способами.
З Дів виходять прекрасні, турботливі матері, що покладають на своїх дітей великі надії.

На правах реклами: універсальна дошка оголошень України тільки для вас. Тут ви можете знайти або розмістити бесплатные объявления украина щодо купівлі або продажу товарів, щодо аренди, послуг, роботи або працевлаштування. Оголошення доступні для пошуку одразу після їх розміщення.

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Жіночий гороскоп. Водолій

Гороскоп жінки-Водолія (21 січня - 19 лютого). О, ця сексуально розкута жінка-Водолій! З одного...

News image

Як вийти за нього заміж.Близнюки

БЛИЗНЮКИ 21 травня - 21 червня Вийти заміж за чоловіка, народженого під знаком близнюків,...

News image

Гороскоп. Жінка - Близнюки

Що за втіха ця жінка - весела, дотепна, яка своєю привітною посмішкою  зачарує будь-кого!...

News image

Гороскоп. Чоловік - Козеріг

Що, власне, слід розуміти під фліртом в даному випадку? Чоловік - Козеріг віддає масу...

News image

Жіночий гороскоп. Козеріг

Гороскоп жінки-Козерога (22 грудня - 20 січня). Справжня жінка-Козеріг кине вам звабливий погляд, а...

News image

Як вийти за нього заміж. Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Кожному чоловікові народженому під знаком Терези для щастя...

Інтернет магазин