завантаження...

Жіночий гороскоп. Козеріг

Гороскоп жінки-Козерога
(22 грудня - 20 січня).
Ванесса Параді-Козеріг
Справжня жінка-Козеріг кине вам звабливий погляд, а потім Кейт Мосс-Козерігнадасть право діяти вам. Однак це легко пояснюється, принаймні частково, її страхом почути слово "ні", а він присутній ще до того, як вона виявить натяки схвалення. В глубині душі вона може мріяти про чудове і  щире кохання, пристрасні любовні пригоди, однак у присутності чоловіка з яскраво вираже - ним чоловічим стержнем вона зазвичай ніяковіє.
Жінки-Козероги здаються не готовими до розмови, аристократичними, гордими і з великим життєвим досвідом. Вони розмірковують: "А який буде результат?", "Яка ймовірність небажаної вагітності?", "Може, варто послабити захист?". Всередині цієї крижаної брили в обличчі найбажанішої жінки на світі - палаючий вогонь, який плювати хотів на всі ці питання. Але питання "А не скривдять мене?" знаходиться вже ближче до поверхні.
По-справжньому гарячий чоловік повинен роздмухувати вогонь в її душі терпляче, з підбадьорюванням, схваленням її фантазій.
Як і у випадку зі стриманими Дівами, деяка кількість вишуканого вина допоможе успішно пробитися крізь шари захисту і одягу. Ніяких подарунків, ніяких квітів і ніякої горілки!
Жінка-Козеріг зазвичай дуже пишається своїм тілом, і ви не зробите помилки, вигукнувши із захопленням, наскільки вона велична без цих дорогих шат, що приховують всю її скульптурну досконалість. Проведіть руками по її тілу, але не доторкатися до зачіски, якщо тільки вона буквально не згорає від пристрасті.

А зараз погана новина: якщо ви чоловік типу "трах - бах, дякую тобі, дорога!", З коротким і швидким інтервалом досягнення вищої точки, ви маєте шанс опинитися в незручному становищі, а вона буде вкрай розчарована вами. Зазвичай їй потрібно набагато більше часу, щоб увійти у потрібний настрій, а коли вона вже досягла цього стану, то аж ніяк не поспішає досягати вищої точки. Ймовірно, вона довгий час відкладала саму згоду на подібні вольності з іншими чоловіками, настільки ж бажаними.
Секс для неї - це нагорода за цнотливість і тривале утримання. Практично так само, як засмутить її обман в ході якої-небудь ділової угоди, вона ніколи не простить вам, якщо ви обдурите її очікування своїм передчасним фіналом ... Не поспішайте, і ви зможете повторити свій виступ на біс.
Сієнна Міллер-КозерігНе варто ставиться до жінок-Козерогів, грунтуючись лише по зовнішньому враженні. Вони можуть здаватися стриманими і вельми аристократичними, але за цим тендітним фасадом, що складає спочатку враження панцира броненосця, ховаються гарячі, вулканічні сексуальні сили, готові вивергнутися і поглинути їх коханців в неймовірних хвилях  сексуальності. Оскільки краса і удавана неприступність Козерогів вселяють багатьом чоловікам деякий страх, ці жінки часто змушені виносити довгі періоди чуттєвого голоду. Їм потрібен потужний чоловік, якого не влаштує відповідь: "Ні". Вони поважають чоловіків, які знають, чого хочуть, і вміють домагатися цього.
Козеріг - це жінка, яка зневажає чоловіка, якщо він ставиться до неї лише як до чергового телефонного номера у своєму записнику. Порада! Не йдіть до жінки-Козерога тільки тому, що більш легка здобич на даний момент не налаштована зустрічатися з вами або недоступна з  іншої причини. Козеріг чекає від вас справжньої вірності і вміє сама бути по-справжньому вірною, їй імпонують щирість і відданість. Вона не настільки сувора, як здається ...
Від чоловіка вона чекає таких якостей, як працьовитість та вміння бути гарним годувальником. Як дружина вона допоможе вам познайомитися з потрібними людьми, а як мати ваших дітей вона буде вимагати від них слухняності, поваги, направляти їх у практичне русло в освіті і при виборі професії. У неї діловий, ретельний підхід до виховання дітей, який може викликати обурення непокірної дитини, але більш серйозна та амбіційна дитина буде поважати її навіть у тих випадках, коли мати вдасться до покарання.
Жінки-Козероги, стають теплішими і кращими, набуваючи досвіду партнерських відносин - як хорошого, так і поганого. У тих випадках, коли більш слабкі знаки залишать вас у важкі часи, Козероги залишаться з вами, щоб боротися з бідами і нещастями спільно.
Керуючий Козерогами Сатурн - найбільш надійна з усіх планет. Він карає вас, якщо ви валяти дурня, і винагороджує, якщо покірно виконуєте свій обов'язок.
Козерогам, які все життя одержимо виконували свій обов'язок, зрілі роки принесуть масу винагород та задоволення.

Цікаво знати: на ринку годинників police часы з'явилися порівняно недавно у 2003 році і стрімко почали завойовувати свої позиції. Раніше цей бренд у більшості випадків спеціалізувався на випуску окулярів, шкіряних аксесуарів та ювелірних прикрас.

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Чоловік - Діва

Це чоловік із пристойними манерами і доглянутою зовнішністю, при цьому неодмінно освічений. Але, дивлячись...

News image

Який він в шлюбі? Діва

ДІВА 23 серпня - 22 вересня Ти проживеш життя зі своїм партнером Дівою спокійно...

News image

Як вийти за нього заміж. Водолій

ВОДОЛІЙ 20 січня - 18 лютого Водолій не надає великого значення укладенню шлюбу: для...

News image

Гороскоп. Жінка - Риби

Чи комусь вдасться підняти завісу над таємницею і розбудити Сплячу Красуню? Її зваблюючий погляд...

News image

Який він в шлюбі? Близнюки

БЛИЗНЮКИ 21 травня - 21 червня Важко передбачити, що чекає тебе поряд з близнюком....

News image

Який він в шлюбі? Стрілець

СТРІЛЕЦЬ 22 листопада - 21 грудня Захопленість і оптимізм - ось що ляже в...

Інтернет магазин