завантаження...

Жіночий гороскоп. Риби

Гороскоп жінки-Риби
(20 лютого - 20 березня).
Єва Лонгорія-РибиОсь ця жінка, яка вміє грати на емоціях - від самої найсолодшої у світі музики до самих різких, що б'ють по нервах дисонансів.
Вона ангел - падший ангел. Вона майстриня ілюзій, і в її владі затягнути вас у рожеве царство нереальності. Деякі з жінок цього знаку ще в ранні роки відрізняються блискучою, тендітною, але скороминучою красою. Багато хто з них, дорослішаючи, бере уроки балету, мріючи про те, як божевільні, пристрасні танцюристи закрутять їх у вихорі танцю, переносячи від театру до театру, з однієї світової столиці до іншої, а вони будуть оточені захопленням, оплесками, шампанським і любов'ю.
Проте балет вимагає суворої дисципліни та великої самовіддачі, важкого поту і неймовірних зусиль. У лексиконі Риб ці слова є майже непристойними поряд з дивно непристойним словом "робота".
Гра в театр, музика, література, поезія - ці заняття здаються Рибам швидше справою вибору, ніж обов'язками.
Незалежно від того, наскільки яскраво Риби почали будь-який вид діяльності, завжди наступає момент, коли жінка-Риба починає відчувати, що вона є і завжди була свого роду жертвою, в'язнем того, що для інших є вільним світом.
Можливо, вона більш легковажна, ніж інші знаки? Можливо ... Чи включає її послужний список марно розтрачену прихильність до тих, хто цього не заслуговує? Можливо ...
Чи
просили її чоловіки робити такі речі, підкорятися таким діям, на які жодна жінка-Лев або жінка-Терези ніколи не погодилася б? Налийте їй келих вина і послухайте історію її життя. Страждання цієї ідеалістки від принижень, ганьби, гонінь, розчарувань в сімейній, позашлюбній і навіть материнській любові заповнило б півтораметрову поличку книг про романтичні пригоди. Сам маркіз де Сад навряд чи зміг би вигадати і половину всього того, що вона вам розповість.

Її сексуальні погляди і звички часто можна простежити від переживань дитячих років. Навіть якщо це було порівняно щасливе дитинство, в той час вона могла цього не усвідомлювати. Винуватцем багатьох її проблем, що виникли в дитинстві, був батько, якого вона в деяких випадках ідеалізувала, але який часто підживлював її відчуття невпевненості, нещасливої дівчинки. Він міг сприймати її не досить серйозно, не приймати як особистість.
В інших випадках батько міг застосовувати до Рибки свою залізну волю в спробі переробити її в іншу особистість через страх, що вона виявиться такою, якою вона, врешті-решт, все одно виявиться.
Вони здаються слабкими, ці жінки-Риби, але вони можуть перенести багато покарань і як і раніше залишатися здатними злизувати власну кров з рук своїх мучителів. Деякі бездушні сучасні астрологи охрестили їх нещасними маленькими Рибами, не розуміючи, що ці на вигляд мазохістського складу люди приймають біль і погане поводження тільки для того, щоб вимотати своїх гнобителів-садистів.
Риб з однаковою легкістю можна умовити зробити як правильний, так і недоречний вчинок. Проблема полягає в тому, що вони зазвичай не довіряють хорошим порадам і шукають інші думки. Думку, що вони з найбільшою ймовірністю сприймуть серйозно, виявиться діаметрально протилежною самій практичній.
Якщо Риби виявляються в'язнями любові або зневаги, їм потрібно дуже багато років, щоб виявити, що вони самі весь цей час носили ключі від своєї власної в'язниці, ключі, які могли б давно звільнити їх.
Шерон Стоун-РибиЯкщо б жінка-Риба змогла знайти чоловіка, який взяв би її Лінда Євангеліста-Рибижиття під свій контроль, розумів її найглибші емоційні потреби, прощав її, коли вона нестерпна, балував її, заслужила вона того чи ні, любив її, це стало б втіленням її фантазії.
Жінці-Рибі потрібен сильний, терпеливий чоловік, який буде миритися з вибухами її темпераменту і їй перегороджувати шлях, коли вона буде шукати порятунку в бульбашці з таблетками, графині зі спиртним або в чужому ліжку.
Інколи йому доведеться замикати двері на кухню на на замок. Любов їй потрібна набагато більше, ніж зайва порція калорій.
Риби народжуються під дванадцятим, останнім, знаком Зодіаку. Це означає, що якщо вони зосереджуються на позитивній стороні свого знака, то всі життєві уроки можуть виявитися для них корисними і щасливими.
Тому, дорогі Риби, насолоджуйтеся своєю здатністю співпереживати, своїм даром творити ілюзії, своїми знаннями про невідоме, своєю теплотою, своєю великою силою протистояти нещастям - у поєднанні з своєю м'якістю.

Цікаво знати:  Гороскоп на 2011 рік, на місяць, тиждень та гороскоп на сегодня саме для вас. Цікаві прогнози, поради для кожного знаку зодіака.

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Який він в шлюбі? Рак

РАК 22 червня - 22 липня Життя в шлюбному союзі з Раком - завдання...

News image

Гороскоп. Жінка - Лев

Досконале знання мистецтва зваблювання, з'єднуючись в цій вогняній жінці з хижим інстинктом дикої кішки,...

News image

Жіночий гороскоп. Козеріг

Гороскоп жінки-Козерога (22 грудня - 20 січня). Справжня жінка-Козеріг кине вам звабливий погляд, а...

News image

Гороскоп. Жінка - Стрілець

Навряд чи знайдеться інша жінка, яка сповідувала б настільки вільні погляди відносно сексу, як...

News image

Гороскоп. Жінка - Телець

Ніяких епітетів не вистачить, щоб описати цю чудову жінку - найбільш повне втілення жіночності!...

News image

Як вийти за нього заміж. Овен

ОВЕН 21 березня - 20 квітня   Шлюб для Овна - проста умовність. «Контракт...

Інтернет магазин