завантаження...

Жіночий гороскоп. Скорпіон

Гороскоп жінки-Скорпіона
(24 жовтня - 22 листопада).
Тіна Канделакі-Скорпіон
Фатальна жінка, незабутня жінка - це жінка-Скорпіон. Коли Ольга Куриленко-Скорпіонвона говорить, що не збирається лягати в ліжко з кимось дуже спокусливим, можна здогадатися, що вона принаймні думає про те, щоб зробити саме це. Вона фантазує про те, коли і де. Очі її горять, повіки примружується, тіло чуттєво рухається; з усіма вібраціями, всі вивчають її зовнішність, вона представляє собою  еротичну головоломку. У чоловіків виникає питанняЧи піде вона чи ні?
Як і жінки-Тельці, жінки-Скорпіони мають смаглявий колір обличчя і частіше темні очі. Погляд їх оцінюючий, таємничий, і здається, що він пронизує вас наскрізь, лише злегка виявляючи своє джерело - внутрішній вогонь.
Познайомтеся з жінкою-Скорпіоном, і майже напевно вона виявиться жінкою, яка любила не оглядаючись, пізнала розчарування і відчула біль. У деяких жінок-Скорпіонів присутня частка мазохізму; їх бажання відчути трохи грубе відношення і страждання, яке додає деяку пікантність задоволенню їх найглибших чуттєвих потреб.
Потенційно небезпечно валяти дурня з ними або з презирством відкидати. Запальні і ревниві, вони здатні на психічне насильство. Це жінки, які носять образу в собі, вони злопам'ятні і мстиві.

Молода жінка-Скорпіон - до двадцяти років або трохи старше - схильна сприймати зауваження та дії навколишніх занадто гостро; вона надмірно реагує на зневажливе ставлення, реальне або уявне, і її гіперактивна енергія Скорпіона може в результаті завдати значну емоційну травму як їй самій, так і її партнеру.
Джулія Робертс-СкорпіонВона виділяє певний еротичний шарм, а її усмішку можна тлумачити як завгодно. Ця посмішка містить в собі гумор, знання і натяк на запрошення задовольнити свої бажання в невідомому та потенційно приємному місці. І хай чоловік, який прийняв виклик цієї посмішки, виявиться сильним, мужнім і невтомним. За цим слідує бурхливе свято почуттів і базовий курс сексуальної освіти.
Її коханцю слід визнати, що в неї гнучке до крайності тіло з числом ерогенних зон, що перевищує стандартне для іншої жінки. Жінка-Скорпіон зазвичай рано відкриває для себе принади сексу.
Жінки-Скорпіони віддають перевагу емоційно і сексуально досвідченим чоловікам, здатних оцінити партнерок, яким подобається спокушати і піддражнювати до вищої точки бажання. Щоб мати щасливі постійні відносини з жінкою-Скорпіоном, її партнер повинен бути енергійним, сильним чоловіком і добре її забезпечувати. В ідеальному випадку партнер жінки-Скорпіона повинен мати високе уявлення про самого себе, бути трохи агресивним і володіти якостями лідера. Так, до речі, чоловіки пуританського складу можуть не претендувати ...

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Як вийти заміж за іспанця?

У 17 років напевно, кожній з нас, жінок, здається, що життя обіцяє тільки радість...

News image

Який він в шлюбі? Овен

ОВЕН 21 березня - 20 квітня А що після весілля? Овен абсолютно не розуміє,...

News image

Гороскоп. Жінка - Козеріг

Ця стримана жінка подібна до кристалу рідкісної чистоти і краси. Вона чудово грає роль...

News image

Який він в шлюбі? Телець

ТЕЛЕЦЬ 21 квітня - 20 травня А після весілля... спокій! Це найточніше визначення. Спільне...

News image

Жіночий гороскоп. Близнюки

Гороскоп жінки-Близнюка (22 травня - 21 червня). Для чоловіка, котрий шукає жінку, у якої...

News image

Як вийти за нього заміж. Скорпіон

СКОРПІОН 23 жовтня - 21 листопада В глибині душі Скорпіон не потребує шлюбного союзу,...

Інтернет магазин