завантаження...

Жіночий гороскоп. Телець

Гороскоп жінки-Тельця
(21 квітня - 21 травня).
Пенелопа Крус-Телець
Жінка-Телець - майстриня великого виходу. Вона ступає Настя Каменских-Телецьповільно та впевнено, з гордістю демонструючи свої добре підібрані одяг і прикраси. Ви звернули на неї увагу, коли вона заговорить: у неї  багатий і гучний голос.
Якщо вона зацікавилася, її очі почнуть надсилати вам пристрасні послання і витягнуть з вас хоч найменший інтерес. Ви, мабуть, відчуєте її любов до власного тіла. Вона витрачає багато часу і грошей для підтримки його в найкращому стані. Вишуканий одяг, косметика, парфуми і прикраси підкреслюють красу її тіла. Ймовірно, вона займається йогою або іншими вправами; багато жінок-Тельців займаються танцями, тому що люблять музику і пластичні рухи тіла.
Якщо вас приваблює жінка-Телець, пошукайте її в якій-небудь секції йоги, де вона цілком може знаходитися для розвитку своєї вже й так потужної сексуальної енергетики.

Для чуттєвої жінки-Тельця дуже важливий тілесний контакт. Вона любить такі побачення, які включають вечерю у вишуканому ресторані і танці до пізньої ночі. А потім ... ну, найкраще ще попереду. Одного разу для неї, як правило, мало, але більшість жінок-Тельців вміють надихнути своїх партнерів у ліжку - частково завдяки безсоромній насолоді, яку вони відчувають, тим самим викликаючи у чоловіка бурю емоцій. Можливо, вона змусить вас відчути себе в ліжку людиною року.
Але не приймайте її дії в ліжку як належне. Вона теж вимагає, щоб їй доставили задоволення, причому на найвищому рівні. Спочатку вона не поспішає. Їй потрібен час, щоб увійти в необхідний стан, але коли вона досягне цього стану, то і не поспішає з нього виходити.
Джесіка Альба-Телець
В якості постійного партнера жінка-Телець вважається відданою, терплячою і орієнтованою на будинок. Від чоловіка вона чекає всього найкращого: зручного, упорядкованого будинку, матеріального благополуччя та гарної кухні. Вона може бути першокласним кухарем і любителем відпочити у себе вдома. Будьте готові виконувати роль господаря другого плану на численних званих вечерях у вашому будинку. Справжньою господинею балу буде вона. І запам'ятайте, її звані вечері будуть найкращими - з вишуканою їжею, поданою на шикарній посуді, з прекрасним кришталем і високопробним сріблом.
Жінки-Тельці - розкішні екземпляри, які жадають чоловіків, здатних на сексуальний високий професіоналізм, а також великі можливості щодо задоволення їх дорогих матеріальних смаків. Якщо ви можете дозволити собі мати таку жінку, вона стане ідеальним партнером на все життя.
Але якщо вона раптом почне ревнувати свого партнера чи гніватися на нього, її попередження буде ледь помітним. Вона лише раз тупне ногою - тільки для того, щоб дати вам зрозуміти, що її  терпіння скоро лусне. Не виправите ситуацію вчасно - стережіться, якщо тільки ви не найкращий у світі тореодор.

Цікаво знати: запрошуємо вас переглянути новый сайт для женщин, де на вас чекає багато друзів та рекомендацій...

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Як вийти за нього заміж. Водолій

ВОДОЛІЙ 20 січня - 18 лютого Водолій не надає великого значення укладенню шлюбу: для...

News image

Гороскоп. Жінка - Діва

"Залізні" Діви при всій своїй розсудливості та позитивності в питаннях сексу великі реалісти. Просто...

News image

Жіночий гороскоп. Скорпіон

Гороскоп жінки-Скорпіона (24 жовтня - 22 листопада). Фатальна жінка, незабутня жінка - це жінка-Скорпіон....

News image

Як вийти за нього заміж. Рак

РАК 22 червня - 22 липня Шлюб для Рака настільки важливий, що він готовий...

News image

Який він в шлюбі? Овен

ОВЕН 21 березня - 20 квітня А що після весілля? Овен абсолютно не розуміє,...

News image

Гороскоп. Жінка - Терези

Більшість Терезів жіночої статі - справжні красуні. І майже всі жінки-Терези вміють подавати себе...

Інтернет магазин